Announcement

Collapse
No announcement yet.

20 minute full body workout

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 20 minute full body workout

    Vjerovatno ste već skoro svi naišli na ovog lika na youtubu.

    Koristim ovaj program jer nije potrebno puno utega, koje ja i onako nemam.
    Šta mislite jel se stvarno može dobiti na masi pomocu ovog programa, barem kod pocetnika i naravno uz dobru prehranu.

    Sada od sljedeceg tjedna ubacujem iskorak sa bućicama i stojeće podizanje na prste (ne znam kako se tocno zove vjezba)
    Last edited by kelly; 21-01-13, 02:16.

  • #2
    Re: 20 minute full body workout

    Što se zgibova tiče, po meni je čisto ok vježba za nabijanje mase- compound je,nije lagana i učinkovita je ako ju izvodišu dobroj formi. Plankovi su ok za ojačati core. Sklekove ne moram baš ni komentirati,s tim da možeš uvijek eksperimentirati sa različitim položajem ruku kako bih si otežao ako ti ovi postanu prelagani. Čučanj ako imaš odgovarajuću težinu bučice. Ne znam koliko iskustva imaš i kakva ti je forma,ali čučanj u bilo kojem obliku ne može škoditi

    Bitno je da sve vježbe radiš pravilno i da imaš paziš na mind muscle.
    Važnost prehrane i sam znaš vidim. Sve u svemu, za početak mi se čini ok.
    TRAIN LIKE IS WATCHING !!!!

    Comment


    • #3
      Re: 20 minute full body workout

      Imam samo 2 bućice po 12 kg svaka, dosta pazim da radim pravilno i polako, pogotovo na koljena kod cucnjeva..

      Comment


      • #4
        Re: 20 minute full body workout

        Ako osjećaš dovoljno veliko opterećenje onda je u redu...zasada. Ali ubrzo ćeš proći te težine i trebat će ti nešto više.
        TRAIN LIKE IS WATCHING !!!!

        Comment


        • #5
          Re: 20 minute full body workout

          ja imam vreću za boks...napunjenu pjeskom i ima cca 20 kg...stavim ju na ramena i radim čučnjeve...pazi isto na pravilan rad...jel dobro tak radit...jer nije isto kao sto je pokazano u videu...stavim stavim vrecu iza vrata...

          Comment


          • #6
            Re: 20 minute full body workout

            Evo ponovno krecem sa vjezbanjem pa me zanima par stvari.
            Odlucio sam da cu noge raditi jedan dan, a ostalo drugi dan.
            Da radim npr. Ponstalo, uto.noge, sristalo, cet:noge, petdmor ili da odmor stavim u četvrtak?

            I ako uspijem složit jednu spravicu možda u trening ubacim propadanja i čučnjeve s utegom.

            Jel mogu kod iskoraka ako mi bude slabo sa bućicama dodati ruksak na leda? Ili bi to moglo nastetit necemu?

            Comment

            Working...
            X