Announcement

Collapse
No announcement yet.

treniram kod kuce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: treniram kod kuce

    Originally posted by Deni098 View Post
    Sta nije jasno?! Kaze da je za vece misicne skupine dosta 10-12 serija, bez ozbira podjeljeno na 2,3 ili 4 vjezbe.
    Upravo to.

    Comment


    • #17
      Re: treniram kod kuce

      Onda se treba izjasniti i o kojoj je misicnoj skupini rijec, jer noge su veca misicna skupina i 10-12 serija meni nije dosta

      Drugo, shvačen je da jednu vježbu treba izvoditi u 10-12 serija.. bar sam ja tako shvatio a vidim da nisam sam
      Last edited by WTF; 18-04-12, 23:33.

      Comment


      • #18
        Re: treniram kod kuce

        Originally posted by WTF View Post
        Onda se treba izjasniti i o kojoj je misicnoj skupini rijec, jer noge su veca misicna skupina i 10-12 serija meni nije dosta
        za noge 12 serija nije nikom dosta, recimo 12-ak serija mi ima samo kvadriceps, a gdje su listovi, loža i ostale sitnice..

        Comment


        • #19
          Re: treniram kod kuce

          Originally posted by Deni098 View Post
          za noge 12 serija nije nikom dosta, recimo 12-ak serija mi ima samo kvadriceps, a gdje su listovi, loža i ostale sitnice..
          Točno, i sad si sam potvrdio da njegova izjava ne pije vodu!

          Originally posted by Mikyy View Post
          Da jesam.I držim se toga da je za veče mišične skupine dosta 10-12 serija .
          Zar ne? I čudiš se što nam nije jasno? :P

          Comment


          • #20
            Re: treniram kod kuce

            Originally posted by WTF View Post
            Točno, i sad si sam potvrdio da njegova izjava ne pije vodu!
            nisam ja niti rekao da njegova izjava pije vodu, vec se dalo zakljuciti na sta je covjek mislio, ali da ne drzi nimalo vode nebi niti ja skuzio

            Comment


            • #21
              Re: treniram kod kuce

              Originally posted by Deni098 View Post
              nisam ja niti rekao da njegova izjava pije vodu, vec se dalo zakljuciti na sta je covjek mislio, ali da ne drzi nimalo vode nebi niti ja skuzio
              Pa bilo mi je tesko skuziti jer u startu sam znao da mi za noge treba daleko dalekoooo vise od 10-12 serija, pa zbunjeno gledam..cek cek..jel on misli na jednu vjezbu, na jednu mišičnu skupinu, zbunio me, zato sam i pitao.. nije mi najjasnije bilo..nisam znao jel nas sprda ili baljezga gluposti ili što vec

              Comment


              • #22
                Re: treniram kod kuce

                Originally posted by WTF View Post
                Pa bilo mi je tesko skuziti jer u startu sam znao da mi za noge treba daleko dalekoooo vise od 10-12 serija, pa zbunjeno gledam..cek cek..jel on misli na jednu vjezbu, na jednu mišičnu skupinu, zbunio me, zato sam i pitao.. nije mi najjasnije bilo..nisam znao jel nas sprda ili baljezga gluposti ili što vec
                bitno da je sada sve jasno :P

                Comment


                • #23
                  Re: treniram kod kuce

                  Originally posted by Deni098 View Post
                  bitno da je sada sve jasno :P
                  Nadam se da je i Mikky-u :P
                  Mikky očito nogice jos nisi radio kako spada, pa kad ih odradiš uz nadzor neke iskusnjare onda ces povuci svoju izjavu

                  Pozz Pozz

                  Comment


                  • #24
                    Re: treniram kod kuce

                    Pa dobro noge su pola tijela i kao takve zahtjevaju veču pažnju.A msm sam prsa,leđa i ramena nekih 10-12 serija .

                    Comment

                    Working...
                    X