Announcement

Collapse
No announcement yet.

Towel chin ups - zgibovi uz pomoć ručnika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Towel chin ups - zgibovi uz pomoć ručnika

    Prakticira li tko ovu vježbu? Navodno osim latova, terasa i bicepsa razvija ubilački stisak/grip.
    Ako je netko radio nek napiše par riječi/iskustva/savjete?

    ovako to izgleda
    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

  • #2
    Re: Towel chin ups - zgibovi uz pomoć ručnika

    Ja sam radio dosta malo preko p90x programa tako da jednu ruku normalno drzis za sipku a drugu za rucnik napravis 1 zgib i onda minjas.Osjeti se dosta podlaktica.
    Arena

    Comment


    • #3
      Re: Towel chin ups - zgibovi uz pomoć ručnika

      Originally posted by nikos91
      Ja sam radio dosta malo preko p90x programa tako da jednu ruku normalno drzis za sipku a drugu za rucnik napravis 1 zgib i onda minjas.Osjeti se dosta podlaktica.
      Koja je to logika? Cijeli se iskriviš? Zašto nisi radio kao gore na videu?
      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

      Comment


      • #4
        Re: Towel chin ups - zgibovi uz pomoć ručnika

        Odlična vježba.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Towel chin ups - zgibovi uz pomoć ručnika

          Originally posted by VelikiBlek
          Originally posted by nikos91
          Ja sam radio dosta malo preko p90x programa tako da jednu ruku normalno drzis za sipku a drugu za rucnik napravis 1 zgib i onda minjas.Osjeti se dosta podlaktica.
          Koja je to logika? Cijeli se iskriviš? Zašto nisi radio kao gore na videu?
          Logika je ista kao i kod rada sa nestabilnim teretima, recimo sa vrećama peska (sandbags). Nestabilnost tereta podstiče da rade i mišići stabilizatori pokreta, koji inače ne rade toliko kada se koriste normalni tegovi, a još manje kada s ekorsite mašine. Dakle radi više mišića, pojačava se opšta snaga i intenzitet vežbanja.

          Kod mene u teretani imaju šipku za zgibove koja je debela toliko da je jedva obuhvatiš šakom, a pritom još i nije fiksirana, nego se okreće oko ose, pa se stalno okreće napred nazad i dok radiš zgib moraš još pride i da šakom stabilizuješ pokret da se šipka ne okreće oko ose... zajebano
          “Age is a question of mind over matter. If you don’t
          mind, it doesn’t matter.”

          Comment

          Working...
          X