Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prsa - ne spajaju se na sredini nego mi je gola kost na prsima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Prsa :/

    Zašto netko baca žumanjak?... meni se neda odvajati jednostavno razbijem jaje i gotovo. Ja sam isto mojima doma objašnjavao to pa su mi isto rekli da samo teorije gledam. Onda sam počeo svaki dan po par jaja jesti, i sada vjeruju napokon svemu što kažem.

    Comment


    • #32
      Re: Prsa :/

      Originally posted by arianko View Post
      Zašto netko baca žumanjak?... meni se neda odvajati jednostavno razbijem jaje i gotovo. Ja sam isto mojima doma objašnjavao to pa su mi isto rekli da samo teorije gledam. Onda sam počeo svaki dan po par jaja jesti, i sada vjeruju napokon svemu što kažem.
      Pa nadam se da smo svi ode naučili da se jaja ne odvajaju, već da se jedu cijela, P+M obrok, najbolja u svako doba dana.
      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

      Comment


      • #33
        Re: Prsa - ne spajaju se na sredini nego mi je gola kost na prsima

        Ne zelim te demotivirat ali nemozes pomaknut hvatista misica samo vecom misicnom masom na naki nacin svrnut pogled sa te mane.
        ako je problem u nerazvijenosti unutarnjih prsa to se moze rijesit sklekovima sa srednjim hvatom ako vec nemas pristup teretani gdje bi mofao preporuciti vise alata za taj posao.
        Last edited by VladimirVersic; 14-04-12, 16:11.
        https://www.facebook.com/profile.php?id=100000925577789
        http://www.youtube.com/user/Vladimir...V?feature=mhee

        Comment


        • #34
          Re: Prsa - ne spajaju se na sredini nego mi je gola kost na prsima

          http://i51.tinypic.com/28vy3j8.jpg

          ovo je najbliža slika mojeg problema skoro pa identična slika u tome je problem jel se bude to kak bi se reklo "spojilo" s vremenom ili je to trajno ? rastu mi prsa prema van i u širinu razvijaju se al ovo ide jako sporo tamo gdje bi se trebala skupit :/

          Comment


          • #35
            Re: Prsa - ne spajaju se na sredini nego mi je gola kost na prsima

            Vladimir u postu iznad ti je sve rekao. Spojit se nece,koliko god ti vjezbao. Moze se samo smanjit,a to za koliko će se smanjit ce ovisiti o tebi i tome koliko se trudis na treningu, ali nikada to nece biti "spojeno".
            Potrebno je nabaciti poprilicno misica na prsa da bi se gap smanjio. Ako ti se prsa razvijaju "prema van i u širinu",na dobrom si putu,ali ne ocekuj nista na brzinu. Samo nemoj stati...
            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

            Comment


            • #36
              Re: Prsa - ne spajaju se na sredini nego mi je gola kost na prsima

              Vladimire imam identican problem i takodje ne idem u teretanu jos uvijek pa me zanima posto planiram uskoro da pocnem koje bi mi ti sprave preporucio za ovakav problem jer si rekao da ima pristup teretani kazao bi mu koje "alate" da koristi za ovakav problem pa daj reci meni hvala unaprijed

              Comment


              • #37
                Re: Prsa - ne spajaju se na sredini nego mi je gola kost na prsima

                leptir mašina, bench itd... ali hvatišta mišića ne možeš povećati možeš samo malo ublažiti to.

                Comment


                • #38
                  Re: Prsa - ne spajaju se na sredini nego mi je gola kost na prsima

                  nije to tak strašno, zapravo uopće nije. nemoj se time zamarati. nego slušaj kaj ti drugi vele i vježbaj.

                  Comment

                  Working...
                  X