Announcement

Collapse
No announcement yet.

hrvoje12 - moj kućni program - cilj mi je malo skinuti kila, izravnat se i dobiti na masi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hrvoje12 - moj kućni program - cilj mi je malo skinuti kila, izravnat se i dobiti na masi

    Dobro vecer imam jedno pitanje a neznam gdje bih postavio pa evo oprostite ako sam na krivo mjesto stavio ovaj post.

    zanima me ovako jedna stvar radim jako naporan posao i navecer vjezbam doma sa bucicama od 3 kg jel nisam u mogucnosti ici u teretanu. visok sam 173 a tezak cca 84-86

    a navecer vjezbe idu ovako

    Pon

    Potisak bucicama na ravnoj klupi 4x10
    letenje bucicama na kosoj klupi 3x10
    sjedeci potisak bucicama 3x10
    lateralno dizanje 3x10
    lezeca triceps ekstenzija 3x10


    Utorak,Cetvrtak,Subota

    sklekovi, zgibovi, trbusnjaci i dips

    Srijeda

    dvorucno veslanje u pretklonu 4x10
    zgibovi 3x5
    sljeganje ramenima 3x10
    stojeci biceps pregib 3x10


    Petak:

    split cucnjevi 8x20
    rumunjsko mrtvo dizanje 4x10
    sikoraci 3x10
    jednonozno podizanje na prste 5x10


    i poslje svakog treninga trcanje ...Treniram navecer posto imam takvo radno vrijeme da ujutro ne stignem niti jesti a ne nesto drugo. Sad moje pitanje glasi ovako:

    Dali ja sam ovim programom mogu nesto postici bez djete ili bas moram prehranu organizirati... pokusao sam sa djetom ali nakon posla budem premoren tako da uz djetu brzo bi si zdravlje pokvario :S...
    mislim cilj mi je mozda malo skinit kila izravnat se i dobiti na masi (ako je to moguce) ...

    hvala vam na odgovorima samo nemojte molim vas puno kritizirati zato sto sam pocetnik i neznam jos nista :/
    Last edited by hrvoje12; 31-03-14, 21:18.

  • #2
    Re: nejasnoce :S

    pa bez prehrane ces tesko, gotovo nemoguce doci do svojih ciljeva posebno ako je to masa..nemam mnogo iskustva u bb ali kad je rijec o mrsanju postoje razni nacin kako da izgubis kile npr potrazi na internetu IIFYM, ne znam koliko je ucinkovito ali se mnogo ljudi pohvalilo s dobrim rezultatima

    Sent from my GT-I5800 using Tapatalk 2

    Comment


    • #3
      Re: nejasnoce :S

      morat ćeš stići jesti i ujutro a i tokom dana redovito ako misliš nešto postići.sve je stvar volje i organizacije.ustani ranije nego inače,doručkuj i pripremi si obroke za na posao.ako nisi u mogućnosi ići u teretanu onda ćeš morat nabavit više utega jer s bučicama od 3 kg nećeš ništa postići (mišići se privikuju na sve veće težine).ukratko,bez pravilne i redovite prehrane i jebačkih treninga nema ništa.

      Comment


      • #4
        Re: nejasnoce :S

        ovo sve radiš s bučicama od 3 kg? pa jel se umoriš imalo?
        malo ti je to

        prehrana i adekvatna stimulacija mišića sa treningom su ključni

        nikakva dijeta, nego sređena prehrana za tvoje potrebe. to bi značilo da guglaš bmr i tdee kalkulator i oko prilike izračunaš koliko ti je potrebno kalorija za održavanje na istoj kilaži, pa onda po potrebama spustiš do 500 kalorija za mršavljanje, ili digneš za do 500 kalorija za dobitak mase. teško ćeš oboje u isto vrijeme, kao početnik možda i uspiješ.

        osnova neka: 2g proteina po kg tvoje težine, masti 0.8-1 g po kg, ostalo popuniš sa uh
        1 g p, uh =4 kcal
        1 g m=9 kcal

        čitaj forum, nečeš dobit sve servirano, malo se i potrudi, pa pitaj ako zapne, odg će netko. valjda.


        @hexzo, iifym nije nikakva dijeta, nego jednostavno brojanje makrosa. ali prvo treba shvatiti neke osnove.
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • #5
          Re: nejasnoce :S

          Originally posted by hrvoje12 View Post

          Dali ja sam ovim programom mogu nesto postici bez djete ili bas moram prehranu organizirati... pokusao sam sa djetom ali nakon posla budem premoren tako da uz djetu brzo bi si zdravlje pokvario :S...
          mislim cilj mi je mozda malo skinit kila izravnat se i dobiti na masi (ako je to moguce) ...
          :/
          možda si ti pokuša "dijetu" ali to vjerojatno nije valjalo.. kako si možeš pokvarit zdravlje ako se kreneš zdravo hranit, šta bi dijeta zapravo trebala i bit, zdravo hranjenje.. bez junk fooda, puno masti i šećera.. zdrava prehrana i trening bi ti trebali donit više energije, popravit raspoloženje itd.. nemožeš se razbolit od toga :S ... nezz nisan stručnjak iako godinu dana čitam ovaj forum, ali ja bi ti preporučija povečaj unos proteina, smanji ugljikohidrate, pogotovo loše UH ..i masti smanji.. obavezno doručkuj nemoj to preskakati, jer onda ostaneš pola dana gladan pa dođe večer i onda se preždereš nakon toga odeš spavat i ode sve u salo..
          when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

          Comment


          • #6
            Re: nejasnoce :S

            Ma iskreno slabo s nesto umori ali zato na poslu radim sa gumama tako da cak na poslu "vjezbam" i prebacim se kad dodem kuc na buce ali od tog nista :/ ...ili umjesto tih bucica i tg da pocnem sa TRX ?..

            Comment


            • #7
              Re: nejasnoce :S

              Originally posted by ThornNox View Post
              možda si ti pokuša "dijetu" ali to vjerojatno nije valjalo.. kako si možeš pokvarit zdravlje ako se kreneš zdravo hranit, šta bi dijeta zapravo trebala i bit, zdravo hranjenje.. bez junk fooda, puno masti i šećera.. zdrava prehrana i trening bi ti trebali donit više energije, popravit raspoloženje itd.. nemožeš se razbolit od toga :S ... nezz nisan stručnjak iako godinu dana čitam ovaj forum, ali ja bi ti preporučija povečaj unos proteina, smanji ugljikohidrate, pogotovo loše UH ..i masti smanji.. obavezno doručkuj nemoj to preskakati, jer onda ostaneš pola dana gladan pa dođe večer i onda se preždereš nakon toga odeš spavat i ode sve u salo..
              naravno..kad se jede junk food,pije alkohol,puši cigare i sl,nitko se ne brine za zdravlje.ali kad treba popravit prehranu,počet trenirat i pit ozloglašene proteine onda su svi zabrinuti.razbolit će se od dijete,prestat će rast od bildanja i smanjit će mu se patka od proteina.

              Comment


              • #8
                Re: nejasnoce :S

                Originally posted by Šjor Bepo View Post
                naravno..kad se jede junk food,pije alkohol,puši cigare i sl,nitko se ne brine za zdravlje.ali kad treba popravit prehranu,počet trenirat i pit ozloglašene proteine onda su svi zabrinuti.razbolit će se od dijete,prestat će rast od bildanja i smanjit će mu se patka od proteina.
                Ma nije mi to problem nego napisao sam razbolit zato sto jednostavno na poslu nestignem jest i zato se sekiram ak se umaram na poslu i kod kuce sa tim " vjezbanjem" tu se mpg za*ebat jedem jednom dva puta u danu dorucak i navecer kada dodem s posla oko 5

                Comment


                • #9
                  Re: nejasnoce :S

                  Originally posted by hrvoje12 View Post
                  Ma nije mi to problem nego napisao sam razbolit zato sto jednostavno na poslu nestignem jest i zato se sekiram ak se umaram na poslu i kod kuce sa tim " vjezbanjem" tu se mpg za*ebat jedem jednom dva puta u danu dorucak i navecer kada dodem s posla oko 5
                  kakav je to posao da nesmiješ nestat na 3 min?

                  Comment


                  • #10
                    Re: nejasnoce :S

                    Originally posted by Šjor Bepo View Post
                    kakav je to posao da nesmiješ nestat na 3 min?

                    ma to je samo privremeno sada dok je sezona ova :S...a evo od ponedjeljka krecem u teretanu sam me zanima dal mogu sa ovim planom u teretani nesto postic da si i prehranu sredim samo i to je to

                    Comment


                    • #11
                      Re: nejasnoce :S

                      Imaš ovdje programe:

                      http://www.building-body.com/programi.html

                      http://www.building-body.com/trening.html
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Re: nejasnoce :S

                        Picture 002.jpg

                        Picture 001.jpg

                        evo ovako ovdje cu stavit pa htjeo bih cuti vasa misljenja ovako mi ruke izgledaju bez teretane i icega znaci samo od posla sa gumama od 50-100 kg (a neke su i teze)

                        Comment

                        Working...
                        X