Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cura - 168 cca 50 kg - vjezbam kod kuće, ne koristim utege - Cilj mi je u biti samo nabit noge

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cura - 168 cca 50 kg - vjezbam kod kuće, ne koristim utege - Cilj mi je u biti samo nabit noge

    Ovako, znaci cura - 168 cca 50 kg 26 godina
    Od uvijek umjereno aktivna i recimo njeznije građe
    Kako ne mogu u teretena vjezbam kući, ne koristim utege neko samo šipku prilikom čučnjeva i općenito vežbam sa šipkom, koristim i steper... Cilj mi je u biti smao nabit noge (imam genetski tanke listove)
    Pol sata prije treninga pijem Super Mega mass 2000 i odmah nakon treningA. Preporučite mi kako da vježbam po koliko vremena i da li je ovaj widerov protein dobar za mene?

  • #2
    Re: cura - 168 cca 50 kg

    Sve je to ok, ali taj prašak ti neće pomoći ako ne misliš prehranu složiti.

    Zamisli si ovako, mišići=kuća________ kvalitetna hrana=cigle, i to je doslovce tako. A onaj prašak ti je samo možda 10ak% svih cigli (a šta će ti tih 10ak% ak nemaš onih 90...)

    Dok si prehranu složila (forum je pun jelovnika i primjera), onda se baciš na trening, jer moraš mišić "nagovorit" da se izgradi (da sav višak hrane/kalorije ne ode u salo, nego u mišić).

    I to ti je to.
    Tako da, bio protein prah weiderov, optimumov ili bakin neki domaći, nevažno stvarno, to je samo kap u moru.
    Od tog mega mass-a češ ovak i onak puno lakše dobiti na masnom tkivu nego s recimo whey-em. Zato ga uglavnom uzimaju oni koji kilaža treba pod svaku cijenu (bila to maščoba ili mišići).

    Kakav stav imaš prema prehrani?

    EDIT:

    E da, još ovo

    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

    http://www.facebook.com/adoni.costo
    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

    Comment


    • #3
      Re: cura - 168 cca 50 kg

      o da, isamarajte me sa komentarima spremna sam
      nisam izbirljiva jedini problem je u tome sto nisam veliki izjelica mesa... ali piletina ide. J stalno osjećam glad biti, bezo sam gledna nakon tjestenine (primjer) ali količinski ne mogu pojest puno neko u biti jedem kroz cijeli dan po male porcije. Doručak i ručak redoviti, mešu obroka ima 100 jedino znam preskakati večeru u smislu kuhanog obroka... Teško dobivam na težini, ovo je moja težinau proteklih 8 godina koja varira između 50-52 kg. Imam filing da za mene nema nade ... Drugi se debljaju ko budale a ja uvijek ista - to je nemoguće više. Građena sam ko vreteno Ako dobiijem koji dek ti ide u grudi i to je to. Dube, noge 0 bodova

      Comment


      • #4
        Re: cura - 168 cca 50 kg

        Ajde da sam i doživio na ovom forumu da neka ženska se hoće a malo ubildati.
        Originally posted by sso View Post
        Ako dobiijem koji dek ti ide u grudi i to je to.
        uff

        I sad se slažem sa ferarijem u vezi slike
        Od mene dovoljno.

        Comment

        Working...
        X