Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moja vježbaona (teretana)!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moja vježbaona (teretana)!

    Prije dva mjeseca sam si napravil (kak ja volim zvat) vježbaonu u garaži.
    Došel sam na ideju da napravim nekaj svoje rađe nego da dajem svaki mjesec pare za teretanu.

    Obiteljski sam čovjek koji baš nema previše vremena uz posao i sina s kojim obožavam provodit svoje slobodno vrijeme.
    Bila mi je tlaka svaki put slagat si torbu za gym, vozi te tam, pa parking, pa nekog sretneš i zapričaš se, pa tuširanje u tim tuševima koj nisu baš pre blistavi.

    I to je bila procedura koja mi je odvajala podosta vremena koje sam mogao provodit sa svojim sinom.
    Odsada sam se preporodio, spustim se kada hoću u garažu, odradim trening i popnem se u stan i doma sam.

    A pare uložene u to bi mi se trebale vratit kroz godinu dana vježbanja, pa čak i prije.

    I brat mi je počeo vježbat i pravi mi društvo u treninzima kao i vjenčani kum koj sve češće svrača na treninge.
    A i sin kad odraste imat će svu potrebnu opremu ako se odluči za vježbanje, a i moj cilj je svakako malo po malo upučivat ga u tom smjeru.
    Ja sam pronašao prednost vježbanja kod kuće (možda nađete i vi) pa sam imao potrebu ovo podjeliti s vama.

    A i da se malo pohvalim i dam ostaloj ekipi s foruma možda pokoju ideju ako misle radit kaj slićno doma.


    Opis slika:
    -Stalak za čučnjeve/bench
    -Šipka za zgibove koja spaja dva stalka te koja klizi gore dole po stalcima tj. može se spustiti i služiti za ređenje vježbi uranjanja (dipsevi)
    -Rastezljive gume koje se pomiču po nosačima koji su zabušeni u zid (4 nosača)
    -Nastavci koji se kače na gume
    -Plyometrična klupica

    SAM_8020.jpg
    SAM_8018.jpg
    SAM_8039.jpg
    SAM_8016.jpg
    SAM_8043.jpg
    SAM_8090.jpg
    SAM_8092.jpg
    SAM_8097.jpg
    SAM_8094.jpg

  • #2
    Re: Moja vježbaona (teretana)!

    svaka čast, stvarno!

    svaki muškarac bi trebao imati neki hardcore kutak za sebe


    ne znam kakvi su ti ovi podlošci (gume za pod), al definitivno ti trebaju neki dobri da ne lupaš po pločicama (to mi je ovako na prvu upalo u oko)

    i dobra ideja s ovim rastezljivim gumama što se kače za zid
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • #3
      Re: Moja vježbaona (teretana)!

      bravo bravo samo nastavi!

      Comment


      • #4
        Re: Moja vježbaona (teretana)!

        Hvala.

        To su podlošci kad radim Deadlift stavim ispred stalka i služe baš za to da ne razbijem pločice.

        Dobri su, nemrem se požalit.
        To su oni podlošci gumirani za veš mašine, fitness sprave itd. (Bauhaus 60 kn komad)
        Takve je imala i moja teretana pa sam si nabavil identične.

        Comment


        • #5
          Re: Moja vježbaona (teretana)!

          svaka cast pohvale za trud

          Comment


          • #6
            Re: Moja vježbaona (teretana)!

            ovo je odlicno!
            reci, uni klupu si sam radio ili je kupljena?
            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

            Comment


            • #7
              Re: Moja vježbaona (teretana)!

              Hvala ti.

              Klupu mi je kupil prije godinu dana bratic iz Berlina prek e-baya, jer nije bilo dostave u Hrvatsku pa mi je poslal busom.
              Klupa mi je odlicna jer ide koso, ravno i kontrakoso, a može i služit kao klupica za trbušnjake kad je kontrakoso postavljena.
              Izašla me oko 550 kn.

              Comment


              • #8
                Re: Moja vježbaona (teretana)!

                koja je nosivost klupe?
                prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                Comment


                • #9
                  Re: Moja vježbaona (teretana)!

                  Tu su ti karakteristike pa vidi.
                  Na njemačkom je sve al brijem da piše 150 kg.

                  http://www.ebay.de/itm/Sit-Up-Bank-F...#ht_2441wt_952

                  Comment


                  • #10
                    Re: Moja vježbaona (teretana)!

                    uh, lose je to... pise max opterecenje 150kg. znaci, netko od 80kg ne bi smio dici vise od 70kg... al dobro, ak odgovara tvojim potrebama...
                    inace, ja ti izradjujem sprave i moja klupa, koja kosta 800kg moze drzati minimalno 240kg (isprobano), a vjerojatno i vise, samo nemam vise utega da opteretim...
                    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                    Comment


                    • #11
                      Re: Moja vježbaona (teretana)!

                      Pa ja sam to kupil još dok nisam imal u planu izradu ove vježbaone, bilo mi je važno da je sklopiva da je mogu spremit iza ormara u stanu.
                      Da ti budem iskren mislil sam da je nosivost bar oko 200 kg.
                      Na proljece bum se bacil u izradu i napravil nekaj cvrsce definitivno il kupil nekaj ak se nađe dobro s dobrom nosivosti jer sam sad na samoj granici nosivosti klupice a ti si mi sad pomogel uvidjeti to.

                      Da, videl sam tvoje radove i super su.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Moja vježbaona (teretana)!

                        uak si vjest, onda se slobodno upusti u izradu, ali imaj na umu da je klupu jako zeznuto napraviti
                        Last edited by Coffey; 23-09-13, 10:06.
                        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                        Comment


                        • #13
                          Re: Moja vježbaona (teretana)!

                          ove koje se mogu kupiti u centrima su klimave i kad se sjedne na njih, ali za nekakvo lamatanje bučicama doma ni ne treba više.
                          Proizvođači stave uvijek malo manju nosivost čisto da ako se slomi da ih se ne može teretiti.
                          Znoj štedi krv

                          Comment


                          • #14
                            Re: Moja vježbaona (teretana)!

                            Odlično je ovo.

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #15
                              Re: Moja vježbaona (teretana)!

                              cime si busio rupe? stupnom/stolnom ili rucnom busilicom?

                              i savjet - na ovaj dio gdje odlazes sipku, kupi si filc i zalijepi kako ti se sipka ne bi habala.
                              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                              Comment

                              Working...
                              X