Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

    Pozdrav svima, ovo mi je prvi post ovdje, nadam se da sam lijepo imenovao topic

    Prvi dio je o meni, dalje su ideje za neke vježbe koje su mi pale na pamet.

    Malo o mome tijelu.. :
    Recimo da je
    1 Ektomorf
    2 Mesomorf
    3 Endomorf

    ja sam negdje oko 2.2-2.4. Prije puberteta sam izgledao više kao neki 1.3 (i nizak uz to).

    Hranim se prilično nezdravo (jako slabo jedem voće i povrće, jedem limune, naranče, jednom godišnje bananu, krumpir, grah i rižu). Mislim da je to sve, ostalo mi je jako bljak i jednostavno se ne mogu natjerati da pojedem te stvari (prije dok su me tjerali da jedem, sam često znao povraćati, sad mi se još više gade...)

    Jedem dosta mesa i slatkoga, pijem puno mlijeka (kakao, čisto mlijeko mi je bljak isto )

    Posljedica toga je što sam malo deblji (ne sad danny de vitto, ali ono...)
    Druga posljedica je ta što strašno brzo dobivam snagu, recimo sa 15 godina sam prvi put krenio u teretanu, snagu sam gotovo utrostručio u 6 tjedana.
    Znao sam ići u teretanu onako sezonski, najduži i zadnji period mi je bio 2 mjeseca to je bilo prije nekih 4-5 godina, imao sam 16, skoro 17 tada.
    Nakon toga sam povremeno znao odraditi sklekove ili par serija sa bicpesima, ništa ozbiljno..

    Cimer mi je nedavno počeo bildat, sad sam se i ja nabrijao (prije smo išli zajedno u teretanu) i danas sam počeo.

    U teretanu mi se više ne ide, da bi to funkcioniralo, treba mi bar tri sata svaki dan (sat to teretane i sat nazad), a ima dana kada jednostavno nemam vremena ili volje/energije za bildanje.

    Glavni cilj mi je dobiti maximalnu snagu, za to mi najviše odgovara kombinirianje velikih i malih težina. Radim veliku težinu par puta (ako dignem 7 puta, moram povecavati), problem je što baš nemam sprava ili vježbi na kojima mogu dizati težinu, tu radim do otkaza ili si otežavam vježbe na neke načine.


    Lista alata

    Code:
    2x prazna plinska boca (mislim da je od 15 ili 25 litara, uglavnom ona standardna što se nadje po kuhinjama)
    2x disk od 9.5kg
    Šipka od 30cm otprilike
    torbe
    kovčezi
    vrečice
    knjige

    Lista vježbi koje imam u planu raditi, one sa X sam radio danas, nisam išao do otkaza da ne dobijem upalu prvi dan, idući tjedan krećem radit do otkaza


    Code:
    X Sklekovi (kasnije ću tako da mi netko sjedne na leđa)
    Sklekovi sa pljeskom (odbaciš se jače, pa pljesak ispred, ili iza sebe, ili oba...)
    X Biceps sa plinskom bocom (mislim da ima malo manje od 10 kg)
    X Uhvatim plinsku bocu tako da mi vanjski dijelovi šake gledaju jedan prema drugom i dižem to iznad glave
    Bicepsi jednom rukom 20kg (jedva napravim jedan trenutno, i ne napravim ga kako treba, moram ojačat malo prvo)
    Čučnjevi, razne varijacije (moram istražiti još to, noge sam radio jedino u teretani)
    Trbušnjaci NE (imam dosta isturene trbusne misice, ne zelim ih nikako još vise razjacat)
    Vježba za jačanje podlaktice (pokret je okretanje šake, oba hvata)
    sjednem pokraj ograde-kreveta, uhvatim to što imam iza sebe i podižem se (tricepsi)
    Skidam Insanity program za fitness, na to sam naišao tu i čini mi se da je to baš ono što mi treba, volim raditi skroz do otkaza, pa mi se čini da će mi to pasati apsolutno
    Ima li možda još neki (žešći) fitness program. (radio bih insanity navečer, bildao rano popodne).

    E sada, je li neka od navednih vježbi opasna (bicepse radim u stajaćem položaju, tijelo potpuno ravno)?

    Imate još neke ideje za vježbe?

    PS. Ne znam kakav je community ovdje, no ako me mislite popljuvat, pliz nemojte
    Znam da će vam većini biti skroz bezveze taj način rada, no molim vas budite konstruktivni sa kritikama i prijedlozima.
    Nekakvi skupi supplementi ne dolaze u obzir, za vitamnije pijem cedevitu (tj. onaj lero napitak kao cedevita.. ,to je cjenovni rang supplemenata koje bih eventualno plaćao, no malo vjerovatno..
    U teretanu nemam namjeru ići, samo mi se jedna svidjela, no više nisam u tom gradu.
    Ne volim teretane najviše zato što one koje mogu plaćati, svaka ima svojih par starosjedioca koji svaki zauzmu 3 sprave odjednom (a kada ih pitas da se ubacis u seriju ili da radite zajedno, nece, kaze da ce brzo biti gotov pa onda smrtnici mogu..), a 90% vremena provedu pijuckajuci proteine ili nesto slicno.

  • #2
    Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

    Ovo je troll ili neko sa foruma zahebava. Preocito je

    Comment


    • #3
      Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

      Nije netko sa foruma...
      Samo ne znam zbog čega sam troll..
      Možda sam napisao neke glupe/lude stvari, no ispravite me onda..
      Da sam 100% siguran u to što radim ne bih se zamarao sa pisanjem tolikog posta...

      Comment


      • #4
        Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

        Originally posted by zimzeleni
        Pozdrav svima, ovo mi je prvi post ovdje, nadam se da sam lijepo imenovao topic

        Prvi dio je o meni, dalje su ideje za neke vježbe koje su mi pale na pamet.

        Malo o mome tijelu.. :
        Recimo da je
        1 Ektomorf
        2 Mesomorf
        3 Endomorf

        ja sam negdje oko 2.2-2.4. Prije puberteta sam izgledao više kao neki 1.3 (i nizak uz to).

        Hranim se prilično nezdravo (jako slabo jedem voće i povrće, jedem limune, naranče, jednom godišnje bananu, krumpir, grah i rižu). Mislim da je to sve, ostalo mi je jako bljak i jednostavno se ne mogu natjerati da pojedem te stvari (prije dok su me tjerali da jedem, sam često znao povraćati, sad mi se još više gade...)

        Jedem dosta mesa i slatkoga, pijem puno mlijeka (kakao, čisto mlijeko mi je bljak isto )

        Posljedica toga je što sam malo deblji (ne sad danny de vitto, ali ono...)
        Druga posljedica je ta što strašno brzo dobivam snagu, recimo sa 15 godina sam prvi put krenio u teretanu, snagu sam gotovo utrostručio u 6 tjedana.
        Znao sam ići u teretanu onako sezonski, najduži i zadnji period mi je bio 2 mjeseca to je bilo prije nekih 4-5 godina, imao sam 16, skoro 17 tada.
        Nakon toga sam povremeno znao odraditi sklekove ili par serija sa bicpesima, ništa ozbiljno..

        Cimer mi je nedavno počeo bildat, sad sam se i ja nabrijao (prije smo išli zajedno u teretanu) i danas sam počeo.

        U teretanu mi se više ne ide, da bi to funkcioniralo, treba mi bar tri sata svaki dan (sat to teretane i sat nazad), a ima dana kada jednostavno nemam vremena ili volje/energije za bildanje.

        Glavni cilj mi je dobiti maximalnu snagu, za to mi najviše odgovara kombinirianje velikih i malih težina. Radim veliku težinu par puta (ako dignem 7 puta, moram povecavati), problem je što baš nemam sprava ili vježbi na kojima mogu dizati težinu, tu radim do otkaza ili si otežavam vježbe na neke načine.


        Lista alata

        Code:
        2x prazna plinska boca (mislim da je od 15 ili 25 litara, uglavnom ona standardna što se nadje po kuhinjama)
        2x disk od 9.5kg
        Šipka od 30cm otprilike
        torbe
        kovčezi
        vrečice
        knjige

        Lista vježbi koje imam u planu raditi, one sa X sam radio danas, nisam išao do otkaza da ne dobijem upalu prvi dan, idući tjedan krećem radit do otkaza

        Dalje od boldanog mi se nije dalo čitati

        Stop trolling

        Comment


        • #5
          Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

          To što jedem je istina, banana jednom godišnje je figurativno, a to da sam utrostručio snagu se odnosti na to koju težinu sam mogao dići 10 puta u odnosu na prvi dan u teretani...

          Ah, nisam vidio da si teretanu boldao
          Ne znam koliko ti vremena provedeš, no ja provedem malo manje od sat vremena...
          U Zagrebu sam, malo udaljenija lokacija...

          Hug! Kiss!

          Comment


          • #6
            Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

            Pa što si napisao da ti za teretanu treba tri sata dnevno...kaj kampiraš tamo?

            Comment


            • #7
              Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

              Pa trebam do teretane sat vremena, a isto toliko i nazat...

              I sad sam malo razocaran opet.. Jesam vas uvjerio da nisam troll?
              Malo/dosta glup jesam, no ok, recite mi u cemu griješim..

              Comment


              • #8
                Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

                u svemu

                Comment


                • #9
                  Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

                  Originally posted by pro_beginer
                  u svemu
                  Dakle, bolje je ne raditi ništa i sjedit?
                  Onda fakat odustajem od ikakvog vjezbanja.. Idem sad dat request da se obrise topic i idem se bavit gledanjem plavog neba...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

                    hahaha...zuri u sunce...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

                      FoF

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

                        s takvim stavom ni nisi za neki drugi posao i sport

                        BB je sport u kojem ima najviše odricanja



                        P.S

                        čitaj forum,kreni od prehrane,pa trening ,čitaj portal i druge teme

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

                          nekuzim vas...momak se normalno predstavio i pitao kako moze vjezbat u kuci posto mu je teretana predaleko.
                          citaj podforum prehrana...jer je dosta bitna. voce i povrce nisu veliki fator u toj prehrani, tako da nemoras se smarat sa tim.
                          http://www.coopersguns.com/videos/exerc ... yclopedia/
                          eto tu imas dosta vjezba pa ti pogledaj koje mozes radit.
                          sretno
                          Originally posted by Bilderčić
                          Originally posted by Dehydronator
                          sve do grama tjedno je natural
                          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

                            a ti si isto naivan...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

                              Moram li otvarati novi topic u kojem cu pitati koje su vjezbe dobre za ledja (a mogu se raditi doma), i je li sigurno raditi sklekove sa pljeskom (odbacivanjem?).

                              Comment

                              Working...
                              X