Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zasto ne noge s ramenima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto ne noge s ramenima

    evo napokon nasao malo vremena i procitao 50% tema u "Trening-Pocetnici" i par puta sam procitao da se ne preporucuje radit noge i ramena u jednom treningu..ako moze neko da objasni zasto to nevalja..kakve veze imaju noge i ramena..

  • #2
    Re: Zasto ne noge s ramenima

    zato sto su to dvije velike misicne skupine

    Comment


    • #3
      Re: Zasto ne noge s ramenima

      http://www.building-body.com/forum/t...ge-same-ili-ne
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Zasto ne noge s ramenima

        hvala na brzim odgovorima i shvatio sam poentu..ali mislim da necu biti u mogucnosti raditi noge posebno jer idem samo 3x sedmicno u teretarnu,jel moze ipak da ja njih radim s ramenima

        Comment


        • #5
          Re: Zasto ne noge s ramenima

          http://www.building-body.com/forum/t...kelly-treninzi
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Zasto ne noge s ramenima

            ja radim kvadrove(cucnjeve) ponekad s ramenima,
            a sto se tice nogu, tu se ubraja i zadnja loza, kvadrovi i listovi, to sve jedva ces stignut za jedan trening odradit ako mislis kvalitetno,a kamoli s ramenima, ti ostade preko 2 h u teretani, zato se one odvajaju od ostalih skupina, al bar cucnjeve moras radit, bez cucnjeva nema mase
            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • #7
              Re: Zasto ne noge s ramenima

              Originally posted by SemaMare View Post
              al bar cucnjeve moras radit, bez cucnjeva nema mase
              ...i bez deadlift-a isto tako nema mase. Tebi bi bilo pametnije raditi neki fullbody trening ako si prvi put na masi jer ćeš puno brže napredovati. Split / izolacijske rutine su za ekipu koja već ima staža u teretani.

              Comment


              • #8
                Re: Zasto ne noge s ramenima

                Originally posted by SemaMare View Post
                ja radim kvadrove(cucnjeve) ponekad s ramenima,
                a sto se tice nogu, tu se ubraja i zadnja loza, kvadrovi i listovi, to sve jedva ces stignut za jedan trening odradit ako mislis kvalitetno,a kamoli s ramenima, ti ostade preko 2 h u teretani, zato se one odvajaju od ostalih skupina, al bar cucnjeve moras radit, bez cucnjeva nema mase
                Koje cucnjeve radis ? Zanima me posto sam odlucio odvojiti noge od ramena tj., radit cu cucnjeve s ramenima, a ostalo odvojeno.
                I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                Comment

                Working...
                X