Announcement

Collapse
No announcement yet.

pitanje oko sipke i utega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pitanje oko sipke i utega

    kupio sam olimpisku sipku 170cm - f-30mm
    Hocu da kupim tegove, i nabavio sam sa tegove sa f-30mm dali bi mi mogli ti od tacno 30mm ili moram kupovati vece ?

    mozda glupo pitanje, al dali je problem da uzmem istu mjeru rupe tega i debljine sipke
    || Dobra prehrana | Pravilan rad | Odmor ||

  • #2
    Re: pitanje oko sipke i utega

    obicno su ploce iz ducana 30,5 ili 31mm pa nemas problema. problem jr kod rucno radjenih utega jer tokari naprave taman 30, ne racunajuci da je sipka iste dimenzije...
    ali - olimpijska sipka. zar nije ona fi 50 po defaultu?
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

    Comment


    • #3
      Re: pitanje oko sipke i utega

      Originally posted by Coffey View Post
      obicno su ploce iz ducana 30,5 ili 31mm pa nemas problema. problem jr kod rucno radjenih utega jer tokari naprave taman 30, ne racunajuci da je sipka iste dimenzije...
      ali - olimpijska sipka. zar nije ona fi 50 po defaultu?
      http://zaslike.com/files/kzpbo5a6by9ng0f0ro7.jpg ovakva je moja sipka, za ovu govore da je olimpiska ima u njoj oko 10 kg

      a sto se tice tegova da se vratim na temu, tegovi su orginal imaju i rukohvat , samo me brine to da ih necu moci staviti
      || Dobra prehrana | Pravilan rad | Odmor ||

      Comment


      • #4
        Re: pitanje oko sipke i utega

        to nije olimpijska, nego obicna. ne znam od kog si kupio, al ak ti je netko ovo prodao po vecoj cijeni zato jer je "olimpijska", ozenio te
        ploce iz ducana fi 30 ce ti garantirano odgovarati
        i ak je 170cm, gotovo sigurno nema 10kg.
        Last edited by Coffey; 03-01-14, 03:23.
        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

        Comment


        • #5
          Re: pitanje oko sipke i utega

          Olimpijska šipka ima 220 cm, 20 kg i fi 50 mm.

          straight-bar-1.jpg
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: pitanje oko sipke i utega

            dobro nek ste me naucili sta je olimpiska sipka, platio sam je 15e(tako da me nije "ozenio"), sipka je marke energetic*, ... hvala na odgovorima
            || Dobra prehrana | Pravilan rad | Odmor ||

            Comment


            • #7
              Re: pitanje oko sipke i utega

              Znači da smijem komotno na PR čučnja dodat još 10 kila, hvala kelly.

              Comment


              • #8
                Re: pitanje oko sipke i utega

                Pozdrav evo nabavio sam konačno komplet jednoručnih utega ukupne težine 20 kg za normalnu vjezbu:

                Dizem po 6kg svaka ruka radim 9 vjezbi koje su prikazane na malom listicu svaki 5 serija po 10 puta.
                Je li ovo dovoljno za pocetnika nabavio sam ih u petak i vjezbam svakog dana osjecam se dobro pa mislim da mogu 7 puta tjedno.
                Misljenja?

                Comment

                Working...
                X