Announcement

Collapse
No announcement yet.

Htio bi smrsaviti tj. izdefinirati se - poceo s bodyweightom - savijeti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Street workout i bodyweight

    Evo ekipa ja sam se poceo bavit time i ide me vec mjesec dana...Rezultati se vide,sve je prirodno i sto je najvaznije na zraku si i uzivas
    Vasa misljenja o tome,ko se jos bavi time itd

    Comment


    • #17
      Re: Street workout i bodyweight

      puno srece sa razvijanjem srednjeg ramena i nogu !




      salim se, sta da ti kazem, ako ti se svidja to i cini te sretnim, samo nastavi
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #18
        Re: Street workout i bodyweight

        šta znači ovo: "sve je prirodno...", jel to zato što si u prirodi ili ?
        svaka čast onim barstarz i sličnima, fora ih je vidit šta sve mogu, al meni je drža teretana
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • #19
          Re: Street workout i bodyweight

          @TripleZ a sta da ti kazem...meni je ovo odlicno,a i teretane su skupe i love se nema tak da je ovo dobro rjesenje a i hepi sam si,ne...
          @domagoj ma kao bez tegova i to...ne volim trenkanje u zatvorenom prostoru ni tegove...ovako fino stanga i amen

          Comment


          • #20
            Re: Htio bi smrsaviti tj. izdefinirati se - poceo s bodyweightom - savijeti?

            I ja sam tak počeo, i bio sam fakat sretan napredkom (što estetskim, što u snazi i izdržljivosti).
            Tako da i nemoj zaboraviti jesti!
            Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

            http://www.facebook.com/adoni.costo
            http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
            http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

            Comment


            • #21
              Re: Htio bi smrsaviti tj. izdefinirati se - poceo s bodyweightom - savijeti?

              Originally posted by ScuderiaBull View Post
              I ja sam tak počeo, i bio sam fakat sretan napredkom (što estetskim, što u snazi i izdržljivosti).
              Tako da i nemoj zaboraviti jesti!
              Kolko dugo si se bavio time?
              ma jedem ko bik,al ono...nemam neki plan...ono sto stara skuha pojedem bez problema

              Comment


              • #22
                Re: Htio bi smrsaviti tj. izdefinirati se - poceo s bodyweightom - savijeti?

                A bubam, godinu dana.... možda godinu i pol (ako brojiš ogromne pauze).
                No ja sam uvijek nekaj sastrane radio, nosi ovo nosi ono, odi pomoći ovome odi onome, pa izrabljivanje na selu + hrana, dobitna kombinacija, a ta situacija mi traje već cijeli život.
                Prehrana ti je jako važna, od nje češ dobiti masu! Vjeruj meni.
                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                http://www.facebook.com/adoni.costo
                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                Comment


                • #23
                  Re: Htio bi smrsaviti tj. izdefinirati se - poceo s bodyweightom - savijeti?

                  pa to je dobro,sam kaj noge nemozes nikako rjesit...ja radim cucnjeve i tak to
                  kvalitetna hrana je sve...mislim da je najvise zasluzna hrana(mama<3 haha) zbog mog izgleda danas,al uvijek moze bolje
                  a cuj,fizickog rada nikad dosta i kak bi njemci rekli:arbeiten macht frei :P salim se naravno
                  al ono,ja tu i tamo gajbe nosim i to i opce se ne zalim tak da mi je uz bodyweight fora to radit pogotovo ak treba pomoc nekom
                  a i bodyweighteri rade one stvari koje puno bildera nemoze

                  Comment


                  • #24
                    Re: Htio bi smrsaviti tj. izdefinirati se - poceo s bodyweightom - savijeti?

                    jedan brainstorm

                    kile gubis kada unosis manje kalorija u odnosu na koliko potrosis.

                    ...kod manjeg unosa kalorija se "smanjujes" ....no way da ces rasti

                    a ti imas 16 godina... kaj si zelis sje* rast i razvoj? // ako mislis da si dovoljno narasao i da neces dalje rasti, opleti po defkanju
                    Black leather, knee-hole pants

                    Comment


                    • #25
                      Re: Htio bi smrsaviti tj. izdefinirati se - poceo s bodyweightom - savijeti?

                      a neznam gle...starog i staru sam vec preraso ,al ujaci su mi visoki jako...oko 190-200cm
                      a kak narod kaze:djeca na ujake ispadaju ahhaha

                      Comment


                      • #26
                        Re: Htio bi smrsaviti tj. izdefinirati se - poceo s bodyweightom - savijeti?

                        Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
                        a neznam gle...starog i staru sam vec preraso ,al ujaci su mi visoki jako...oko 190-200cm
                        a kak narod kaze:djeca na ujake ispadaju ahhaha
                        da.... na poštare


                        ...nego, ak kreneš sa redukcijom kalorija, sumnjam da ćeš dostići 2m
                        Black leather, knee-hole pants

                        Comment


                        • #27
                          Re: Htio bi smrsaviti tj. izdefinirati se - poceo s bodyweightom - savijeti?

                          Originally posted by Weedeemer View Post
                          da.... na poštare


                          ...nego, ak kreneš sa redukcijom kalorija, sumnjam da ćeš dostići 2m
                          ko zna ;P
                          zasto to mislis?

                          Comment


                          • #28
                            Re: Htio bi smrsaviti tj. izdefinirati se - poceo s bodyweightom - savijeti?

                            Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
                            ko zna ;P
                            zasto to mislis?
                            da bi rasao trebas imati visak kalorija... a da bi mrsavio (smanjivao se) manjak...
                            Black leather, knee-hole pants

                            Comment


                            • #29
                              Re: Htio bi smrsaviti tj. izdefinirati se - poceo s bodyweightom - savijeti?

                              Originally posted by Weedeemer View Post
                              da bi rasao trebas imati visak kalorija... a da bi mrsavio (smanjivao se) manjak...
                              pa ne rastu kosti od kalorija jeote

                              Comment


                              • #30
                                Re: Street workout i bodyweight

                                Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
                                @TripleZ a sta da ti kazem...meni je ovo odlicno,a i teretane su skupe i love se nema tak da je ovo dobro rjesenje a i hepi sam si,ne...
                                @domagoj ma kao bez tegova i to...ne volim trenkanje u zatvorenom prostoru ni tegove...ovako fino stanga i amen
                                Moja je 120 kn,4 puta tjedno,ako je to skupo kvragu sve,znaci 6,5 kn trening
                                Menky je napisao...
                                Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                                Comment

                                Working...
                                X