Announcement

Collapse
No announcement yet.

MULTi GYM pomoć

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MULTi GYM pomoć

    Evo ovako kupio sam polovnu multi gym spravu i sad imam problem malo mi se cuju tockici cini mi se da su lezajevi malo losi u njima e sad dal neko zna kakvi to tocno lezajevi idu unutra i gdje se mogu nabavit i jel se mogu mozda nabavit komplet i tockici i lezajevi eto ako neko zna neka pomogne hvala
    TRAIN INSANE OR REMAIN THE SAME!

  • #2
    Re: MULTi GYM pomoć

    Probaj prvo podmazati.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: MULTi GYM pomoć

      Probo sam podmazat ali ne pomaže , cijeli tockic mi ima lokera ljevo desno sad neznam dal je to od tih lezajeva ili da probam podbact neke podloske i zategnit , bojim se stezat jako da ne bi polomio taj tockic kad je plastican
      TRAIN INSANE OR REMAIN THE SAME!

      Comment


      • #4
        Re: MULTi GYM pomoć

        ne znam od kuda si obzirom da govoris "tockici", ali u pevecu imas te plasticne, razlicitih dimenzija, tebi trebaju bez kucista. ne znam koja je cijena plasticnih, ja sam metalne placao cca 50kn/komad. takodjer, ako nes ne stima, pokusaj popraviti, zategnuti i sl., ako potrgas (iako mislim da neces), samo stavis nove...
        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

        Comment


        • #5
          Re: MULTi GYM pomoć

          o pa hvala

          zanima me jos uz multi gym sam dobio jedan manji uteg e sad dal taj uteg stavljam zadnji ili prvi taj ide
          TRAIN INSANE OR REMAIN THE SAME!

          Comment


          • #6
            Re: MULTi GYM pomoć

            Ide prvi taj mali teg.

            Comment


            • #7
              Re: MULTi GYM pomoć

              Pozdrav!
              Evo doma imam sobu viska pa odlucih da napravim mali home gym...Nužna mi je bench klupa,pa jel mi može neko preporucit neke klupe od oko 1000-1100 kn,naravno moze i manje. Bitno mi je da može podnijet veliku masu!

              Comment


              • #8
                Re: MULTi GYM pomoć

                Originally posted by kl4 View Post
                Pozdrav!
                Evo doma imam sobu viska pa odlucih da napravim mali home gym...Nužna mi je bench klupa,pa jel mi može neko preporucit neke klupe od oko 1000-1100 kn,naravno moze i manje. Bitno mi je da može podnijet veliku masu!
                Pogledaj par postova iznad signature od korisnika Coffey.

                Comment

                Working...
                X