Announcement

Collapse
No announcement yet.

Masno tkivo na trbuhu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Masno tkivo na trbuhu

    Onda cu se tome posvetiti preko ljeta...
    Jel ja mogu dobiti na misicnoj masi ako radim samo sklekove (radim dosta vrsti), trbusnjake i ponekad zgibove (kad se nadjem kraj stange) i razmislam o kupnji nekakvih utega (oko 5kg...)

    Comment


    • #17
      Re: Masno tkivo na trbuhu

      tesko da ces sa dobrom prehranom i sklekovima nabit veliku misicnu masu. misici se izgraduju tako sto prilikom treniranja misicna vlakna pod opterecenjem se izduzuju i ostecuju, i tijekom suplementacije(jedenja) i odmora vlakna zacjeljuju i dobivaju zadebljanje te tim putem misic postaje masivniji i veci. sad tijelo se vrlo brzo privikne na sklekove, te sumnjan da ces nakon nekog vremena samo s time uspit natirat misicna vlakna na ostecenje te potom na regeneraciju i time rast. zato bodybuilderi u teretani s vremenom dizu sve vece kilaze, samo da utjecu na misicno vlakno i pokrenu ga na rast

      Comment


      • #18
        Re: Masno tkivo na trbuhu

        Da ja prestanem s sklekovima ili....

        Comment


        • #19
          Re: Masno tkivo na trbuhu

          Originally posted by MladiZagrebcan
          Da ja prestanem s sklekovima ili....
          Mlad si, moja preporuka, ne opterecuj se previse, potrudi se ist kvalitetno ali nemoj se jos previse opterecivat i previse se svega odricat i lipo treniraj kuci, radi sklekove, zgibove, dizi tegove odi u teretanu ako zelis premda mislim da jos neb triba, trci itd. Sa 16 - 17 godina ako te to jos bude drzalo onda upri.

          Comment


          • #20
            Re: Masno tkivo na trbuhu

            Bas sam vas htio pitat kaj mi preporucujete... ja bi htio odrzavat tijelo i malo te misice i to... prek ljeta cu krenut trcat pa neka cure polude na jesen

            Comment


            • #21
              Re: Masno tkivo na trbuhu

              Originally posted by MladiZagrebcan
              Bas sam vas htio pitat kaj mi preporucujete... ja bi htio odrzavat tijelo i malo te misice i to... prek ljeta cu krenut trcat pa neka cure polude na jesen
              Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



              mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

              Comment


              • #22
                Re: Masno tkivo na trbuhu

                I sad ti dečku od 13-14 godina objasni da se ne zamara "salom"
                "Neuspjeh nije opcija."

                Comment


                • #23
                  Re: Masno tkivo na trbuhu

                  Dobro shvatio sam... sad samo vjezbam... rec cu tati da mi napravi na stoku od vrata onako za zgibove...

                  Comment

                  Working...
                  X