Announcement

Collapse
No announcement yet.

3x tjedno program - da li mjenjati nešto?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: 3x tjedno program - da li mjenjati nešto?

    ljeto.jpg

    Dakle ovo je slika od 9 mjeseca na moru... Tada jos nisam isao u teretanu, jedino sam trcao 1-2 tjedno po nasipu...



    Dolje su 2 slike od danas, nakon 2 mjeseca teretane... Meni je to dosta dobar napredak... ili se varam, molim vas vi odlucite...

    nakon.jpg
    nakonq.jpg

    Comment


    • #17
      Re: 3x tjedno program - da li mjenjati nešto?

      Ako si ti zadovoljan, onda je o.k., ipak si krenuo skroz od nule.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • #18
        Re: 3x tjedno program - da li mjenjati nešto?

        Originally posted by PatrickStar View Post
        Ako si ti zadovoljan, onda je o.k., ipak si krenuo skroz od nule.
        Pa iskreno nisam skroz zadovoljan, jer puno ljudi dobije puno vise KG sa ovakvim dodacima prehrani, no s druge strane ne mogu rec da nema promjena, pa ono sto pitam... Kada bi jos promjenio prehranu, odnosno unosio vise kvalitetnu hranu, da li bi napredak bio brzi, ne znam da li mozete rec vase odprilike koliko KG se prosjecno dobije mjesecno kad ste u fazi debljanja?

        I u kojem smislu prehranu jos trebam mjenjat... Pa da vidimo koliko jos mogu promjenit sve to...

        Comment


        • #19
          Re: 3x tjedno program - da li mjenjati nešto?

          Naravno da bi napredak bio brzi uz adekvatnu prehranu, ovako bi to otprilike izgledalo:
          Prvi obrok neka ti bude UH+P (zobene+whey), zadnji P+M (posni/kazein+orašasti plodovi), prije i poslije treninga neka bude UH+P (riža/tjestenina/krumpir+piletina+salata) u međuobroke ubaci tunjevinu/jaja/dimcek (neki sendvic), za PWM valjda znaš.
          Sve se da naci na forumu, malo pretrazi i sastavi si prehranu koje bi se mogao držati. Ako si na masi moraš biti u kalorijskom suficitu (unjeti više kcal nego što trošiš) i kile će ici gore.
          Tablični prikaz nutritivnih vrijednosti hrane
          Last edited by s0me0ne; 16-11-11, 21:43.

          Comment

          Working...
          X