Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

    Originally posted by zimzeleni
    Moram li otvarati novi topic u kojem cu pitati koje su vjezbe dobre za ledja (a mogu se raditi doma), i je li sigurno raditi sklekove sa pljeskom (odbacivanjem?).
    Pitaj sve u ovoj temi...

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #17
      Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

      Od kud ti plinske boce netko je moje ukrao.Priča se po kvartu da jedan dečko hoče napravit teretanu kod kuče od tih boca,jesi ti taj???

      Comment


      • #18
        Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

        Oh anyway, ne znam da li itko ozbiljno razmislja da mi odgovori (osim archivera, hvala, bas tako nesto mi je trebalo) no ako netko hoce...

        Uglavnom, oduvijek sam bio slab na masini za ramena (u odnosu na druge ljude, gledajuci koje tezine oni dizu na drugim spravama), ona vjezba sa dizanjem plinske boce (uhvatim ju tako da mi vanjski dijelovi sake gledaju jedan prema drugom (dlanovi gledaju van)) i dizem ju koliko god visoko mogu, ta vjezba mi dosta pogadja deltoide, je li sigurna?

        Comment


        • #19
          Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

          Originally posted by Frozen
          Od kud ti plinske boce netko je moje ukrao.Priča se po kvartu da jedan dečko hoče napravit teretanu kod kuče od tih boca,jesi ti taj???
          Lol nisam, stoje boce tu u stanu vec par godina..

          BTW, el ima negdje sipki jeftinih za kupit? Imao sam jednu suplju, no bas mi i nije izgledala stabilno pa sam srezao da imam bucicu jednu makar

          Comment


          • #20
            Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

            zavuci se ispod kreveta i dizi ga umjesto benca

            Comment


            • #21
              Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

              hahahaha kakvih likova ima... stavi bocu plina u usta i naduvaj se, bude radilo bolje nego protejini i krejatini...

              Comment


              • #22
                Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

                A jebiga, ne mozemo biti svi tako cool, pa ici u teretane i kupovati raznorazne suplemente i sta ti ja znam

                Bas ste cool ekipa svi, sigurno se bavite timskim sportovima!!!

                Zanima me cime sam vas uvrijedio toliko?? Onime sto sam rekao da ne volim teretane jer ima likova koji zauzmu 3 sprave odjednom i nikom ne daju ni blizu??? To je jedino lose sto sam napisao, nadao sam se da se nitko nece prepoznat u tome... Sry... :P

                Stvarno sorry sto ne idem u teretanu, i sto zelim raditi doma, i sto se ne hranim pravilno..
                Htjeo sam jesto zdravo, no ne mogu, jer mi je zdrava hrana strasno odbojna.

                Gle ljudi, ja nisam nikome nista lose napisao (osim onih koji zauzimaju vise sprava pa ne daju drugima da rade), a vi ste takvi svi nekakvi bezvezni... Eto što, ja sam malo čudan lik, nemam vremena i volje ići u teretanu redovito, no želim vježbat doma i snalazim se kako znam. Nije mi namjera biti neki pro bilder, nego vise kao hobi neki, da ojacam malo opet. Je li u tome možda problem, što tražim savjete, a neću svoj život posvetiti bildanju?

                Comment


                • #23
                  Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

                  brines se za sklekove sa pljeskom a ne brines se da ti te boce ne explodiraju
                  U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                  sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                  Comment


                  • #24
                    Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

                    Boce su prazne...

                    Comment


                    • #25
                      Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

                      .. ...sto pitas je li sigurno raditi sklekove sa pljeskom?..ako ih mozes raditi i neces nosom po podu, jest..
                      U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                      sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                      Comment


                      • #26
                        Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

                        kombinacijom dizanja boca od 3 kile i svojom prehranom postići ćeš upravo ništa.
                        odustani dok nisi počeo trošiti vrijeme.
                        ne repam o politici možda bi trebo,
                        politika je mala ljadro još je nisam jebo

                        Comment


                        • #27
                          Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

                          radi doma sklekove, zgibove, trbusnjake.. ima vec pesto odgovorenih tema u vezi kucnog vjezbanja samo prolistaj malo.. samo kad vidis koliko ces vremena postrosit na ovakvo vjezbanje bez vecih rezultata, i kad budes zelio vece ruke, izrazenija prsa i trbusne jer se vec posvecujes vjezbanju, mozda i izdvojis vremena za teretanu... mnogo ode ljudi bodybuilding smatra stilom zivota, jer kroz cijeli dan planiraju obroke, racunaju kalorije, rade dijete, smisljaju plan treninga, ubijaju se na treningu da bi postigli rezultate, i ovaj forum sluzi da bi se posavjetovali sa drugim zaljubljenicima u ovaj nacin zivota, zato tvoje razmisljanje i postavljanje pitanja granici s jednim trollom bez uvrede......

                          Comment


                          • #28
                            Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

                            Ok tnx, to je konstruktivan odgovor, hvala ti na tome.

                            Meni relativno brzo rastu snaga i mišići, barem je tako bilo i prije, nadam se da će biti i dalje, uglavnom sam htjeo provjeriti jesu li vježbe koje radim dobre i sigurne.

                            Ispričavam se svima, ako nekome smeta moj stav prema bildanju, meni je to nekakva sekundarna stvar u životu, nije mi toliko jako važno, zato sam htjeo savjete od profesionalaca.

                            @Demo, brinulo me da si mozda udaram ramena kada se spuštam.

                            @mir7a, vjerujem da je ta boca blizu 10kg, jer ju dignem manje puta nego uteg od 10kg, no bocu je malo nezgodno dizat(uglavnom za radit bicepse je ok), a sto se prehrane tiče, ne slažem, jer sam već prije bidlao i razvijam mišiće bez problema.. Vjerovatno bi išlo brže da se hranim pravilnije no napredevao sam svakako...

                            A jebiga, možda sad stvarno ne bude išlo, anyway, počeo sam vodit dnevnik pa ću vidjeti kroz mjesec-dva točno koliko napredujem.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

                              hahah plinska boca ... a jbg ako imas volje naci ces nacin da ojacas i s plinskom bocom ...

                              Comment


                              • #30
                                Re: Kako bildati sa: 2xPlinska boca, 2xdisk 10kg, knjige

                                a jesi padobranac čitaj!!!!!!!!!
                                Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                                mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                                Comment

                                Working...
                                X