Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cobra - moj kućni program

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Cobra - moj kućni program

    Pa neznam mozda da stavim tri puta ali nisu to neke velike tezine a volio bih ojacati bicepse nemogu uraditi ni tri zgiba pravilna ali ja mislim da je dobro sto mogu uradiiti dva pravilna zbog toga sto kad sam pocinjao vjezbati nisam mogao ni jedan uraditi ali poceo sam vjezbati prije cetiri mjeseca sto je poprilicno dovoljno da mogu uraditi npr. pet zgibova bez problema. Neznam sta vi kazete dali je to stetno vjezbati 3 do 4 puta sedmicno bicepse ?

    Comment


    • #17
      Re: Cobra - moj kućni program

      Originally posted by Bulldog
      sve se vidi
      Dali se vide prsa

      Evo jos nesto http://postimage.org/image/1hmeiyzb8/ slika je bila tamna ja sam je osvijetlio koliko sam mogao

      Comment


      • #18
        Re: Da li je ovo dovoljno za vjezbanje?

        stavi normalne slike
        koliko se iz ovoga može vidjeti, komentar je sljedeći (citirat ću sebe ):

        Originally posted by Bulldog
        Pa navedi točne linkove
        Ugl. trening baziraj na složenim vježbama, izolacije svedi na minimum, jedi puno kvalitetne hrane i to bi ukratko bilo to
        "Neuspjeh nije opcija."

        Comment


        • #19
          Re: Da li je ovo dovoljno za vjezbanje?

          Originally posted by Bulldog
          stavi normalne slike
          koliko se iz ovoga može vidjeti, komentar je sljedeći (citirat ću sebe ):

          Originally posted by Bulldog
          Pa navedi točne linkove
          Ugl. trening baziraj na složenim vježbama, izolacije svedi na minimum, jedi puno kvalitetne hrane i to bi ukratko bilo to
          Ae vidicu da stavim par fotki ali nema se tu sta puno vidjeti mozda prsa, ramena, i ledja ostalo je slabo

          Comment


          • #20
            Re: Cobra - moj kućni program

            http://postimage.org/image/spe3xwg4/ Evo jos jedna

            Comment


            • #21
              Re: Cobra - moj kućni program

              brate razvijen si isto stalak za infuziju xD
              salim se... ovaki sam i ja bio ne jako davno... al samo polako

              Comment


              • #22
                Re: Cobra - moj kućni program

                Originally posted by niss
                brate razvijen si isto stalak za infuziju xD
                salim se... ovaki sam i ja bio ne jako davno... al samo polako
                Hvala na podrsci, nadam se da ce biti bolje

                Comment


                • #23
                  Re: Cobra - moj kućni program

                  ma dasta ce no sikiriki... samo se trebas zadat i vjezbat... ja sam radio 3-4 mj bez plana samo onako spartanski sklekovi zgibovi trbusni i vidio se glomazan napredak... nisam mogo napravit nijedan sklek... pa sam radio sa koljana stalo... i malo pomalo malo pomalo... sad ih radim 50 u seriji bez problema... u malo vise od pola godine vremenskog razdoblja !

                  Comment


                  • #24
                    Re: Cobra - moj kućni program

                    Pa i ja vjezbam oko 4 mjeseca, kad sam pocinjao 8 sklekova najvise mogao uraditi sada mogu 30 a mozda i vise ja sam napocetku bio slabic da se tako izrazim a sada i nije lose mozda se to i neprimjeti toliko puno na meni ali ima nekog napretka

                    Comment


                    • #25
                      Re: Cobra - moj kućni program

                      pa naravno da ima... nekom to ide brze nekom sporije ! samo jedi sto vise puta dnevno... umjesto slatkog ubacis bademe i kikiriki kao grickalice... pojacas bjelo meso... i treniras ! i malo po malo bit ce bolje !

                      Comment


                      • #26
                        Re: Cobra - moj kućni program

                        naši neku šipku i pumpaj zgibove, to ti je najbolja vježba

                        Comment

                        Working...
                        X