Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoć pri vježbama kod kuće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Pomoć pri vježbama i pretvaranju masnog tkiva u mišićno

    Originally posted by usbkabel
    Hvala ti na ohrabrujucem postu.
    Moj dan se trenutno sastoji od ručka i večere.Znači, ne pazim previše oko toga što tad jedem.Jer praktički marendam svaki dan isto, pecivo sa čokoladom ili jogurt te kreker.Mislim da to nije previše kalorično kao jedan burek, koji više ne jedem uopće ili slične stvari.Ručam ono što je na stolu, a i to je najćešće svaki tjedan slično.Ne prejedam se od svega toga, naštimam samo sebe da nisam gladan.Večeru sam izbacio potpuno.Dakle, nakon ručka, oko 2 ili 3 sata, više nema jela.Eventualno neka jabuka, ali to je rijetkost.Svaki dan trčim.Trčim oko 2.5 kilometra, radim 50-tak trbušnjaka, i dižem utege od šest kilograma.Radim još neke vježbe što su me prijatelji poučili.Uglavnom, već vidim na sebi rezultate.Na primjer, danas trčim bez problema 6 krugova odjedanput, dok sam prije nekoliko dana nakon svaka 2 kruga morao stati...Uglavnom, nisam siguran koliko je kilaža pala u poslijednje vrijeme, ali kondicije imam.Moram se vagati, pa vam javim rezulate nakon 1 tjedna vježbanja i bez brige, ne očeukujem rezultate nakon jednog tjedna, i neću se razočarati ako pad bude mal ili zanemariv.Glavno da kilaža padne!!
    Čestitam, izgubit ćeš 1-2kg tj. 1-2 litra vode. BMR ćeš snizit na 1200 možda čak i niže kalorija onda ćeš za 1-2 mjeseca počet opet jest 2000-3000 kalorija i bit ćeš još deblji nego u startu.

    Ponovo pročitat sve > http://www.building-body.com/forum/viewforum.php?f=35
    “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

    Comment


    • #17
      Re: Pomoć pri vježbama i pretvaranju masnog tkiva u mišićno

      Sve sam detaljno proučio, iskoristit ću vaše savjete, ali u svezi ovoga što si rekao, ako sam uspio očuvati kilažu nakon 18 kilograma dolje, onda mogu i nakon sedam.Cilj mi je 90 kg, sada imam 97, a nekada sam imao 115.Nije mi problem ostati na istoj kilaži nakon mršavljenja

      Comment


      • #18
        Re: Pomoć pri vježbama i pretvaranju masnog tkiva u mišićno

        Originally posted by usbkabel
        Hvala ti na ohrabrujucem postu.
        Moj dan se trenutno sastoji od ručka i večere.Znači, ne pazim previše oko toga što tad jedem.Jer praktički marendam svaki dan isto, pecivo sa čokoladom ili jogurt te kreker.Mislim da to nije previše kalorično kao jedan burek, koji više ne jedem uopće ili slične stvari.Ručam ono što je na stolu, a i to je najćešće svaki tjedan slično.Ne prejedam se od svega toga, naštimam samo sebe da nisam gladan.Večeru sam izbacio potpuno.Dakle, nakon ručka, oko 2 ili 3 sata, više nema jela.Eventualno neka jabuka, ali to je rijetkost.Svaki dan trčim.Trčim oko 2.5 kilometra, radim 50-tak trbušnjaka, i dižem utege od šest kilograma.Radim još neke vježbe što su me prijatelji poučili.Uglavnom, već vidim na sebi rezultate.Na primjer, danas trčim bez problema 6 krugova odjedanput, dok sam prije nekoliko dana nakon svaka 2 kruga morao stati...Uglavnom, nisam siguran koliko je kilaža pala u poslijednje vrijeme, ali kondicije imam.Moram se vagati, pa vam javim rezulate nakon 1 tjedna vježbanja i bez brige, ne očeukujem rezultate nakon jednog tjedna, i neću se razočarati ako pad bude mal ili zanemariv.Glavno da kilaža padne!!
        Sry al toe malo hrane cak kad si i na dijeti.Veceru ne trebas izbacivat samo trebas pazit da ne bude puno uh-a i masno npr piletine i neka salatica a mozes i jaja ako hoces.
        I to da nakon 2 ili 3 sata nema vise hrane je poptpuna glupost.Jedi slobodno ali izbaci sav junk food(pizza,cola,čips,salamurina,itd,itd)okreni se zdravoj prehrani.Ovo sto ti radis nije bas zdravo ni preporucljivo.Znaci navecer bez uh-a tj minimalna kolicina ,doruckuj normalno provaj nekakve pahuljice s malomasnim mlijekom.. rucak sto skuhaju al nek bude zdravije ..popodne sklepaj dva do tri obroka samo pazi da bude sto manja kolicina uh-a.I zapamti ovo nedeblja nas kolicina hrane nego vrsta hrane.A u slucaju dijete bitno je na kraju dana da potrosis vise nego sto uneses tj Kalorijski deficit.Znaci kreci se trci sto vise mozes ..preporucio bih ti teretanu ako si u financijskoj moci pa tamo lijepo deres orbitrek jos usto mozes proradit na snazi (utezi)

        Comment


        • #19
          Re: Pomoć pri vježbama i pretvaranju masnog tkiva u mišićno

          Pozdrav!
          Poslušao sam vaše savjete i ide mi dobro, hvala vam na tome.
          Jedem baš ovako kako ste mi rekli, dakle bez prežderavanja, bez junk food-a i umjereno.
          Doručak neki jogurt, ručak što bude, ali umjereno, večera lagane pahuljice, to sam kupio one od voća musli.
          I u prosjeku dnevno znam opasti između 500-800 grama.Vagam se svako jutro čim se dignem.Krenio sam sa 102.6kg, dakle opet sam se bio udebljao, i sada sam došao na 95.3.
          Međutim imam jedno pitanje.
          Kako mogu na vrijeme spriječiti da ne budem imao problem "viseće kože" kada dođem do željene težine.
          Napominjem, dnevno radim još oko 30-50 trbušnjaka, i trčim svako jutro 5-10 krugova atletskom stazom oko nogometnog igrališta.
          Pa ako mi možete dati savjete čisto da se ne desi nešto krivo.Kad krene škola planiram se upisati na boks ili nešto slično.
          Hvala svima.

          Comment


          • #20
            Re: Pomoć pri vježbama i pretvaranju masnog tkiva u mišićno

            Originally posted by usbkabel
            Pozdrav!
            Poslušao sam vaše savjete i ide mi dobro, hvala vam na tome.
            Jedem baš ovako kako ste mi rekli, dakle bez prežderavanja, bez junk food-a i umjereno.
            Doručak neki jogurt, ručak što bude, ali umjereno, večera lagane pahuljice, to sam kupio one od voća musli.
            I u prosjeku dnevno znam opasti između 500-800 grama.Vagam se svako jutro čim se dignem.Krenio sam sa 102.6kg, dakle opet sam se bio udebljao, i sada sam došao na 95.3.
            Međutim imam jedno pitanje.
            Kako mogu na vrijeme spriječiti da ne budem imao problem "viseće kože" kada dođem do željene težine.
            Napominjem, dnevno radim još oko 30-50 trbušnjaka, i trčim svako jutro 5-10 krugova atletskom stazom oko nogometnog igrališta.
            Pa ako mi možete dati savjete čisto da se ne desi nešto krivo.Kad krene škola planiram se upisati na boks ili nešto slično.
            Hvala svima.
            tako sto kilazu spustas kvaloitetno i polako.Kod naglog mrsavljenja dolazi do visece koze

            Comment


            • #21
              Re: Pomoć pri vježbama i pretvaranju masnog tkiva u mišićno

              Originally posted by usbkabel
              Pozdrav!
              Poslušao sam vaše savjete i ide mi dobro, hvala vam na tome.
              Jedem baš ovako kako ste mi rekli, dakle bez prežderavanja, bez junk food-a i umjereno.
              Doručak neki jogurt, ručak što bude, ali umjereno, večera lagane pahuljice, to sam kupio one od voća musli.
              I u prosjeku dnevno znam opasti između 500-800 grama.Vagam se svako jutro čim se dignem.Krenio sam sa 102.6kg, dakle opet sam se bio udebljao, i sada sam došao na 95.3.
              Međutim imam jedno pitanje.
              Kako mogu na vrijeme spriječiti da ne budem imao problem "viseće kože" kada dođem do željene težine.
              Napominjem, dnevno radim još oko 30-50 trbušnjaka, i trčim svako jutro 5-10 krugova atletskom stazom oko nogometnog igrališta.
              Pa ako mi možete dati savjete čisto da se ne desi nešto krivo.Kad krene škola planiram se upisati na boks ili nešto slično.
              Hvala svima.
              Radi vise trbusnjaka pocni sklekove raditi , zgibove dipseve ako te muci problem sa velikim grudima imao sma i ja isti takav napravio sam sebi bucice i poceo sam raditi razne vjezbe za prsa sa njima takodje i sklekovi su dobri za prsa, sad mi mnogi zavide na prsima iako me prije bilo sram skinuti majicu sad to mogu ponosno polagano kreni i vidices rezultate.pozz

              Usput imam isto godina ko i ti " imam 15.5 godina"

              Comment


              • #22
                Re: Pomoć pri vježbama

                e fala ti kobra i forumašu iznad na savjetu
                evo ja napunija nekidan 16 godina
                kobra ako ti nije problem da se cujemo i na pp

                Comment

                Working...
                X