Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening od sprave do sprave?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening od sprave do sprave?

    Pozz, iden u teretanu vec misec ipo i s obzirom na sve obaveze dica, kuca, posal za sad uspjevan ic tri puta i to redovno. Doduse sad iman vec osjecaj da se gubin po teretani iskreno tolko san clanaka procitala da neman pojma sta mi pametno radit. Tako nebudi ja lina obavin kardio nekih 20 min na orbitreku il traci a onda iden od sprave do sprave ( ka pokusan ja da to bude smisleno) Al primjetila sam da san se prvih misec dana znala uspuvat a i dobrano oznojit zacrvenit a sad vec dost manje. Prvenstveno nadebljala san se dosta u trudnoci i iman 72kg i visoka san 163 tako da po meni sve triban vjezbat. sad jel se pametno drzat nekakvog plana pa jedna dan vjezbat noge a drugi ruke treci stomak. Il da i dalje nastavin ovako sve. E i vazan podatak da u tertani nazalost iman samo sat vrimena jer drukcije nemogu nikog uvatit za cuvanje dice. Tako moj trening doslovno izgleda uleti, obavi, odradi i trc nazad doma. I znan da ce sad neki nađi po forumima ima di pise citaj. I citan a za to ce mi tribat vrimena pa ako ko moze na brzake savjetovat jel ovo sta za sad radin ok il??? fala

  • #2
    Re: Jel mi pametno ovako?

    Nije pametno ići od sprave do sprave.
    Najbolje ti je da kreneš sa nekim kružnim treningom, za svaku mišićnu grupu po jednu vježbu, i nakon utega odeš malo na traku za hodanje (ako stigneš).
    Još važnije od vježbanja ti je pravilna prehrana.

    Nažalost ništa bez čitanja, i ovo što ti budemo ovdje napisali morat ćeš čitati...
    http://www.building-body.com/izgleda...a-za-mame.html

    Ovdje imaš sve:
    http://www.building-body.com/fitness...g.html?start=0
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Trening od sprave do sprave?

      kelly fala na savjetu i naravno citan ja samo sta od jednom kad krenes u nesto novo ima dosta toga pa se malo i izgubi covik ... A tija bi sve odma ... a mi zene nestrpljive sve bi oma sad i isti momenat
      Fala na linkovima

      Comment

      Working...
      X