Announcement

Collapse
No announcement yet.

kako napravit dobar trening program ....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: kako napravit dobar trening program ....

    Nemoze te nitko pravilno usmjeriti u tvom izboru vjezbi. Pokusaj par solucija, vidi na sto ti tijelo najbolje slusa, te tako i nastavi. Uzimaj odmor koliko ti tijelo trazi da se oporavi.

    Comment


    • #17
      Re: kako napravit dobar trening program ....

      Aha .. Pitam iz razloga sto sam pocetnika a 3 mjeseca sam bio ozljedjen nakon skijaske nezgode (COvjek se zabije u mene ) slomim nogu (3 mjeseca u gipsu) i to najgori lom Pa sada hocu da se vratim u formu i dobijem na masii ali i na snazi ... pa pitam da li sam napravio neku banalnu kresku hvala

      Comment


      • #18
        Re: kako napravit dobar trening program ....

        I jos da kazem .. treniram 3 puta sedmicno, Ponedeljak Srijeda i Petak Uz trcanje , biciklo ili fudbal preko vikenda

        Comment


        • #19
          Re: kako napravit dobar trening program ....

          Samo nebih bas rekao da je full body program najbolji. U mene se trening sastoji iz:
          1. dan - Prsa + Biceps
          2. dan - Noge
          3. dan - Odmor
          4. dan - Ledja + Triceps
          5. dan - Trapez + Ramena
          6. dan - Odmor

          Noge su ti pola tijela, radi ih same. Uzimaj pauze izmedju vecih misicnih skupina, da ti sljedeci trening bude spreman na jos veci napor.

          Comment


          • #20
            Re: kako napravit dobar trening program ....

            Pa razmisljao sam ja i o split treningu ali on ce doci nared kada malo ojacam i vratim se u formu jer sam nedavno krenuo trenirati i kontam raditi ovaj trening 1 mjesec pa onda split trening .. A jel ti radis taj trening u teretani ili kod kuce .. ja bi split trening radio kod kuce i interesujeme da li je to pametno i da li imam dovoljno veliki izbor vjezbi da pogodim odredjeno grupu misica i da li moze doci do nepravilne izgradnje misica ( jedni jaci od drugih) ako je to uopste moguce .

            Comment

            Working...
            X