Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koje vjezbe kod kuce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koje vjezbe kod kuce

    Pozdrav ljudi..
    Jel mi mozete rec koje vjezbe za noge mogu raditi kod kuce?
    Imam klupu, sipku, bucice i dovoljno utega za sebe, improvizirano vratilo, znaci ostale misice mogu odraditi.
    Cucnjeve bas i ne mogu sam radit... bez obzira na kilazu

  • #2
    Re: Koje vjezbe kod kuce

    Mozes radit mrtvo dizanje sa utegnutim nogama, a sve ostale vjezbe se baziraju na cucnju jedino ako imas spravu za ekstenzije. Ako se moze pitati, zasto ne cucanj ?

    Comment


    • #3
      Re: Koje vjezbe kod kuce

      to ti je minus,jer je čučanj kralj vježbi.
      ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

      Comment


      • #4
        Re: Koje vjezbe kod kuce

        http://www.building-body.com/forum/t...video-prikazom!
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Koje vjezbe kod kuce

          kako ne mozes... uradis nabacaj, izbacaj, polako spustis teg iz glave i radis cucnjeve, zatim ga gornes gore sa ledja, stavis na prednja ramena i vratis mrtvim dizanjem na pod..... jeste da ovako nikad neces moci raditi sa velikim kilazama koje su blizu tvog 1RM ali ipak moces raditi cucnjeve sa puno ponavljanja a to je ipak puno bolje nego ih ne raditi, sta vise to ti je odlicno
          Moj log
          http://purposeoverpain.jimdo.com/trening-log/

          Comment


          • #6
            Re: Koje vjezbe kod kuce

            Hvala vam na odgovorima.
            Razumijem vaznost cucnja, zato mi je i krivo sto ne mogu radit kako treba, ili barem mislim da ne mogu
            @haden naravno da smijes pitati... Pa ne mogu raditi jer su mi na podu a i nemam ih gdje ostavit, nego spustat naravno poslje serije...malo me strah sam to radit, sa normalnim kilazama.

            Comment


            • #7
              Re: Koje vjezbe kod kuce

              ma naravno da mozes...krenes s manjim tezinama pa postepeno povecavas kako ti se snaga povecava..nemam ni ja stalke za sipku,al necu zbog toga izbacit vjezbu

              kad ces moc cucnut s 100kg onda si nabavis stalke
              ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

              Comment


              • #8
                Re: Koje vjezbe kod kuce

                Vidis, ja imam na benchu tj. iza njega ali na njemu xD 2 manje sipke za dipseve te tu spustim teg. Morati cu sebi uzeti stalak jer sam navrsio 100kg. Ako nemas gdje spustit, stavi 20kg na ledja i polako, nemoras odma glumit ronnie colemana

                Comment


                • #9
                  Re: Koje vjezbe kod kuce

                  Nemam te sipke na klupi ali dobro, znaci radit cu jednostavno vise ponavljanja sa manjim kilazama za sada i to je to.
                  Nista, hvala vam i zivili!
                  moze i lock

                  Comment

                  Working...
                  X