Announcement

Collapse
No announcement yet.

Program treninga kod kuće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Program treninga kod kuće

    pozdrav ljudi,ja sam iso u teretanu do 6 mj ove god otprilike sve skupa oko 2 godine(vise ne na mjeravam ic u teretanu) , ali oba puta bi iso od 10 mj do ljeta,zato jer ljeti radim i ne da mi se se bas, .Ovo ljeto sam veslo(to mi je bio poso kajaking),uz t o sam nastojo sebe odrzat plivanjem koje je postalo sve cesce kad sam presto radit (9 mj),svaki dan sam plivo oko 600-800 m i kupio sam si spravu door gym.U pocetku sam je malo koristio,ali od sredine 9 mj sam poceo intenzivno radit s tim 25 min na svaki dan prije vecere.program mi je bio:6 serija zgibova (3 razlicita hvata znaci svaki hvat 2 serije,u pocetku sam mogo oko 40 zgibova sada je to od 50 do 60 ,radim 10 u seriji, zadnje dvije manje jer se umorin),iza toga napravim 4 srije sklekova po 20 komada najsiri hvat samo (prije sam radio manje ali sam poveco s danima), nakon toga napravim 2 serijeonog propadanja , za trriceps je ta vjezba samo neznam kako se zove ubiti koda propadam izmedu stolica tako nes , samo ja to na spravi radim).uz to 2 puta tjedno plivam na bazenu po 1 km.Visok sam 184 cm, tezina: 79 kg,imam 20 godina.Od svih misica najizrazeniji su mi prsni ali to ne izgleda bas definirano vise mi to izgleda ko zenska sisa,imam i sala na donjem dijelu stomaka kojeg se zelim rijesit i imat trbusne da to izgleda na nesto,noge sam skroz zanemari tako da su one tanke . Jedem sve sto stara spravi i vecinom zdravo voca povrca ribe itd(ali i ono sto ne treba tako sve jedem skoro).Moze mi ko dat savjet jel ovo kako do sad radim ima ista svrhe ako ne kakav program da napravim i sto da jedem da to sve izgleda ok , (stavit cu slike malo poslje) fala unaprijed.

  • #2
    Re: Program treninga

    image201110280001.jpg
    evo slike

    Comment


    • #3
      Re: Program treninga

      pre***eno je sam nastavi

      Comment


      • #4
        Re: Program treninga

        sir, jaja,kuhana riba,kuhana piletina,krumpir,riza,zobene pahuljice..takva ti treba biti prehrana

        Comment


        • #5
          Re: Program treninga kod kuće

          fala na odgovorima,zanima me jos jedna stvar planro sam ubacit trcanje jer nisam trco ima preko godinu dana.Esad jel mi se isplati pocet trcat ako vec plivam i radim doma sto sam sve nabrojo da ne smrsavim previse jer to mi nije namjera samo ocu da mogu trcat normalna da se ne umorin nakon 50 m jer tako je sad stanje fala unaprijed

          Comment


          • #6
            Re: Program treninga kod kuće

            Sredi sebi malo prehranu, probaj pojacati plivanje. Koliko znam da je plivanje najbolje za tijelo, tako da koristi to jer imas priliku
            I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

            Comment


            • #7
              Re: Program treninga kod kuće

              e jedan savjet jel ovo ok imat ovako prsa ili je ovo previse jer nikako da to lijepo izgradim ima odavno uvijek mi se napuse nekako ja ocu da mi bude ono sira uz ijelo a ne ovako imbufano ko u zene,sad kako do toga doc i moze li se uopce prehranom treningom drugim itd stavit cu sliku odma ispod

              Comment


              • #8
                Re: Program treninga kod kuće

                image201112130001.jpg evo slike

                Comment


                • #9
                  Re: Program treninga kod kuće

                  Radi izolacije na kabelima i leptir.. i kosi potisak da malo gornji dio ojacas i da dobijes plocasti oblik .
                  It's not over until i win.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Program treninga kod kuće

                    fala na odg malo mi objasini ovo izolacije na kabelima jer ne idem u teretanu nego doma vjezbam pa zbog toga

                    Comment


                    • #11
                      Re: Program treninga kod kuće

                      Vjerovatno doma nemas cross masinu pa nista od toga http://www.youtube.com/watch?v=RoSqwM0L2Jc

                      Last edited by kelly; 13-12-11, 15:36.
                      It's not over until i win.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Program treninga kod kuće

                        ja sam cito da je dobro radit za gornij dio prsa sklekove sa nogama na stolici sta mislite o tome

                        Comment

                        Working...
                        X