Announcement

Collapse
No announcement yet.

vjezbe za prsa i biceps sa jednom bucicom od 12kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vjezbe za prsa i biceps sa jednom bucicom od 12kg

    Dakle u nemogucnosti sam da idem u teretanu zato sto ne rade ni danas ni sutra pa me zanima koje vjezbe bi bile najbolje za prsa i biceps.Doma imam samo jednu bucicu od 12kg

  • #2
    Re: vjezbe za prsa i biceps

    Na drugim forumima bi te isprdali ko zadnju budalu da to pitaš....potrudi se *****u imaš internet doma!
    Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



    mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

    Comment


    • #3
      Re: vjezbe za prsa i biceps

      Originally posted by Conanbarbarin
      Dakle u nemogucnosti sam da idem u teretanu zato sto ne rade ni danas ni sutra pa me zanima koje vjezbe bi bile najbolje za prsa i biceps.Doma imam samo jednu bucicu od 12kg
      Jao šta ćeš sa jednom bućicom napravit ...bolje odmori ta dva dana

      Comment


      • #4
        Re: vjezbe za prsa i biceps

        sveži kitu za bućicu i radi sumo čučnjeve, nećeš ništa dobit za prsa i biceps ali ćeš barem malo kitu rastegnit. Ako ti je već dosadno
        “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

        Comment


        • #5
          Re: vjezbe za prsa i biceps

          Originally posted by rxownz
          sveži kitu za bućicu i radi sumo čučnjeve, nećeš ništa dobit za prsa i biceps ali ćeš barem malo kitu rastegnit. Ako ti je već dosadno
          Drkaj ***** malo lijevom pa malo desnom rukom i tako cili dan...ko zna bar će ti žile iskočiti pa nećeš postavljati ovako *****na pitanja
          Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



          mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

          Comment


          • #6
            Re: vjezbe za prsa i biceps

            zavezi bucicu za pojas i radi chin upove za bice,a za prsa stavi nesto(nekog) na leđa i radi sklekove

            Comment

            Working...
            X