Announcement

Collapse
No announcement yet.

Htio bi nabaciti masu, samo bi vjezbao ruke leda i prsa i stomak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Htio bi nabaciti masu, samo bi vjezbao ruke leda i prsa i stomak

    moze li mi netko pomoci da napravim plan treninga i prehrane...
    htio bi nabaciti masu,a sto se tice treninga samo bi vjezbao ruke leda i prsa i stomak ..zbog jednog kompleksa koji imam na prsima i to mi je najveci problem..molim vas za pomoc oko toga ..

    kupio sam si benc i utege pa bi to radio kod kuce ,svaki savjet dobro dosao

  • #2
    Re: pocetnik

    niko ti neće to sastavljat besplatno, probaj sam sastavit i onda ga napiši ovdi pa ćemo ga mi korigirat.

    ne zapostavljaj noge!
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • #3
      Re: pocetnik

      Originally posted by labeks View Post
      moze li mi netko pomoci da napravim plan treninga i prehrane...
      htio bi nabaciti masu,a sto se tice treninga samo bi vjezbao ruke leda i prsa i stomak ..zbog jednog kompleksa koji imam na prsima i to mi je najveci problem..molim vas za pomoc oko toga ..

      kupio sam si benc i utege pa bi to radio kod kuce ,svaki savjet dobro dosao
      Pozdrav,

      Vidim ti si od onih AJMO NABACIT MASU PRIJE LJETA,slikanje na fejsu i tako te fore..
      Prijatelju đabe ti benč utezi,proteini sve i svašta.Od takvog treninga nema kruha,nemoj ni trošit vrijeme bezveze.

      Comment


      • #4
        Re: pocetnik

        Originally posted by labeks View Post
        moze li mi netko pomoci da napravim plan treninga i prehrane...
        htio bi nabaciti masu,a sto se tice treninga samo bi vjezbao ruke leda i prsa i stomak ..zbog jednog kompleksa koji imam na prsima i to mi je najveci problem..molim vas za pomoc oko toga ..

        kupio sam si benc i utege pa bi to radio kod kuce ,svaki savjet dobro dosao
        Zašto raditi samo jednu polovinu mišića ??
        Originally posted by Rocky""
        Da to sam dosta cuo da se ubacuje meso
        Znaci valja jesti cajna,prsut,sunka i ostala mesa
        Jedem ih al ne bas cesto
        Hvala ona odgovoru

        Comment


        • #5
          Re: pocetnik

          A cekaj, ti bi vjezbao SAMO ruke, ledja, prsa i stomak ? Zasto onda ne bi bilo SAMO ruke, ledja, prsa, stomak i noge ? Noge su pola tijela.
          I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

          Comment


          • #6
            Re: pocetnik

            Zapostaviš li noge samo zato što ti ih se neda radit, nemamo kaj više pričati
            Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

            http://www.facebook.com/adoni.costo
            http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
            http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

            Comment


            • #7
              Re: pocetnik

              Ja stvarno ne razumijem ove likove koji ne žele trenirat noge! Najsmješniji su mi oni u teretani koji se srame preko ljeta skinut u kratke hlače pa su u trenirci jer su im noge naspram gornjeg dijela tijela kao pileće!

              Comment


              • #8
                Re: pocetnik

                Pa sami su sebi krivi sto su im noge kao pilece. Jebiga, ja sam mrsav i fali mi dosta kg ali radim noge i nimalo ne brine sto su kao dvije cackalice
                I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                Comment


                • #9
                  Re: pocetnik

                  Originally posted by labeks View Post
                  moze li mi netko pomoci da napravim plan treninga i prehrane...
                  htio bi nabaciti masu,a sto se tice treninga samo bi vjezbao ruke leda i prsa i stomak ..zbog jednog kompleksa koji imam na prsima i to mi je najveci problem..molim vas za pomoc oko toga ..

                  kupio sam si benc i utege pa bi to radio kod kuce ,svaki savjet dobro dosao
                  ako nesto moras raditi to su noge,i to jos odvojeno jer im treba najvise paznje,noge su ti krvav posao,i nakon njih se moras osjecati bukvalno kao govno!!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: pocetnik

                    Originally posted by blento View Post
                    Pa sami su sebi krivi sto su im noge kao pilece. Jebiga, ja sam mrsav i fali mi dosta kg ali radim noge i nimalo ne brine sto su kao dvije cackalice
                    Ma govorim o ovima koji se duže bave treniranjem da neki znaju imati jebački razvijen gornji dio tijela, a noge su im kao pileće jer ih ne rade! Drugo je to kod mene i tebe gdje smo na početku i svugdje smo isti.

                    Comment


                    • #11
                      Re: pocetnik

                      ovako kao prvo nisam od onih sto bi dizali utege i nabacivali masu zbog ljeta ili ti fejsa,,jel bmk za fejs jer 99% ljudi na tom fejsu zivi,a ja kao prvo ni nemam taj fejs jer je to po meni bezvezno gubljenje vremena..sto se tice vjezbanja nogu nemam ih potrebu vjezbat jer vec 8 god treniram nogomet redovito...ja sam trazio vjezbe za ruke noge leda stomak i prsa zbog sasvim desetog razloga od kojeg vi svi mislite jer ako slucajno niste primjetili napisao sam da imam jedan kompleks na prsa ..to znaci jednu blagu deformaciju prsa i zbog toga bi htio vjezbati..a sto se tice nabacivanja mase trazio sam savjet zbog toga jer dok bi vjezbao i nabacio masu znaci do bi se na neki nacin manje vidjelo..zbog toga sam trazio savjet ...

                      Comment


                      • #12
                        Re: pocetnik

                        Originally posted by labeks View Post
                        ovako kao prvo nisam od onih sto bi dizali utege i nabacivali masu zbog ljeta ili ti fejsa,,jel bmk za fejs jer 99% ljudi na tom fejsu zivi,a ja kao prvo ni nemam taj fejs jer je to po meni bezvezno gubljenje vremena..sto se tice vjezbanja nogu nemam ih potrebu vjezbat jer vec 8 god treniram nogomet redovito...ja sam trazio vjezbe za ruke noge leda stomak i prsa zbog sasvim desetog razloga od kojeg vi svi mislite jer ako slucajno niste primjetili napisao sam da imam jedan kompleks na prsa ..to znaci jednu blagu deformaciju prsa i zbog toga bi htio vjezbati..a sto se tice nabacivanja mase trazio sam savjet zbog toga jer dok bi vjezbao i nabacio masu znaci do bi se na neki nacin manje vidjelo..zbog toga sam trazio savjet ...
                        ja treniram nogomet 13 godina,i vjeruj da je drukcija upala od tegova a drukcije od trcanja,ne zapostavljaj ni jednu misicnu skupinu!

                        Comment

                        Working...
                        X