Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Pozz...

    Ovako, ubacio bih cardio po 20-30 min. e sada vježbam sa utezima 4 dana(pon,uto,čet i pet) kada da ubacim cardio u dane kad imam treninge ili na dan odmora?

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by ivan93zg View Post
      Pozz...

      Ovako, ubacio bih cardio po 20-30 min. e sada vježbam sa utezima 4 dana(pon,uto,čet i pet) kada da ubacim cardio u dane kad imam treninge ili na dan odmora?
      Ja treniram sedmicno pet puta, a kardio radim cetiri puta. U oba dana odmora i takodjer u dva dana kada imam treninge.

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Nije li to malo previše ipak?

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by ivan93zg View Post
          Nije li to malo previše ipak?
          Sve zavisi od ciljeva.

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Dobio amonijak danas, ajde baš me zanima dal će funkcionirat kako sam zamislio

            amonijak.jpg

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Koja je uloga medicinskih zavoja kad se nose na koljenima i imaju li sleevesi istu?

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Posljednji dan u ovoj godini. Posljednji trening u ovoj godini - prsa. Trebalo bi jos dodati i stomak i kardio. Izvuci maksimum.

                Ima da danas jedem i pijem sve ono sto mjesecima ne jedem i ne pijem. Doruckovao sam prije sat vremena (oko 1500kcal, a moj dnevni unos na rezimu se krece od 2100-2400kcal) i opet sada osjecam glad. Do kraja dana me ne bi cudilo da se nagomila 8000kcal (o da, mogu pojesti). Uvjeren sam da ce Maksimus podijeliti misljenje sa mnom da jedan danasnji trening prsa nece biti dovoljan da se to potrosi, ali zato radikalno ugnjavnjivanje par zena bi moglo itekako pomoci.
                Last edited by Argentum; 31-12-14, 10:26.

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Poz, da se ukljucim...

                  Jel normalno da upale misica traju po 4 dana , zadnji trening (u ponedeljak) sam odradio chest, i evo cetvrtak i dalje se osjeca jaka upala ako se moze to nazvat upalom, odnosno stezanje osjetim...

                  Sto se tice samog treninga dajem 110% da odradim kako spada... I mislim da je uredu i da bi trebala da se osjeti upala,al nzm jel ok da toliko dugo traje ?

                  Inace spadam u "pocetnike"

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    u redu je,evo ja nisam pocetnik u pon sam odradio zadnju ložu samo 1 vjezbu u jos imam upalu!

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Normalno je. Dan danas imam upalu nakon skoro svake partije (ramena i ruke rijetko) jer izvlacim maksimum iz svakog treninga. Poseban naglasak na upalu prsa i nogu.

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Prvo da kazem, sretna nova godina svim forumasima!

                        E sad, pitanjce... Trebaju mi knee slevesi s tim da mi nije u planu kupovat ultra skupe SBD i rehband nego neka alternativa za dobru cijenu? Imam jedne iz apoteke ali u periodu od 2 mjeseca su se totalno opustili...
                        https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                        http://instagram.com/dinc_94
                        http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                        myprotein code: MP24017174

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by Argentum View Post
                          Normalno je. Dan danas imam upalu nakon skoro svake partije (ramena i ruke rijetko) jer izvlacim maksimum iz svakog treninga. Poseban naglasak na upalu prsa i nogu.
                          ova ko tvoj avatar



                          ludilo
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Nova vijest iz IPFa:

                            - po ipf je pravilo da zene moraju nositi majicu ispod triko-a na deadliftu, dragi naši šveđanini su to malo promjenili na bolje i dozvolili zenama da izlaze bez majice ispod

                            - rezultat? Švedska banovana sa svih internacionalnih takmicenja ove godine, cak su i trebali odrzati bench worlds koje se sad premjesta hahahahah






























                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              TripleZ, pa to su luđaci. Hrvatska je dobila prijelazni rok (od godinu dana vjerojatno) u kojem će se morati uskladiti sa IPF pravilima, ali već vidim da će biti masovno napuštanje saveza i prelazak u GPA.

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                da i ja tako mislim

                                prvo sto mi je naumpalo je da su kod nas olahko shvatili pravila za opremu od licenciranih proizvodaca (inzer, metal, sbd) te da su dozvolili, za sad, u Srb i Hrv, da se nastupa i bez te opreme


                                i zamisli sad neko ovdje se životom sprema godinu dvije, napravi rezultat, treba na svjetsko kad ono bannovan on i komplet mu drzava zbog pojasa
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X