Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoc oko sastavljanja treninga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoc oko sastavljanja treninga

    imam 18 godina visok sam 190 cm i imam 90 kg u teretanu idem 4-5 puta tjedno i još radim aerobno i anaerobno trčanje. Imam masne naslage oko trbuha i htio bih to skinuti tako da radim sad definiciju... zanima me el mi može neko pomoci da si sastavim jedan dobar i kvalitetan trening za rad u teretani... Čekam brze i pametne odgovore.. pozzzz

  • #2
    Re: Pomoc oko sastavljanja treninga

    Po ovom programu ja radim.

    Raspored vjezbi i treninga.

    1. prsa - triceps - prednje i srednje rame
    2. biceps - leđa - zadnje rame
    3. kvadriceps - zadnja loža - listovi

    Za velike misicne skupine radim po tri vjezbe, tj. 13 serija za prsa, 13 serija za ledja i 16 serija za butine, a za male po dvije vjezbe i 4-6 serija. Velike misicne skupine su ti prsa, ledja i butine, a sve ostale su male. Mozes raditi jedan dan trening, drugi odmor i tako cijelo vrijeme trenirati.

    A sto se tice sala oko trbuha tu ti jedino moze pomoci pravilna prehrana, a za ubrzano skidanje istog definicija je najbolja. Mnogi ce ti vjerojatno savjetovati da ne ides na definiciju ako nisi stekao dovoljno misca i mase, no na tebi je sto ces odluciti.
    Last edited by Skakac; 19-10-11, 02:09.

    Comment


    • #3
      Re: Pomoc oko sastavljanja treninga

      Originally posted by playboy1993 View Post
      imam 18 godina visok sam 190 cm i imam 90 kg u teretanu idem 4-5 puta tjedno i još radim aerobno i anaerobno trčanje. Imam masne naslage oko trbuha i htio bih to skinuti tako da radim sad definiciju... zanima me el mi može neko pomoci da si sastavim jedan dobar i kvalitetan trening za rad u teretani... Čekam brze i pametne odgovore.. pozzzz
      e kad si sve napisao de ti nama napisi kako se hranis..raspored dnevnih obroka...kao sto znas definiciju neces uraditi u teretani vec u kuhinji tako da ti je hrana osnova svega...mozes da treniras koliko god hoces i da trcis do Zagreba i nazad ali ako se ne hranis kako treba te naslage oko trbuha neces skinuti nikada...

      Comment

      Working...
      X