Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vježbanje kod kuće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Vježbanje kod kuće

    trbuh odradi 2-3 puta tjedno, kad god zelis... trbuh nije neka stavka... al preporucio bih ti, vise se usredotoci na donji dio trbuha - dizanje nogu ili jos bolje, ako imas gdje visiti i onda dizati noge.
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

    Comment


    • #32
      Re: Vježbanje kod kuće

      Originally posted by Premium.Better View Post
      Uvijek sam bio skeptican sto se tice treninga kod kuce jer sam misljenja da u 95% slucajeva to nije dovoljno. Vjerujem da imas svoje razlog zbog kojih ne mozes u teretanu u kojoj bi sigurno imala puno vise opcija.
      zene si mogu napuniti flase coca cole vodom i bit ce im dovoljno tesko za dobar trening
      cast izuzecima...
      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • #33
        Re: Vježbanje kod kuće

        Originally posted by Coffey View Post
        trbuh odradi 2-3 puta tjedno, kad god zelis... trbuh nije neka stavka... al preporucio bih ti, vise se usredotoci na donji dio trbuha - dizanje nogu ili jos bolje, ako imas gdje visiti i onda dizati noge.
        Super savjet i dodala bih još plank tj. izdržaj..to je po meni najbolja vježba za učvršćivanje trbuha i kralježnice tj. core-a..
        Simplify.

        There are no shortcuts to any place worth going.

        ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
        HARDER.


        Comment


        • #34
          Re: Vježbanje kod kuće

          može li onda pon noge i trbuh, sri trbuh leđa, biceps, petak noge, trbuh? ako je to ok može li savjet koliko otprilike vježbi da radim u treningu? s obzirom da kupujem uteg od 8 kg (+ šipka 1,8kg) koliko bi ponavljanja i serija bilo preporučljivo

          Comment


          • #35
            Re: Vježbanje kod kuće

            gdje su prsa i triceps?
            inace, ovdje si pogledaj popis vjezbi za sve skupine misica. imas BW, sa sipkom i ostalo, pa izaberi, rotiraj, jedan trening napravi manji broj ponavljanja vecom tezinom, drugi puta obrnuto,... iako mislim da ti je 8kg premalo... nabavi nekakvu cijev od 2m prefarbaj i imas za cucnjeve, bench press (nabavi obicnu dasku koju stavis izmedju dva stolca), a tih 20kg ti i tata moze pridrzati/dodati,... malo improviziraj
            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

            Comment


            • #36
              Re: Vježbanje kod kuće

              super savjeti, hvala. što se tiče hiit-a na kraju i cardio u dane između, da to ostavim kao i do sada?

              Comment


              • #37
                Re: Vježbanje kod kuće

                kod hiit-a i cardia na kraju treninga su podjeljena misljenja. osobno smatram da hiit mora biti zasebni trening sa svojim PWM-om, dok cardio na kraju treninga kod osoba koje nemaju veliku misicnu masu mogu doci u obzir cca max 20-30 minuta. iako mi je najdrazi jutarnji LI cardio na prazan zeludac, ali ja imam doma traku, pa sam u drugacijoj poziciji..
                prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                Comment


                • #38
                  Re: Vježbanje kod kuće

                  Originally posted by Coffey View Post
                  zene si mogu napuniti flase coca cole vodom i bit ce im dovoljno tesko za dobar trening
                  cast izuzecima...
                  ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                  "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                  Comment


                  • #39
                    Re: Vježbanje kod kuće

                    Originally posted by Coffey View Post
                    cast izuzecima...
                    kao sto rekoh
                    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                    Comment


                    • #40
                      Re: Vježbanje kod kuće

                      Hm sad mi nije kasno kad da ubacim kardio,do sada sam radila hiit na kraju treninga a ostale dane orbitrek na taste.da li je bolje kombinirati trening s utezima i orbitrek ili trening s utezima i hiit? Sto s ostalim danima?

                      Comment


                      • #41
                        Re: Vježbanje kod kuće

                        Originally posted by girl with a view View Post
                        Hm sad mi nije kasno kad da ubacim kardio,do sada sam radila hiit na kraju treninga a ostale dane orbitrek na taste.da li je bolje kombinirati trening s utezima i orbitrek ili trening s utezima i hiit? Sto s ostalim danima?
                        Nista od navedenog nije lose, sve prolazi. U prehrani je kljuc za ostalo.

                        Comment


                        • #42
                          Re: Vježbanje kod kuće

                          Onda ću ostaviti hiit nakon treninga a ostale dane orbitrek na tašte pola sata,nadam se da nije previše. Još sam u potrazi za vježbama pa kad smislim plan objavit ću ga tu,voljela bih kad bi pogledali da li je u redu. Hvala vam na pomoći!

                          Comment


                          • #43
                            Re: Vježbanje kod kuće

                            Originally posted by girl with a view View Post
                            Onda ću ostaviti hiit nakon treninga a ostale dane orbitrek na tašte pola sata,nadam se da nije previše. Još sam u potrazi za vježbama pa kad smislim plan objavit ću ga tu,voljela bih kad bi pogledali da li je u redu. Hvala vam na pomoći!
                            Trebas se pozabaviti s prehranom i napisi na sto i kad jedes.
                            Cardia su plan B. Prvo ides prehranom do maksimuma a onda cardiom nastavljas.

                            Comment


                            • #44
                              Re: Vježbanje kod kuće

                              Ok prehrana mi je relativno u redu, doručak integralno pecivo s posnim sirom ili zrnatim ili s marmeladom,kava,ručak ugl piletina,puretina ili riba s raznim dodacima,popodne grijesim i jedem nešto slatko što i nije baš u redu,jedem voće,jogurt ali na kraju dana neman naviku nešto konkretnije večerati,možda jer obilnije rucam i jedem međuobroke,sad neznam da li je to pametno? Pijem dosta vode,zeleni žuti caj.. I da napomenem,cilj mi je održati težinu

                              Comment


                              • #45
                                Re: Vježbanje kod kuće

                                Prvo, zašto ne otvoriš svoju temu, a ne si ovako sve smuljala? Tamo napiši što si radila do sada, koji su ti ciljevi, pa ćemo ti dati savjete što dalje? Osobno, u ovom "gulašu" se uopće ne mogu snaći jer ti izgleda radiš svašta, a na kraju će to biti ništa..

                                I, kreni sa čitanjem: http://www.building-body.com/fitness...ybuilding.html
                                Simplify.

                                There are no shortcuts to any place worth going.

                                ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                                HARDER.


                                Comment

                                Working...
                                X