Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trebao bih pomoć u slaganju trening programa za doma. Imam utege, šipku za zgibove i karike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebao bih pomoć u slaganju trening programa za doma. Imam utege, šipku za zgibove i karike

    nisam pocetnik u vjezbanju ali ako bi mi mogli pomoci da si slozim nekakav trening koj mogu doma raditi zbog nedostatka vremena ................posto sam dobio utege i karike pa da to iskoristim da ne placam teretanu................vjezbam s bratom............oprema:sipka za zgibove,150 kg utega,karike.............prehrana mi nije losa

  • #2
    Re: home workout

    Originally posted by ToMyy View Post
    nisam pocetnik u vjezbanju ali ako bi mi mogli pomoci da si slozim nekakav trening koj mogu doma raditi zbog nedostatka vremena ................posto sam dobio utege i karike pa da to iskoristim da ne placam teretanu................vjezbam s bratom............oprema:sipka za zgibove,150 kg utega,karike.............prehrana mi nije losa
    1 dan upper body 2 odmor 3dan legs 4 dan odmor 5 dan upper body.... to za pocetak po mom misljenju najbolje . Za prsa kosi bench i razvlacenja ,za leđa zgibovi,veslanja, , ramena potisci i lateralna, za bicu biceps pregib sipkom, za triceps potisak sa cela... Po treningu za gornji dio tjela radis 5-6 vjezbi a za noge ČUČANJ

    Comment


    • #3
      Re: home workout

      kao sto sam napisao nisam pocetnik .......jos mislim nabaviti klupu za bench i sipku veliku prvenstveno za nabacaj i trzaj

      Comment


      • #4
        Re: home workout

        Kako da ja znm kad nisi naveo ni staz ni nista nego ja sam kupio to i daj program... neko sa 2 mjeseca treniranja misli da nije pocetnik a neko sa 2 godine misli da jeste.....

        Comment


        • #5
          Re: home workout

          u dva posta u temi, u oba si jasno naglasio da nisi početnik, a ne znaš sebi složit neki program s opremom koju imaš?

          šipka za zgibove
          150 kg utega
          karike

          ima li kakvih šipki? jedna duga i dvije kratke možda?
          ako da, mislim da možeš bez problema cijelo tijelo trenirat, samo si nađi neki program i vježbe koje su na spravama improviziraj s tim šta imaš (npr. umjesto leptira možeš ležeće letenje za prsa, itd.). čučnjeva ionako ima milijun varijacija, tako da i noge možeš odradit.
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • #6
            Re: home workout

            samo sam htejo cuti vas misljenja ......imam veliku sipku i malih 6 kom za bucice.......slozio sam si trening ali me zanimaju koje bi jos vjezbe mogao ubaciti:
            ponrsa triceps
            ravni bench
            razvalcenje
            sklekovi na karikama
            dipsevi na karikama
            potisak s cela
            uto:ledja biceps
            mrtvo dizanje
            zgibovi
            veslanje u pretklonu
            veslanje s bucicom
            biceps pregib s sipkom
            hamer
            sri.noge ramena
            cucanj(prednji ili straznj mjenjam da nije uvijek isto)
            iskorak
            mrtvo dizanje s ravnim nogama
            potisak s bucicama iznad glave
            odrucenj
            predrucenje
            cetdmor

            Comment


            • #7
              Re: home workout

              Originally posted by ToMyy View Post
              nisam pocetnik u vjezbanju ali ako bi mi mogli pomoci da si slozim nekakav trening koj mogu doma raditi zbog nedostatka vremena ................posto sam dobio utege i karike pa da to iskoristim da ne placam teretanu................vjezbam s bratom............oprema:sipka za zgibove,150 kg utega,karike.............prehrana mi nije losa
              http://www.building-body.com/programi.html

              http://www.building-body.com/trening.html
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: home workout

                hvala kelly

                Comment

                Working...
                X