Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vježbe (istezanja) da povečam raspon ruku...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vježbe (istezanja) da povečam raspon ruku...?

    Imaju li kakve vježbe (istezanja) da još dok se bar malo razvijam da povečam raspon ruku...Inače visok sam 177cm a raspon mi je 174 cm..a negdje sam čitao da raspon ruku mora biti jednak visini... Boksači imaju širok raspon ruku,da udaram u vreču ili??

  • #2
    Re: Vježbe (istezanja) da povečam raspon ruku...?

    Originally posted by servantess
    Imaju li kakve vježbe (istezanja) da još dok se bar malo razvijam da povečam raspon ruku...Inače visok sam 177cm a raspon mi je 174 cm..a negdje sam čitao da raspon ruku mora biti jednak visini... Boksači imaju širok raspon ruku,da udaram u vreču ili??
    covjece, ja imam 180, a raspon ruku mi je 185, nego nemozes nikako vjezbanjem utjecat na raspon ruku, što ti je genetski određeno to ce biti i pomiri se s time.. i BTW. nemaju boksaći velik raspon ruku zato sto se bave boksom, nego onaj tko ima predispozicije za box ce se bavit boksom a raspon ruku je jedna od predispozicija. Isto tako košarkaši nisu visoki zato što igraju košarku, nego oni igraju košarku zato što su visoki (predispozicija).

    Comment


    • #3
      Re: Vježbe (istezanja) da povečam raspon ruku...?

      Originally posted by zerocool
      Isto tako košarkaši nisu visoki zato što igraju košarku, nego oni igraju košarku zato što su visoki (predispozicija).
      Apsolutno točno.
      To sam ja uvijek objašnjavao ljudima da se ne raste od košarke itd...

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment

      Working...
      X