Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bench press bez klupice?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bench press bez klupice?

    Imam šipku i utege ali ne znam kako bi radio jer nemam klupicu. Kako sve mogu raditi bench bez klupice? Da li se može raditi na podu?

  • #2
    Re: Bench bez klupice?

    Originally posted by Gljivaludara
    Imam šipku i utege ali ne znam kako bi radio jer nemam klupicu. Kako sve mogu raditi bench bez klupice? Da li se može raditi na podu?
    Di ćeš na podu sklepaj si nešto...

    Comment


    • #3
      Re: Bench bez klupice?

      To što si pitao nema smisla... bench ti je u prijevodu sa Eng. klupa. Potisak sa klupe ili ti bench press.
      Znači fali ti klupa za bench press.

      Comment


      • #4
        Re: Bench bez klupice?

        Sklepaj nešto, improviziraj - daska i dva stolca. Naravno, potisci bučicama, jer ako zapneš pod šipkom...
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #5
          Re: Bench bez klupice?

          Mislio sam na podu na gumenoj prostirci, šta kažete? Živim u stanu pa mi je problem...

          Comment


          • #6
            Re: Bench bez klupice?

            Originally posted by Gljivaludara
            Mislio sam na podu na gumenoj prostirci, šta kažete? Živim u stanu pa mi je problem...
            možeš radit flor press, al to ti i nema baš previše veze s potiskom s klupe jer nedostaje upravo onaj donji dio pokreta koji aktivira prsa.
            Chill bro

            Comment


            • #7
              Re: Bench bez klupice?

              Meni baš treba za prsa. Ne znam kako ću onda...

              Comment


              • #8
                Re: Bench bez klupice?

                Originally posted by Gljivaludara
                Meni baš treba za prsa. Ne znam kako ću onda...
                upisat se u teretanu npr?
                Chill bro

                Comment


                • #9
                  Re: Bench bez klupice?

                  e soner, jel ogroman problem ako je klupica (moja improvizirana homemade) mrvicu sira od sredine leda. Malo koci onaj zadnji dio pokreta, tocnije napravim cijeli pokret ali kao da se dignem na latove malo?
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment


                  • #10
                    Re: Bench bez klupice?

                    Originally posted by Aronnax
                    e soner, jel ogroman problem ako je klupica (moja improvizirana homemade) mrvicu sira od sredine leda. Malo koci onaj zadnji dio pokreta, tocnije napravim cijeli pokret ali kao da se dignem na latove malo?
                    A tijelo ti ne zna jel ti ta klupica homemade il je V-gym Bitno je da možeš pokret izvest u potpunosti, ako je malo šira klupica, nema veze
                    Chill bro

                    Comment


                    • #11
                      Re: Bench bez klupice?

                      Originally posted by Gljivaludara
                      Meni baš treba za prsa. Ne znam kako ću onda...
                      Ne moj se sada naljutiti, ali jednostavno me fascinira kako su neki ljudi nesnalažljivi.
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Bench bez klupice?

                        Originally posted by Soner
                        Originally posted by Aronnax
                        e soner, jel ogroman problem ako je klupica (moja improvizirana homemade) mrvicu sira od sredine leda. Malo koci onaj zadnji dio pokreta, tocnije napravim cijeli pokret ali kao da se dignem na latove malo?
                        A tijelo ti ne zna jel ti ta klupica homemade il je V-gym Bitno je da možeš pokret izvest u potpunosti, ako je malo šira klupica, nema veze
                        Ma mislim bas zato i pitam, mogu izvest pokret no moram se malo dic na latove kad skroz spustim sipku, no to valjda ne smeta previse
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • #13
                          Re: Bench bez klupice?

                          Mislim da bi ti klupica morala biti uža,da si vježbu možeš izvoditi do kraja,kako spada,a da te ništa ne ometa pri izvođenju.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Bench bez klupice?

                            oko 27-30 cm širinu. uzmes dasku tvrdu i 4 nigare i to je to 10-tak eksera i gotovo za 2 minuta...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Bench bez klupice?

                              Najjednostavniji i najjeftiniji nacin- nabavi si obicnu dasku duzine cca 120 cm i širine25-30 cm. Osloni je na dvije stolice koje stoje nasuprot jedna drugoj, lezi i pumpaj. Kad pozelis kosi bench. jedan kraj spusti na pod a drugi ostavi na stolici i pumpaj. Kad zavrsis buduci da si u stanu- dasku bacis ili pod krevet ili iza ormara il smisli vec mjesto. Obavezno radi s bučicama a ne s dvoručnim utegom da nebi doslo do poklapanja kao sto te je netko vec upozorio. Ako radis na podu bench press, to vise nije to jer dio pokreta koji ti fali ti je upravo najbitniji dio pokreta kako bi aktivirao prsa. Osim toga, prsa jako lijepo mozes aktivirati i raznim varijacijama sklekova, ako je potrebno i s dodatnim opterecenjem koje se lako napravi da ti fiksno stoji i da ne smeta pri radu.
                              MYPROTEIN

                              Comment

                              Working...
                              X