Announcement

Collapse
No announcement yet.

Želim smršaviti: Vježbam isključivo kući bez utega - savjeti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Želim smršaviti: Vježbam isključivo kući bez utega - savjeti

    Evo ovako za početak ja želim smršaviti sa sadašnjih 84 na 76 kg.Visok sam 175 cm.Htio bi dobiti tonus mišića što bi značilo od 12-15% indeks tjelesne masnoće.Vježbam isključivo kući bez utega.Vježbam 6 dana u tjednu.Aerobni trening 3 dana u tjednu.
    Yogu radim svaki dan osim nedjelje,bodyweight vježbe svaki drugi dan.

    To bi bilo ovako:

    pon,sri,pet-yoga,bodyweight
    uto,čet,sub-yoga,aerobni
    ned-odmor

    Prihvaćam svaki dobronamjerni savjet vezano uz trening ili ishranu

  • #2
    Re: Moj trening

    Da zaboravio sam reći vegetarijanac sam.

    Comment


    • #3
      Re: Moj trening

      a kakav bi savjet? savjet za ishranu a nisi nam ni dao ni pokazao kako ti izgleda ishrana??? trening isto...mi neznamo ništa o tvom treningu, osim što je bw.
      ne repam o politici možda bi trebo,
      politika je mala ljadro još je nisam jebo

      Comment


      • #4
        Re: Moj trening

        Malo češ teže smršaviti kao vegeterijanac! Mene na dijeti jednimo meso može držati!
        Pokušaj sa posnim sirevima i orašastim plodovima!
        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

        Comment


        • #5
          Re: Moj trening

          Ok ovako radim sklekove,čučnjeve sa podizanjem na prste,spuštanje trupa za ramena,tricepse sa osloncem na stolicu,trbušnjake istovremeno podizanje nogu i trupa sve vježbe u 2 serije do otkaza.Vratilo je u planu jako brzo.Jedem sve osim što sam vegetarijanac.

          Comment


          • #6
            Re: Moj trening

            Originally posted by igor
            Malo češ teže smršaviti kao vegeterijanac! Mene na dijeti jednimo meso može držati!
            Pokušaj sa posnim sirevima i orašastim plodovima!
            osobno preferiram soju.naprosto ju obožavam a to su dobri proteini,orašaste plodove tamanim možda i previše;nikada nisam bez oraha,badema,bučinih koštica

            Comment


            • #7
              Re: Moj trening

              Originally posted by fricric1974
              Ok ovako radim sklekove,čučnjeve sa podizanjem na prste,spuštanje trupa za ramena,tricepse sa osloncem na stolicu,trbušnjake istovremeno podizanje nogu i trupa sve vježbe u 2 serije do otkaza.Vratilo je u planu jako brzo.Jedem sve osim što sam vegetarijanac.
              A di su zgibovi?

              Ako ih nemaš nigdje raditi evo vodič.

              http://www.askscooby.com/basic-techniqu ... bar-24227/

              Comment


              • #8
                Re: Moj trening

                kreativno!

                Comment


                • #9
                  Re: Želim smršaviti: Vježbam isključivo kući bez utega - savjeti

                  Evo ovako nakon 5 mjeseci vježbanja sa 84kg na 75kg.Iako imam 37 godina i mislio sam da sve znam kada je vježbanje u pitanju forum mi je puno pomogao naročito oko ishrane.Jedem 5 obroka na dan oko 300 cal svaki.U početku sam brojao kalorije a sada je to rutina. Sto se tiče vježbanja treniram kod kuće 6 dana u tjednu i uvijek radim po nekom vlastitom osjećaju.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Želim smršaviti: Vježbam isključivo kući bez utega - savjeti

                    Originally posted by fricric1974 View Post
                    Evo ovako nakon 5 mjeseci vježbanja sa 84kg na 75kg.Iako imam 37 godina i mislio sam da sve znam kada je vježbanje u pitanju forum mi je puno pomogao naročito oko ishrane.Jedem 5 obroka na dan oko 300 cal svaki.U početku sam brojao kalorije a sada je to rutina. Sto se tiče vježbanja treniram kod kuće 6 dana u tjednu i uvijek radim po nekom vlastitom osjećaju.
                    Nama je tvoja želja za mršavljenjem malo čudna, jer mi svi želimo biti malo teži, ali ako si ti zadovoljan onda je sve OK...
                    Nadam se da nisi puno mišića izgubio nego salo.

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Želim smršaviti: Vježbam isključivo kući bez utega - savjeti

                      pa evo izgubio sam 8 cm u struku i 2 cm na butinama,ostalo je više manje isto.
                      Prije srčanog udara imao sam 89 kg i žao mi je da nemam slike iz tog perioda.U struku sam bio kao i danas sa 75 kg.Bodybuilding je uvijek bio prisutan u mom životu ali treba čuvati srce pa ne forsiram masu danas.Bavim se planinarenjem i sportskim penjanjem,po zimi skijam i vidim da mi paše manja kilaža.

                      Comment

                      Working...
                      X