Announcement

Collapse
No announcement yet.

Imam 14 godina treniram kod kuce - pomoć...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Imam 14 godina treniram kod kuce - pomoć...?

    Originally posted by Joe
    Originally posted by mirness
    http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/164814_170914626277975_100000783157035_315604_5073 475_n.jpg
    bravo dečko, genetika je na ledja pala sigurno, treniraj, dobro jedi i imat ćeš bolja ledja od našeg hardija
    Slažem se, već si sad širok, kak će tek bit za par godina
    "Neuspjeh nije opcija."

    Comment


    • #17
      Re: Imam 14 godina treniram kod kuce - pomoć...?

      ko koleman salim se on je nedostizan!!!al eto trudim se

      Comment


      • #18
        Re: Imam 14 godina treniram kod kuce - pomoć...?

        Originally posted by PatrickStar
        Originally posted by Joe
        Originally posted by mirness
        http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/164814_170914626277975_100000783157035_315604_5073 475_n.jpg
        bravo dečko, genetika je na ledja pala sigurno, treniraj, dobro jedi i imat ćeš bolja ledja od našeg hardija
        Ha, ha, od mene je već širi!
        ti ko koleman

        Comment


        • #19
          Re: Imam 14 godina treniram kod kuce - pomoć...?

          Ja isto imam 14 god. i imam bench klupu doma, a radim mrtvo dizanje, čućanj i jos vjezbe s bućicama. Vidim da pišete da još netreba s tim vjezbama pa da odustanem od toga ili??

          Comment


          • #20
            Re: Imam 14 godina treniram kod kuce - pomoć...?

            Originally posted by fran12 View Post
            Ja isto imam 14 god. i imam bench klupu doma, a radim mrtvo dizanje, čućanj i jos vjezbe s bućicama. Vidim da pišete da još netreba s tim vjezbama pa da odustanem od toga ili??
            nije rano.
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • #21
              Re: Imam 14 godina treniram kod kuce - pomoć...?

              Hamzza je reka već prije mene, nije rano. Samo lagano počni sa njima, uhvati tehniku, pravilnost i rezultati i kilaže će doć.
              Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

              Comment


              • #22
                Re: Imam 14 godina treniram kod kuce - pomoć...?

                Originally posted by Aquila_hr View Post
                Hamzza je reka već prije mene, nije rano. Samo lagano počni sa njima, uhvati tehniku, pravilnost i rezultati i kilaže će doć.
                ma jasta, to za tehniku i ostalo se podrazumijeva naravno

                ja ti od srca preporucujem da odradis starting strength
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • #23
                  Re: Imam 14 godina treniram kod kuce - pomoć...?

                  Originally posted by Hamzzza View Post
                  ma jasta, to za tehniku i ostalo se podrazumijeva naravno

                  ja ti od srca preporucujem da odradis starting strength
                  Triba i za to podlogu napravit, masu ljudi odma kreću na svakakve programe pa tako i na taj početnički bez prave forme pokreta i tehnike.
                  Napravi kako je hamzza reka, program je dobar za počet, samo prije toga provedi malo vježbanja forme tih vježbi, čisto da ne ideš ko muva bez glave, inače ti je sve za krc. Uzmi tjedan-dva pripreme bar.
                  Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                  Comment


                  • #24
                    Re: Imam 14 godina treniram kod kuce - pomoć...?

                    da naravno polako ću krenut sa vježbama i kilažom pa ću kasnije sastavit cijeli trening

                    Comment


                    • #25
                      Re: Imam 14 godina treniram kod kuce - pomoć...?

                      Originally posted by Aquila_hr View Post
                      Triba i za to podlogu napravit, masu ljudi odma kreću na svakakve programe pa tako i na taj početnički bez prave forme pokreta i tehnike.
                      Napravi kako je hamzza reka, program je dobar za počet, samo prije toga provedi malo vježbanja forme tih vježbi, čisto da ne ideš ko muva bez glave, inače ti je sve za krc. Uzmi tjedan-dva pripreme bar.
                      pa da, prvo forma i ishrana

                      a starting strength pocetnici po obicaju trebaju da krecu od prazne sipke, sedmica pripreme je dosta i onda 3X sedmicno cucnjevi + mi na forumu koji mu mozemo ispravljati formu i davati tipove ako hoce = sve super
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment

                      Working...
                      X