Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako povećati obujam nogu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako povećati obujam nogu?

    Pozdrav!
    Živim u stanu od 36m2 i nema mjesta za nikakve sprave.Po mom mišljenju noge su mi malo tanke i htio bi ih malo ojačati.Trenutno sam osuđen na čučnjeve,iskorak i slične vježbe,ali bojim se da bez utega neću daleko dogurati.
    Koliko mogu postići sa šprintevima i trčanjem uz brdo?Jedino opterećenje koje mogu koristiti uz čučnjeve su 2 male bučice,jer doma baš i nemam rekvizita.
    Vježbe za ostale dijelove tijela mi nisu problem.
    Hoću li uspjeti ili ne,ovisi isključivo o meni!

  • #2
    Re: Kako povećati obujam nogu?

    pa druze za pocetak kupis vece bucice sa nekom tezinom pa lagano ,..... nemozes niodcega napraviti nesto, za rast misica je pored ishrane potreban i trening sa određenim tezinam da bi misic mogao da napreduje . a one ti nebi trebale da zauzimaju puno prostora
    Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
    Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
    Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

    Comment


    • #3
      Re: Kako povećati obujam nogu?

      Originally posted by Snow
      Pozdrav!
      Živim u stanu od 36m2 i nema mjesta za nikakve sprave.Po mom mišljenju noge su mi malo tanke i htio bi ih malo ojačati.Trenutno sam osuđen na čučnjeve,iskorak i slične vježbe,ali bojim se da bez utega neću daleko dogurati.
      Koliko mogu postići sa šprintevima i trčanjem uz brdo?Jedino opterećenje koje mogu koristiti uz čučnjeve su 2 male bučice,jer doma baš i nemam rekvizita.
      Vježbe za ostale dijelove tijela mi nisu problem.
      Trčanje odmah zaboravi. Mišić moraš kontrahirati dizanjem utega,a budući da nemaš utega, idi u teretanu (ak imaš mogućnosti, naravno).
      Originally posted by HeadacheR
      Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

      Comment


      • #4
        Re: Kako povećati obujam nogu?

        Iskorak bučicama i čučanj...

        Meni su noge najviše napredovale uz GVT i prvu fazu!
        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

        Comment


        • #5
          Re: Kako povećati obujam nogu?

          Hvala na savjetima,ali nekako sam se nadao da ima neka vježba koja možda može nadomjestiti utege bar do neke granice.Nemam vremena za teretanu jer radim do 6,a doma me čeka dvoje jako male djece tako da sam osuđen na vježbanje iza 9 navečer,a veće bučice doslovno nemam gdje staviti ako se ne riješim ovih.
          Ništa ljudi bubam sa ovim šta imam,a poslije ćemo se već snaći nekako,radiću čučnjeve sa djecom u rukama ako budu htjeli biti mirni.
          Hoću li uspjeti ili ne,ovisi isključivo o meni!

          Comment


          • #6
            Re: Kako povećati obujam nogu?

            Uvijek ti ostaje iskorak bućicama! Ja ga radim sa 26kg po bućici!
            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

            Comment


            • #7
              Re: Kako povećati obujam nogu?

              Originally posted by Snow
              Hvala na savjetima,ali nekako sam se nadao da ima neka vježba koja možda može nadomjestiti utege bar do neke granice.Nemam vremena za teretanu jer radim do 6,a doma me čeka dvoje jako male djece tako da sam osuđen na vježbanje iza 9 navečer,a veće bučice doslovno nemam gdje staviti ako se ne riješim ovih.
              Ništa ljudi bubam sa ovim šta imam,a poslije ćemo se već snaći nekako,radiću čučnjeve sa djecom u rukama ako budu htjeli biti mirni.
              Staviš ženu na leđa i radiš čučanj...kad postane lagana dodaš jedno dijete, pa drugo...

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: Kako povećati obujam nogu?

                Staviš ženu na leđa i radiš čučanj...kad postane lagana dodaš jedno dijete, pa drugo...
                ili jednostavno stavis punicu ,s njom možeš napravit seriju do otkaza kad postane teško sam ju baciš dolje, možda slučajno i slomi vrat
                “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

                Comment


                • #9
                  Re: Kako povećati obujam nogu?

                  Originally posted by daedraug
                  Staviš ženu na leđa i radiš čučanj...kad postane lagana dodaš jedno dijete, pa drugo...
                  ili jednostavno stavis punicu ,s njom možeš napravit seriju do otkaza kad postane teško sam ju baciš dolje, možda slučajno i slomi vrat
                  Dobra!
                  Originally posted by daedraug
                  Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                  Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kako povećati obujam nogu?

                    Moja preporuka za vježbu bi u ovom slučaju bio sissy squat.
                    Originally posted by daedraug
                    Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                    Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kako povećati obujam nogu?

                      Vidim da se prijedlozi množe,ali punica mi je prelagana tako da nemam od nje koristi.Ali da bi je mogao baciti to stoji.
                      Hoću li uspjeti ili ne,ovisi isključivo o meni!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kako povećati obujam nogu?

                        Sjetih se ja nečega... Radi iskorak na stepenici naizmjence jednonožno sa nekim sporim tempom npr 4-0-2 (sve preko je prava ubijanje u mozak)!

                        Postoje još neke vježbe kao npr. žablji skokovi (rade se na udaljenost od 50-100m ovisno o formi) i sl!
                        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kako povećati obujam nogu?

                          bear hug squat, sam biraj opterećenje, kasnije u superseriji sa skokovima(duboki, plitki..) a još kasnije kreneš na complexe (npr bear hug sq x10, sq jumpsx10, iskoraci x10, sq na prazno x10 bez pauze) kasnije povećavaš ponavljanje i opterećenje
                          good luck
                          Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kako povećati obujam nogu?

                            Izbaci djecu pa stavi utege

                            Comment

                            Working...
                            X