Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoć pri vježbama kod kuće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoć pri vježbama kod kuće

    Pozdrav svima.Prije nego što vam opišem moj "problem" želim se unaprijed zahvaliti svima na dobrim savjetima.

    Imam 97 kilograma i visok sam 185 cm.

    Želim raditi vježbe kod kuće, i pretvoriti ovo masno tkivo u mišićno.Ne bih želio u teretanu.Znači želim u kući raditi sam, prema vašim naputcima.Svakakve vježbe, naravno koje mogu napraviti, jer jako se mučim sa sklekovima i ne mogu niti jednog napraviti.Molim vas, savjetujte me, kako da riješim taj problem.Uz to, recite mi neki način prehrane; po sistemu; pojedem-potrošim na treningu.Nadam se da ste me razumijeli.

    Želim uvijek biti "malo jači" nije mi glavni cilj izgubiti kilograme, željena masa mi je 90 kg, ali želim i dobiti mišića kojih sada nemam ništa.I također, želio bih poraditi na snazi, jer snage sam imao puno više kada sam bio na 105+kg.HVALA

  • #2
    Re: Pomoć pri vježbama i pretvaranju masnog tkiva u mišićno

    Ako ikada uspijes pretvoriti mast u misice napisi knjigu i obogatit ces se
    Nemozes to napraviti. Mozes npr. skinuti mast pa izgraditi misice.
    Sve sto si pitao imas na forumu. Bilo je jos mnogo ljudi poput tebe pitalo ista pitanja i svima je odgovoreno. Odi u podforume: Treninzi i Prehrana i pronadji si kucni trening i odgovarajucu prehranu. Takoder u trazilicu upisi "sklekovi" i naci ces sve o njima
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • #3
      Re: Pomoć pri vježbama i pretvaranju masnog tkiva u mišićno

      Salo se ne može pretvoriti u mišiće; čitaj forum i portal jbg...
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Pomoć pri vježbama i pretvaranju masnog tkiva u mišićno

        eh da se moze mast pretvorit u misice žak houdek bi bio ko himalaja haha

        Comment


        • #5
          Re: Pomoć pri vježbama i pretvaranju masnog tkiva u mišićno

          Hvala.
          Međutim, možda sam se krivo izrazio, ili smo naišli na nesporazum.Pogledat ću ovo što je forumaš rekao da utipkam u tražilicu.Pročitao sam pravila, ali sam htio da opišem konkretno svoj problem, nailazio sam na mnoge teme koje su tek slične mojoj, pa sam odlučio sam pitati.Ispričavam se ako sam pogriješio
          Dakle, mene najviše muči slijedeće:
          najveća kilaža koju sam imao je 115 kg.I došao sam do 97.Ali, obujam sisa je po meni ostao isti.To me najviše muči.One su kao kod prosječne ženske osobe .I da nemam njih ovakve kakve jesu bez problema bi išao na more i sve ostalo.Poznajem i neke ljude koji imaju veću kilažu od mene i nula mišića, pa opet nemaju tolike sise.
          I ovo oko pretvaranja.Mislim da sam se i tu krivo izrazio.Mislio sam na slijedeću stvar.Da li je moguće ovo salo nekako sa vježbama stopiti, i da paralelno sa njegovim topljenjem dobivam mišiće Pronjuškat ću još po forumu, ali bi volio da ova tema ostane otvorena, jer želim opisati konkretno moj problem.Pa ako nije problem Hvala svima jos jedanput.

          Comment


          • #6
            Re: Pomoć pri vježbama i pretvaranju masnog tkiva u mišićno

            Utipkaj u trazilicu "ginekomastija". Imas poduzu temu sa poblize opisanim tvojim problemom, tj. "muškim sisama".
            A to istovremeno bismo najradje svi, ali nazalost nemoguce je i topiti i graditi, jer za topiti mast trebas kalorijski deficit, tj. unjeti manje nego potrosis, a za izgradnju misica obrnuto, tj. suficit.
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment


            • #7
              Re: Pomoć pri vježbama i pretvaranju masnog tkiva u mišićno

              TNX.
              Ja sam ovih 20-tak (zaokružimo) kg, izgubio na dosta dugotrajan proces.
              Dakle, marendao bih odprilike svaki put isto.Kreker (kukurzna pločica) i bioaktiv jogurt.Normalno bih ručao, a večeru izbacio.Nisam jeo slatko ni sokove.Trebalo mi je 6-7 mjeseci za 20 kg.A nekada, sam znao i izgubiti po 1.5kg tjedno kada bih izbacio i marendu.Međutim shvatio sam da je to prevelik zalogaj.

              Comment


              • #8
                Re: Pomoć pri vježbama i pretvaranju masnog tkiva u mišićno

                Originally posted by Aronnax
                Utipkaj u trazilicu "ginekomastija". Imas poduzu temu sa poblize opisanim tvojim problemom, tj. "muškim sisama".
                A to istovremeno bismo najradje svi, ali nazalost nemoguce je i topiti i graditi, jer za topiti mast trebas kalorijski deficit, tj. unjeti manje nego potrosis, a za izgradnju misica obrnuto, tj. suficit.
                Mislin da je ipak pitanju lipomastija a ne ginekomastija.

                Comment


                • #9
                  Re: Pomoć pri vježbama i pretvaranju masnog tkiva u mišićno

                  ne znam hoće li vam puno pomoći, ali imam 15.5 godina.Uz to, sise nisu nalik klasičnim ženskim; nego su već obujmom slične njima.I pročitao sam da se opipom može odrediti što je od ova dva slučaja što ste naveli.Kod mene je sve mekano i nema ništa tvrodg, na sisama i oko njih

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pomoć pri vježbama i pretvaranju masnog tkiva u mišićno

                    Originally posted by Conanbarbarin
                    Mislin da je ipak pitanju lipomastija a ne ginekomastija.
                    Da znam, ali svejedno sto trazi, ista je tema pa sam automatski rekao gineko...

                    btw. da, tvoje je lipomastija 95%
                    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                    Napreduje se... Avatar^^

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pomoć pri vježbama i pretvaranju masnog tkiva u mišićno

                      Evo, olakšat ću ti posao: viewtopic.php?f=58&t=1902
                      "Neuspjeh nije opcija."

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pomoć pri vježbama i pretvaranju masnog tkiva u mišićno

                        bulldog hvala na temi, pronašao sam je i na pretraživaču
                        evo slike mog problema, pa ako me može tko uputiti o čemu se radi? i konkretno da mi odgovorite ako se radi o lipomastiji, koja se ne uklanja "nožem", kako da ju sam sredim?

                        slika;

                        http://imageshack.us/photo/my-images/194/dsc02873e.jpg/

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pomoć pri vježbama i pretvaranju masnog tkiva u mišićno

                          Originally posted by Conanbarbarin
                          eh da se moze mast pretvorit u misice žak houdek bi bio ko himalaja haha
                          hahaha +1

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pomoć pri vježbama i pretvaranju masnog tkiva u mišićno

                            Originally posted by usbkabel
                            bulldog hvala na temi, pronašao sam je i na pretraživaču
                            evo slike mog problema, pa ako me može tko uputiti o čemu se radi? i konkretno da mi odgovorite ako se radi o lipomastiji, koja se ne uklanja "nožem", kako da ju sam sredim?

                            slika;

                            http://imageshack.us/photo/my-images/194/dsc02873e.jpg/

                            Prvenstveno moras sredit prehranu od vrha do dna.Na kraju dana moras bit u kalorijskom deficitu.Te svaki dan odradi jedan aeroban trening tj trcanje ,orbitrek itd uglavnom budi aktivan i s vremenom ces gubit salo.Nemoj mislit da ces smrsavit u dva tjedna proc ce mjeseci al nemoj odustajat

                            Sretno

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pomoć pri vježbama i pretvaranju masnog tkiva u mišićno

                              Hvala ti na ohrabrujucem postu.
                              Moj dan se trenutno sastoji od ručka i večere.Znači, ne pazim previše oko toga što tad jedem.Jer praktički marendam svaki dan isto, pecivo sa čokoladom ili jogurt te kreker.Mislim da to nije previše kalorično kao jedan burek, koji više ne jedem uopće ili slične stvari.Ručam ono što je na stolu, a i to je najćešće svaki tjedan slično.Ne prejedam se od svega toga, naštimam samo sebe da nisam gladan.Večeru sam izbacio potpuno.Dakle, nakon ručka, oko 2 ili 3 sata, više nema jela.Eventualno neka jabuka, ali to je rijetkost.Svaki dan trčim.Trčim oko 2.5 kilometra, radim 50-tak trbušnjaka, i dižem utege od šest kilograma.Radim još neke vježbe što su me prijatelji poučili.Uglavnom, već vidim na sebi rezultate.Na primjer, danas trčim bez problema 6 krugova odjedanput, dok sam prije nekoliko dana nakon svaka 2 kruga morao stati...Uglavnom, nisam siguran koliko je kilaža pala u poslijednje vrijeme, ali kondicije imam.Moram se vagati, pa vam javim rezulate nakon 1 tjedna vježbanja i bez brige, ne očeukujem rezultate nakon jednog tjedna, i neću se razočarati ako pad bude mal ili zanemariv.Glavno da kilaža padne!!

                              Comment

                              Working...
                              X