Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vježbanje kod kuće - pomoć u sastavljanju treninga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vježbanje kod kuće - pomoć u sastavljanju treninga

    Pozdrav
    Otvaram novu temu gdje ću moći lakše pratiti vaše savjete.
    Treniram kod kuće, već dugo godina se bavim nekom vrste tjelovježbe dok u zadnje vrijeme kod kuće treniram kružni trening (3 seta vježbi dva puta) nakon čega odradim hiit trening (j.jacks i m.climbers 30 sec,20 sec odmor). To radim pon, sri i pet. Uto,čet i sub vježbam na orbitreku ili vozim bicikl u toplijem dijelu godine, pola sata. Visoka sam 174 cm, imam 62 kg, prilično sam zadovoljna što sam do sada postigla, te mi je cilj održavanje sadašnje težine. nemam viška.
    Odlučila sam kupiti utege te raditi s većim težinama, za početak 8kg utega(+šipka 1,8kg).
    Dan mi izgleda ovako: dižem se u 7i 30.doručak oko 8i30pa trening oko 9i30,ručak u 13h, te popodne jedem kad stignem neki slatki obrok,zatim voće,neki mlječni proizvod,ali ugl ne jedem neku konkretnu večeru.nemam naviku.Nakon buđenja pijem zeleni ili žuti čaj, takđer popijem još jedan tijekom dana. Pijem dosta vode.
    Doručak: integralno pecivo s posnim sirom ili zrnatim ili s marmeladom-najrjeđi izbor, otpr jednom u 7 dana,kava.
    Ručak ugl piletina,puretina ili riba s raznim dodacima,popodne sagriješim i jedem nešto slatko,jedem voće,mliječne proizvode, te kao što sam rekla ne jedem večeru, možda jer obilnije ručam i jedem kroz popodne pa ne osjećam glad.
    U dane kad ne treniram kružni trening + hiit, orbitrek vozim na taše pola sata pa onda doručkujem. Možete li me savjetovati kako da organiziram trening, da odvojeno radim određene dijelove različitim danima, u tom slučaju koliko je vježba optimalno uključiti u trening, koliko ponavljanja?

  • #2
    Re: Vježbanje kod kuće - pomoć u sastavljanju treninga

    Pozdrav..prvo, prehrana ti je katastrofa..smjernice za prehranu su ti ovdje: http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post724571

    A niti trening nije dobar..previše ti je to..mogla bi fino napredovati sa puno manje cardia..s obzirom da ćeš se prebaciti na trening snage, ja bi radila full body 3x tjedno i 1-2 cardia tjedno na dane odmora ako želiš ili upper/lower body 4x tjedno i 1 cardio ako želiš..pišem ako želiš jer ti taj cardio više služi za kondiciju i zdravlje nego za zategnutost koju ti želiš pa ti stoga nije niti nužan..također, taj svoj HIIT izbaci u potpunosti jer će ti to biti previše..
    Simplify.

    There are no shortcuts to any place worth going.

    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
    HARDER.


    Comment


    • #3
      Re: Vježbanje kod kuće - pomoć u sastavljanju treninga

      women-cardio-bulky.jpg sta se tice cardia

      Comment


      • #4
        Re: Vježbanje kod kuće - pomoć u sastavljanju treninga

        http://www.google.com/cse?cx=0121293...87e&gsc.page=1
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment

        Working...
        X