Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening listova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Trening listova

    mislin da ljudi kome genetika ne nalaze ne mogu da oblikuju listove kako treba, zato vecina bodybuildera ugraduje silikone u listove ili prije natjecanja je praksa da se ubrizgava synthol ulje.. arnold je ugradio umetke silikona u listove

    Comment


    • #17
      Re: Trening listova

      Šta se stvarno listovi ne ocjenuju na natjecanju ,to zezaš Joe kao i obično a...
      Menky je napisao...
      Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

      Comment


      • #18
        Re: Trening listova

        da se ocijenjuju jadran damjanovic nikad ne bi bio prvak

        (sala)
        prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

        Comment


        • #19
          Re: Trening listova

          Originally posted by gigi01
          mislin da ljudi kome genetika ne nalaze ne mogu da oblikuju listove kako treba, zato vecina bodybuildera ugraduje silikone u listove ili prije natjecanja je praksa da se ubrizgava synthol ulje.. arnold je ugradio umetke silikona u listove
          to vjerovatno nije istina, naravno neki kazu da ih je operirao u europi. to je bilo 1970. tada silikoni nisu bili bas na nivou ko sto su danas.
          naravno oni su mu u pocetku bili najslabija skupina (noge opcenito) a kasnije su mu bili najjaca. kako? zasto? neznam mozda ih jednostavno trenirao vise, na tebi je cemu ces vjerovat.
          Originally posted by Bilderčić
          Originally posted by Dehydronator
          sve do grama tjedno je natural
          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

          Comment


          • #20
            Re: Trening listova

            Originally posted by Archiv3r
            Originally posted by gigi01
            mislin da ljudi kome genetika ne nalaze ne mogu da oblikuju listove kako treba, zato vecina bodybuildera ugraduje silikone u listove ili prije natjecanja je praksa da se ubrizgava synthol ulje.. arnold je ugradio umetke silikona u listove
            to vjerovatno nije istina, naravno neki kazu da ih je operirao u europi. to je bilo 1970. tada silikoni nisu bili bas na nivou ko sto su danas.
            naravno oni su mu u pocetku bili najslabija skupina (noge opcenito) a kasnije su mu bili najjaca. kako? zasto? neznam mozda ih jednostavno trenirao vise, na tebi je cemu ces vjerovat.
            arnold je mnogima uzor tako da svako moze virovat u sto oce.. po meni njegov napredak listova je brutalan s obzirom na tada prijasnje stanje, sumnjan da je onakvu formu listova postigao samo treningom, a i on je bio jako domisljat i kreativan zato je i donio bodybuilding na ovakvu razinu, ne bi me zacudilo da je stvarno ugradi silikone, istina se nece nikad saznat

            Comment


            • #21
              Re: Trening listova

              list po list!

              Comment


              • #22
                Re: Trening listova

                Prvo šta gledam kod bb su listovi,oni koji imaju listove su se morali za njih dobrano pomućiti!

                Comment


                • #23
                  Re: Trening listova

                  Originally posted by T.A.T.A. View Post
                  Prvo šta gledam kod bb su listovi,oni koji imaju listove su se morali za njih dobrano pomućiti!
                  A istina da ih jako puno poteže sa syntholom i umetcima jer eto, nisam jako istraživao zašto je tako, ali netko ih jednostavno nema. Sto se Arnolda tiče, mislim da ova slika u potpunosti dokazuje da nisu ni njegovi listovi "čisti", ali naravno nije mu nista za zamjeriti.

                  x3.jpg
                  "Your body is your biggest artwork."

                  DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                  DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                  BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                  SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                  https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                  Comment


                  • #24
                    Re: Trening listova

                    O listovima bi mogao napisati knjigu... uglavno, minimalno 2 x tjedno 3 vježbe po 4 serije i nakon godinu dana se vidi neki napredak.
                    Znoj štedi krv

                    Comment


                    • #25
                      Re: Trening listova

                      hmmm moje teorija i ono sto se meni pokazalo dobrim je da sve manje skupine, kao biceps, listove, tric, treba radit tesko, sa 2-3 vijezbe i ne vise od 2x tijedno, dvije vjezbe teze. jedna pumpa i sasvim dosta... primjera radi, biceps sam znao radit i po 5 vjezbi, 4-5 serija. a sad ga odlicno pogodim sa 3 vjezbe i imam upalu po 2,3 dana sto mi se nije cesto dogadalo
                      Dont drink, dont smoke just eat and work

                      Comment


                      • #26
                        Re: Trening listova

                        listovi su veoma bitni, pogotovo ako se baviš sportovim kao što su košarka, odbojka...

                        Comment


                        • #27
                          Re: Trening listova

                          Listovi 2-3 puta tjedno:smith stojece dizanje,sjedece dizanje raditi 3 teske serije,s istom tezinom taj trening sa 20-50 ponavljanja ako imate slabe listove

                          Comment


                          • #28
                            Re: Trening listova

                            Nije loša vježba odradit stojeći s šipkom na leđima (ili na smithu),
                            npr. 10 komada s ravnim stopalima, zatim (bez pauze) s raširenim stopalima prema van, pa onda (opet u istoj seriji) s maksimalno usmjerenim prema unutra, (ukupno 30 pon.)
                            dobro pogađa s 3 strane i garancija je da ćete fino osjetiti listove.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Trening listova

                              - i meni dodje da ugradim listove jer mi uzasno smeta sto su mi dosta maleni,bas koda ih neradim,ima cvrstinu a volumen ko u tek rodjene bebe(dobro malo manji) !
                              Ima li ovdje netko nekakvu shemu da pocmu rasti? hit?

                              Comment


                              • #30
                                Re: Trening listova

                                Nije čudno što su listovi zanemarena mišićna skupina. Mnogi odustaju od vježbanja jer nema rezultata... Opet valja ih pogađati iz svih kutova, raditi veći broj serija i veći broj ponavljanja. List zapravo drži cijelo tijelo, dosta je angažiran dok hodamo trčimo, slično je i sa podlakticom (stalno uzimamo neki predmet, opružamo i stišćemo šaku) i zdravoseljački rečeno ti se mišići više "troše" nego ostali, a i struktura im je bit će nešto drugačija.

                                U dva mjeseca svog treninga listova - radio sam propinjanje i propadanje na spravi (stojeći) u 6 serija po 15pon i sjedeći na spravi propinjanje - 4 serije po 12 pon.. U ta dva mjeseca rezultat je 1cm u obimu. Možda je to neki dobar rezultat, možda nije, ali svakako nije bilo lako doći do toga.

                                Comment

                                Working...
                                X