Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tvrdoglava prsa i bicepsi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tvrdoglava prsa i bicepsi

    Lijep pozdrav svima
    Imam 18 godina, 180cm , 80kg

    Dakle kod kuće od 6.mj radim program 300.
    Od 6.mj od kad svaki dan , nekada i 2x dnevno znam vježbati, podigao sam kilažu sa 73 na 80 kg.
    Zgibovima sam leđa i ramena stvarno povećao i proširio, rezultati su očiti, no prsa i ruke zaostaju podosta.

    Sklekove pumpam , 3 različite vježbe za sklekove, no prsa su dosta slaba i desno je veće i razlika je podosta vidiljiva, pa da li imate nekakav prijedlog, kako sklekovima izjednačiti prsa i povećati obujam ruku?

  • #2
    Re: Tvrdoglava prsa i bicepsi

    Dodati opterećenje . Uzmes torbu napunis je teskim stvarima i pumpaj sklekove , ali to opet nece biti dovoljno da nadogradis ruke i prsa . Moras u teretanu ili bar kupi bucice , bench sipku i utege pa kod kuce ..

    Comment


    • #3
      Re: Tvrdoglava prsa i bicepsi

      Bolje papaj i kreni u gym

      Comment


      • #4
        Re: Tvrdoglava prsa i bicepsi

        nekada i 2x dnevno znam vježbati

        ovom stavkom si dosta stvari rekao.. treba tijelu i odmora da bi napredovalo,
        treba ti takodje i tereta, intenzitet jaci treninga, tijelo se naviklo na to,sad si poput kristijana golubovica, sklekovi ne reaguju na tvoju muskulaturu
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • #5
          Re: Tvrdoglava prsa i bicepsi

          A inace ako pocnes kao Golubovic, onda ces ti biceps narasti cak i od trcanja
          I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

          Comment


          • #6
            Re: Tvrdoglava prsa i bicepsi

            Idi u teretanu i benc pumpaj

            Comment


            • #7
              Re: Tvrdoglava prsa i bicepsi

              Originally posted by DENIŽURESPLIT View Post
              benc pumpaj
              Rađe šuti nego davati ovakav savjet.Netko će pomisliti da si u pravu. Sredi prehranu,koncentriraj se na tehniku izvođenja vježbi.

              Nemoj samo "bench pumpati" od toga nema ništa.Vrti vježbe,treninge dok ne pogodiš mišić kako treba.!

              Comment


              • #8
                Re: Tvrdoglava prsa i bicepsi

                Originally posted by bilder18 View Post
                Rađe šuti nego davati ovakav savjet.Netko će pomisliti da si u pravu. Sredi prehranu,koncentriraj se na tehniku izvođenja vježbi.

                Nemoj samo "bench pumpati" od toga nema ništa.Vrti vježbe,treninge dok ne pogodiš mišić kako treba.!

                pa naravno da bez prehrane i pravilnog izvodenja nema nista....i momak zna sam valjda da su prehrana i tehnika osnovne !!!!ja mu samo govorin koja je dobra vjezba...ako oce poravnati prva tu su mu bucice ali bench je osnova vjezba...

                Comment


                • #9
                  Re: Tvrdoglava prsa i bicepsi

                  bech press ilitiga potisak na ravnoj klupici ..je najpopularnija vjezba al jedna od najgorih vjezbi za prsta tj to bi se cak usudio nazvat vjezbom za rame a ne prsa! kosi potisci,razvlacenja,dipsi,kontrakosi...a ne ravni--

                  Comment


                  • #10
                    Re: Tvrdoglava prsa i bicepsi

                    naravno da nema nista od samo jedne vjezbe......

                    Comment


                    • #11
                      Re: Tvrdoglava prsa i bicepsi

                      Originally posted by Songoku View Post
                      bech press ilitiga potisak na ravnoj klupici ..je najpopularnija vjezba al jedna od najgorih vjezbi za prsta tj to bi se cak usudio nazvat vjezbom za rame a ne prsa! kosi potisci,razvlacenja,dipsi,kontrakosi...a ne ravni--
                      ma krivo ste me razumili ja san mu reka samo da je bench osnovna vjezba....ali kako kome paše ako mu pase potisak sa bucicama neka to radi...kosi,kontrakosi,fly sa bucicama ima toga

                      Comment


                      • #12
                        Re: Tvrdoglava prsa i bicepsi

                        Ja sam bench potpuno izbacio u posljednje vrijeme.Uopće ne pogodim prsa,a ramena mi gore poslije ravnog bencha.Kako je rekao Songoku,kosi potisci,razvlačenja,dipsevi,kontrakosi FTW

                        Comment


                        • #13
                          Re: Tvrdoglava prsa i bicepsi

                          Bench za prsa treba izvoditi kao na snimci:



                          Znači šipku spuštati na vrat, to je tzv. "giljotina", i laktove udaljiti od tijela.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: Tvrdoglava prsa i bicepsi

                            bech press ilitiga potisak na ravnoj klupici ..je najpopularnija vjezba al jedna od najgorih vjezbi za prsta tj to bi se cak usudio nazvat vjezbom za rame a ne prsa! kosi potisci,razvlacenja,dipsi,kontrakosi...a ne ravni--
                            Gde da potpisem ja ovo.
                            DR. Lonnie Lowery

                            Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                            Comment


                            • #15
                              Re: Tvrdoglava prsa i bicepsi

                              Kelly il ko god da mi moze odgovorit, zasto je potrebno drzat noge u zraku tj pod 90° ? vidio sam par puta da se to tako radi i probao sam i sam tako radit ali puno mi je lakse kada me se stopalima stabiliziram o pod, ovako imam osjecaj da cu svaki cas izgubit ravnotezu pogotovo ako je veca tezina u pitanju? hvala
                              Last edited by dabek777; 18-12-11, 23:10.
                              Dont drink, dont smoke just eat and work

                              Comment

                              Working...
                              X