Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moja home made teretana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Moja home made teretana

    Originally posted by FcB View Post
    odlično!
    pošto članarina? :P
    ne vidjeh ranije..
    50kn za 3x tjedno, 70kn za svaki dan. isplati se
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

    Comment


    • Re: Moja home made teretana





      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • Re: Moja home made teretana

        Za dobar trening potrebni su ogledala i sat za dinamican trening
        prve stvari kupljene od clanarina
        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

        Comment


        • Re: Moja home made teretana

          Članarine?

          Čekaj, a porez i ostale obaveze prema državi?




          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: Moja home made teretana

            Originally posted by Dača View Post
            Članarine?

            Čekaj, a porez i ostale obaveze prema državi?




            znam da se zajebavas, ali... C/P iz grupe
            "Kako u Bistri nema teretane, a postoje ljudi koji bi željeli vježbati, svoju ću teretanu rado podijeliti s drugima. Dakle, radi se o prostoru veličine cca 30ak m2 koji sam opremio za osobne potrebe, koji nema sve uvjete koje imaju "normalne" teretane, kao ni svu opremu koje imaju normalne teretane. Sam sam pokrio inicijalni trošak uređenja prostora, izrade sprava i ostalog, a daljnje investicije bi bile zajedničke, tj. iz mjesečne članarine bi se nabavljale stvari kao što su sobni bicikl, ogledala, klima uređaj, više utega i šipki, kao i plaćanje troškova struje i sl.
            Mjesečna članarina bi bila 50kn za 3 treninga tjedno, 70kn za neograničeni broj dolazaka. "

            dakle,
            sve je osmisljeno kao zajednicki projekt gdje se novci dalje investiraju, a ja nemam nikakvu zaradu. ja ovime zelim poboljsati zajednicu u kojoj zivim.
            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

            Comment


            • Re: Moja home made teretana

              Originally posted by Coffey View Post
              znam da se zajebavas, ali... C/P iz grupe
              "Kako u Bistri nema teretane, a postoje ljudi koji bi željeli vježbati, svoju ću teretanu rado podijeliti s drugima. Dakle, radi se o prostoru veličine cca 30ak m2 koji sam opremio za osobne potrebe, koji nema sve uvjete koje imaju "normalne" teretane, kao ni svu opremu koje imaju normalne teretane. Sam sam pokrio inicijalni trošak uređenja prostora, izrade sprava i ostalog, a daljnje investicije bi bile zajedničke, tj. iz mjesečne članarine bi se nabavljale stvari kao što su sobni bicikl, ogledala, klima uređaj, više utega i šipki, kao i plaćanje troškova struje i sl.
              Mjesečna članarina bi bila 50kn za 3 treninga tjedno, 70kn za neograničeni broj dolazaka. "

              dakle,
              sve je osmisljeno kao zajednicki projekt gdje se novci dalje investiraju, a ja nemam nikakvu zaradu. ja ovime zelim poboljsati zajednicu u kojoj zivim.
              svaka cast, napokon da netko zeli dobro i poboljsanje uvjeta u hrvatskoj , da je ovakvih ljudi vise..

              Comment


              • Re: Moja home made teretana

                super teretana ... neke sto se naplacuju bi je se posramile !! thumbsup

                Comment


                • Re: Moja home made teretana

                  prejako je, svaka cast na trudu!
                  Don't Stop Tryin'



                  Comment

                  Working...
                  X