Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vjezbe za pocetak? Kada budem u kondiciji i dobroj formi cu krenuti u teretanu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vjezbe za pocetak? Kada budem u kondiciji i dobroj formi cu krenuti u teretanu

    Pozdrav svima !
    Odlucio sam da definitivno smrsav i dovedem se u red u sto kracem vremenskom roku.
    Zapoceo sam sa veoma restriktivnom dijetom, ali opet dovoljno unosim vitamina i ostalih korisnih stvari da si ne pokvarim krvnu sliku i s***** metabolizam.
    Ali su mi potrebne i neke dobre vjezbe. Posto mi nije cilj samo da izgubim tih nekih 15tak kg vec i da se ucvrstim, dakle ciljam na trbuh i ruke najvise, sta mi
    preporucujete za neki pocetak? Imam kod kuce AbSwing ( to je ovo cudo http://www.comlomfitness.com/ab%20swing/AB-2C.jpg ) ne znam bas koliko je to
    dobro ? I sta je se jos od sprava pokazalo korisnim, mozda steper ili sobni bicikl? Znaci cilj mi je mrsavljenje + definisanje, necu da samo omlohavim .
    Za sada zelim izbjegavati teretanu, kasnije kada budem u kondiciji i dobroj formi cu krenuti u teretanu.

  • #2
    Re: Vjezbe za pocetak?

    niko nije upisa teretanu već nabildan
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • #3
      Re: Vjezbe za pocetak?

      Originally posted by bot1950 View Post
      niko nije upisa teretanu već nabildan
      A gle', cilj mi je rijesiti se sala i izgledati koliko toliko dobro i to zelim postici sam kod kuce , kasnije bi isao u teretanu vise radi rekreacije, zabave i za odrzavanje forme, nije mi cilj biti neki nabrijani bilder, vec...hmmm, kako da se izradim...da izgledam onako kako cure najvise vole ( hahahahaha )... salu na stranu , cilj mi je onako imati plocice, jake ruke i to je to, nista pretjerano jer mi ne treba, niti zelim, to.

      Comment


      • #4
        Re: Vjezbe za pocetak? Kada budem u kondiciji i dobroj formi cu krenuti u teretanu

        Sta niko nista ne zna?

        Comment


        • #5
          Re: Vjezbe za pocetak? Kada budem u kondiciji i dobroj formi cu krenuti u teretanu

          Originally posted by dariobl View Post
          Sta niko nista ne zna?

          znamo, pravac u teretanu ...

          Comment


          • #6
            Re: Vjezbe za pocetak? Kada budem u kondiciji i dobroj formi cu krenuti u teretanu

            Originally posted by dariobl View Post
            Sta niko nista ne zna?
            Ima ih puno koji znaju, samo su ti glupa pitanja pa se nikom ne da pisati...
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Vjezbe za pocetak? Kada budem u kondiciji i dobroj formi cu krenuti u teretanu

              P90X program ce ti pomoci oko toga.

              Comment

              Working...
              X