Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sa PPL na full body 4x tjedno,misljenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa PPL na full body 4x tjedno,misljenja

    Znaci zanimaju me misljenja u vezi treninga prelazin s PPL na kojem sam bio skoro godinu dana na 4x full body
    Pon-full,uto-rest,sri-full,cet-rest,pet-full,sub rest,ned full
    U biti svaki drugi dsn full body,trening ide ovako
    Squat
    deadlift
    Ohp
    Rows(dumbell svaka ruka posebno)
    Incline bench
    Pull ups
    Triceps pushdown
    Barbell curl
    Znaci sve je 4 serije po 10 ponavljanja,sad me zanima dal je prevelik volumen i frekvencija za jednog naturalca i hocu li "izgoriti" jos me zanima dal bi mogao jesti u suficitu na dane treninga a na dane odmora u deficitu(kao neki recomp efekt) ,ili moram bas jesti u suficitu svaki dan da maximiziram gainse,na bulku sam trenutno

  • #2
    Ne možeš dva dana za redom raditi FB, možeš 3x tjedno ili svaki drugi dan. Ako ćeš 4x onda radi upper/lover. Za naturalca 3-4 prava treninga tjedno više nego dovoljno.
    Last edited by kelly; 30-07-16, 00:20.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Originally posted by kelly View Post
      Ne možeš dva dana za redom raditi FB, možeš 3x tjedno ili svaki drugi dan. Ako ćeš 4x onda radi upper/lover. Za naturalca 3-4 prava treninga tjedno više nego dovoljno.
      Radio bi full body svaki drugi dan 4x tjedno,dal je to moguce?
      Last edited by exilestar; 30-07-16, 01:15.

      Comment


      • #4
        Tjedan ima 7 dana, ako radiš u nedjelju onda moraš i u ponedjeljak a to su dva dana zaredom. Šta si ti mislio?
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Originally posted by kelly View Post
          Tjedan ima 7 dana, ako radiš u nedjelju onda moraš i u ponedjeljak a to su dva dana zaredom. Šta si ti mislio?
          Inace Chris Lavado je radio 2on 1 of 2 on 2 off,4x full body i taj trening mu je sastavio tvorac knjige muscle and strenght pyramid i vođa 3dmj-a eric helms

          Comment


          • #6
            Pitao si treninge za naturalca, znam i po sebi ako danas razvalim neki mišić nema šanse da ga sutra opet radim, a ti probaj sve što želiš, najbolje se uči na samom sebi.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Slozio bih se sa kelly.Ako si pocetnik i hoces da naucis pravilnu izvedbu vjezbi koje rafis samo na pump i bez otkaza ondah mozes i svaki dan da vjezbas isti misic ,ali ako ti rasturis npr.Quad.Nema sanse da ces ga moci ponovo raditi bez 3 dana odmora.Ovo je moje misljenje koje sam zakljucio po sebi.Ja trenutno radim 1+1 ali ne Fullbody.Ti probaj to sto si smislio pa mozda bude rezultata

              Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk


              Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

              Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

              Comment


              • #8
                Mislite li da bi bilo bolje upper lower upper lower upper lower rest repeat,imam pitanje ako sam do sad recimo na ledima ima 264 repsa tjedno da i tu slozim onda u ta 3 upper body dana da bude 264?

                Comment


                • #9
                  Inace upper trening bi mi iso
                  Ohp
                  Dumbell row
                  Incline bench
                  Pull ups
                  Triceps pushdown
                  Bicep barbell curls
                  Sve po 4x10 ili 5x10 ,mislite li da mi je dovoljno upper lower pa onda opet upper ,hoću li se stici oporaviti

                  Comment


                  • #10
                    Sada cu ti dati jedan primjer u vezi broja ponavljnja.Ja odradim u 5 dana za ledja samo 10-12 serija sa po 6-12 ponavljanja.Sto po nekoj racunici u prosjeku dodje oko 100+ -....to mi odgovara najbolje.jer se drzim teorije da mi misic sto prije otkaze,u sto manje serija.

                    Po tim tvojim brojkama ti ne bi trebao ici nekim velikim intenzitetom jer je to nemoguce izdrzati.



                    Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

                    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                    Comment

                    Working...
                    X