Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vjezbam vec oko 4-5 mjeseci - Uzimanje testosterona ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Kalestenija!!

    Originally posted by sanguis View Post
    noge bi radio"samo" 2x tjedno??
    a sta bi onda ruke? svaki dan....
    po mom znanju i donekle iskustvu to nema smisla zbog pretreniranosti misica. za ovo šta ti želiš postići sasvim ti je dovoljno svaku skupinu mišića jednom tjedno prsta, leđa, noge, ruke, ramena(+trbuh)...
    citaj, vjezbaj, spavaj, jedi pa opet citaj..
    treniram TEK 2 godine intenzivno i puno citam o ovoj temi i tek sada shvacam koliko ne znam.
    p.s. nauci razlikovat doping (testo) i suplemente(kreatin) i to vise nemoj stavljati u istu recenicu.
    ovo sto se tice pretreniranosti,recimo prsa na primjer...ako zarko zelis prsa ili bilo koju drugu skupinu misica,recimo mozes ti njih komotno spanat 2 puta tjedno,samo moras pazit na odmor,recimo komotno mozes prsa u pon i prsa u cetvrtak jer je proslo dovoljno i vjerojatno je misic 100% spreman,a i nemora bit al vecinom nakon toliko je,onda od cetvrtka pa opet do pon ima dovoljno vremena da bude spreman,pa mislim da bi se moglo ubacit 2 puta tjedno al samo jedna misicna skupina po meni,to je onako kako cu ja radit kad budem mogao tako,to jest kad predem s ovog programa prvo cu spanat prsa 2 puta tjedno pa onda leda recimo...al kao pocetnik ostani pri tom da jednom...
    "Veni,Vidi,Vici"

    Comment


    • #17
      Re: Kalestenija!!

      Originally posted by Bruno7i View Post
      ovo sto se tice pretreniranosti,recimo prsa na primjer...ako zarko zelis prsa ili bilo koju drugu skupinu misica,recimo mozes ti njih komotno spanat 2 puta tjedno,samo moras pazit na odmor,recimo komotno mozes prsa u pon i prsa u cetvrtak jer je proslo dovoljno i vjerojatno je misic 100% spreman,a i nemora bit al vecinom nakon toliko je,onda od cetvrtka pa opet do pon ima dovoljno vremena da bude spreman,pa mislim da bi se moglo ubacit 2 puta tjedno al samo jedna misicna skupina po meni,to je onako kako cu ja radit kad budem mogao tako,to jest kad predem s ovog programa prvo cu spanat prsa 2 puta tjedno pa onda leda recimo...al kao pocetnik ostani pri tom da jednom...
      slažem se, osobno radim tako kako si napisao ali nekako sumnjam da su njegova prehrana, iskustvo i odmor prilagođeni takvom treningu(rasporedu).. iz tog razloga sam preporučio 1x tjedno.
      ...razumijemo se

      Comment


      • #18
        Re: Vjezbam vec oko 4-5 mjeseci - Uzimanje testosterona ?

        U 18-oj godini bujaš hormonima i stvarno nije preporučljivo uzimati bilo kakve hormonske pripravke, pa ni testosteron. Ništa nisi napisao o prehrani, ni o suplementima. Trebaš PUNO I DOBRO jesti i uzimat proteinske dodatke. Recimo ovaj weiderov 80+protein za početak. Ima puno tema na forumu o tome, prošvrljaj malo. Pozdrav!

        Comment

        Working...
        X