Announcement

Collapse
No announcement yet.

PPL,misljenja,prijedlozi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PPL,misljenja,prijedlozi

    Znaci skidam se s PHAT-a i prelazim na PPL,zanima me vase misljenje o plani treninga kojeg sam si sastavio

    Pull
    Pullups 4x8
    Bent over rows/T-bar 3x10-8
    Close grip pulldowns 3x10-8
    Bent over dumbell rows 3x10
    Sprava za zadnje rame 3x10
    EZ Šipka biceps curls 4x12
    Dumbell curls(supinacija) 3x10
    Shrugs 3x10

    Push
    Bench press 3x5
    Dumbell press 3x10
    Incline dumbell press 3x10
    Flyes 3x10
    Military 3x10
    Dumbell lateral raises 4x10
    Dips 4x8
    Cable pressdown 4x10

    Legs
    Squat 3x5
    Hack Squat 3x10
    Leg press 3x10
    Leg Extension 3x10
    Hamstring curl 3x10
    Calves standing 3x10
    Calves sitting 3x10

    Bench i squat su mi 3x5 posto su main liftovi i zelim dic snagu na njima,volumen je do 210 repsa tjedno po skupini kao sto predlaze Eric Helms u strength and training pyramidu..

  • #2
    meni se svida...

    ja bi mozda jedino isao dva razlicita kruga odnosno push, pull, legs 1, i onda p/p/l 2.
    Cisto da ubacis malo vise razlicitih vjezbi/varijacija i tako rotiras...
    Takoder noge smatram da treba razdvojit lozu od kvada, jer kad god sam trenirao spojeno, treninzi mi nisu bili isti...

    Nakon dugo vremena, prije nekih dva mj. sam opet dao priliku kompletnom Leg dayu, i eto od iduceg tjedna se opet vracam natrag na odvojeno.
    Jer jednostavno kuzim ako odradim kako spada kvadove, ne ubijem lozu ni priblizno i obratno.

    Ja bi probao p/p/l(hamst), drugi krug p/p(sa izmjenjenim vjezbama)/l(kvadovi).

    Znaci tri dana tr. dan odmora i tako u krug.

    my 2 cents.
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Zasto se skidas sa PHATA-a?

      Comment


      • #4
        Originally posted by CeLe111
        meni se svida...

        ja bi mozda jedino isao dva razlicita kruga odnosno push, pull, legs 1, i onda p/p/l 2.
        Cisto da ubacis malo vise razlicitih vjezbi/varijacija i tako rotiras...
        Takoder noge smatram da treba razdvojit lozu od kvada, jer kad god sam trenirao spojeno, treninzi mi nisu bili isti...

        Nakon dugo vremena, prije nekih dva mj. sam opet dao priliku kompletnom Leg dayu, i eto od iduceg tjedna se opet vracam natrag na odvojeno.
        Jer jednostavno kuzim ako odradim kako spada kvadove, ne ubijem lozu ni priblizno i obratno.

        Ja bi probao p/p/l(hamst), drugi krug p/p(sa izmjenjenim vjezbama)/l(kvadovi).

        Znaci tri dana tr. dan odmora i tako u krug.

        my 2 cents.
        Evo da se nadopunim na Celetovu podjelu quada i loze,slazem se u potpunosti da treba da se odvoje.Evo primjer s mnom radim noge u jednom treningu pocnem sa qudovima koje bas rasturim i ondah dodje da radim vjezbe za lozu recimo Romanian dl...Jednostavno mi noge drhte ne mogu kako treba da radim.Ako hoces dobre i kompletne noge moras da ih odvojis na vise dijelova.Jer kako ih spojis u 1.trening uvjek zaostaje jedan dio.Osim u slucaju da nekome rase loza od izolacija onda moze u 1.trening.

        Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk


        Last edited by alexxx; 06-10-16, 12:59.
        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

        Comment


        • #5
          Originally posted by FeedMe Tothestars View Post
          Zasto se skidas sa PHATA-a?
          a ono kolko vidim bolje mi tijelo reagira na push pull legs i veci volumen.al phat je brutalan za dizanje snage hipertrofije i eksplozivnosti

          Comment


          • #6
            Originally posted by CeLe111 View Post
            meni se svida...

            ja bi mozda jedino isao dva razlicita kruga odnosno push, pull, legs 1, i onda p/p/l 2.
            Cisto da ubacis malo vise razlicitih vjezbi/varijacija i tako rotiras...
            Takoder noge smatram da treba razdvojit lozu od kvada, jer kad god sam trenirao spojeno, treninzi mi nisu bili isti...

            Nakon dugo vremena, prije nekih dva mj. sam opet dao priliku kompletnom Leg dayu, i eto od iduceg tjedna se opet vracam natrag na odvojeno.
            Jer jednostavno kuzim ako odradim kako spada kvadove, ne ubijem lozu ni priblizno i obratno.

            Ja bi probao p/p/l(hamst), drugi krug p/p(sa izmjenjenim vjezbama)/l(kvadovi).

            Znaci tri dana tr. dan odmora i tako u krug.

            my 2 cents.
            za ovo dva razlicita treninga:al onda nebi mogo progression ovom brzinom ,ovak odradim s istom tezinom dva treninga (1tjedan) pa sljedeci tjedan dodam po 2.5kg na sve liftove,na main ponekad cak i 5kg,cak sam mislio sve vjezbe ostavit na barbellu jer je lakse progresirat al kolko vidim od bucica mi rastu prsa puno bolje
            a ovo za ložu bi čak mogo jedan trening quadove jedan hamse
            Last edited by exilestar; 06-10-16, 13:34.

            Comment


            • #7
              Originally posted by alexxx View Post
              Evo da se nadopunim na Celetovu podjelu quada i loze,slazem se u potpunosti da treba da se odvoje.Evo primjer s mnom radim noge u jednom treningu pocnem sa qudovima koje bas rasturim i ondah dodje da radim vjezbe za lozu recimo Romanian dl...Jednostavno mi noge drhte ne mogu kako treba da radim.Ako hoces dobre i kompletne noge moras da ih odvojis na vise dijelova.Jer kako ih spojis u 1.trening uvjek zaostaje jedan dio.Osim u slucaju da nekome rase loza od izolacija onda moze u 1.trening.

              Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

              Radit cu p p quads,p p hams onda,tnx

              Comment


              • #8
                Ja gonim ppl na phat sistemu pa ti vidi

                Comment

                Working...
                X