Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trbušnjaci - kako i kada?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Trbušnjaci - kako i kada?

    http://www.youtube.com/watch?v=44mgUselcDU
    Jel dobar ovaj video za lagano napredovati sa trbušnim mišićima ?

    Comment


    • #17
      Re: Trbušnjaci - kako i kada?

      Kakav nonsence i vjerovanje u svaku napisanu rijec iz kvazi knjiga , da se svako drzao svega napisanog iz teorije , nitko se ne bi ubildovao i odustali bi mnogi u pocetku od ovog sporta.

      Radis ih na masi 2-3x tjedno , ja preferiram raditi u krugu po 3-4 vjezbe jedna za drugom te onda odmor , rep range se vrti oko 15.
      There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
      - Aldous Huxley

      Comment


      • #18
        Re: Trbušnjaci - kako i kada?

        Trbusni misici su po meni jedan od vaznijih misica u tijelu -i njega preskakat je doslovno glupost, bilo masa-bilo defka. Nije mu svrha samo uljepsat izgled tijela par mjeseci u god. Tu su da stabiliziraju i pomognu u hrpi drugih vjezbi i pokreta.
        A kako ih radit- po meni s opterecenjem kao i svaki misic, ali da otkaz ipak nije nakon 8-10 ponavljanja (bar ne u svakoj vjezbi) nego nakon cca 15-20 ponavljanja
        Meni osobno jako dobra vjezba iako nisam bas vidio puno njih da je radi
        http://www.youtube.com/watch?v=3SdoHkj7VeU
        MYPROTEIN

        Comment


        • #19
          Re: Trbušnjaci - kako i kada?

          Ja bi morao počet trbuh raditi, od sredine 11.mj. ih nisam taknuo. Izlika mi je ta što su zasad donekle dobri, ali bojim se da neće uvijek biti takvi ako ostatak tijela nastavim brutalno trenirati, a njih zanemarujem i dalje.
          Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

          http://www.facebook.com/adoni.costo
          http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
          http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

          Comment


          • #20
            Re: Trbušnjaci - kako i kada?

            hehe scuderia, ista stvar, taknuo ih nisam mjesecima, sad cu ih brutališka peglati, vec mjesec dana pred defku.

            Comment


            • #21
              Re: Trbušnjaci - kako i kada?

              Decki ja radim samo 1 seriju dnevno i to ovak izgleda:
              -10 v crunches
              -10 side crunches(5 each side)
              -10 leg raises
              -1 min plank
              -10 knee crunches
              -10 abdominal crunches
              -10 bicycle crunches

              i to je to...kolko ja mogu daleko dogurat s tim? mislim da imam ok trbuh pa ne radim puno

              Comment


              • #22
                Re: Trbušnjaci - kako i kada?

                Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
                Decki ja radim samo 1 seriju dnevno i to ovak izgleda:
                -10 v crunches
                -10 side crunches(5 each side)
                -10 leg raises
                -1 min plank
                -10 knee crunches
                -10 abdominal crunches
                -10 bicycle crunches

                i to je to...kolko ja mogu daleko dogurat s tim? mislim da imam ok trbuh pa ne radim puno
                I nogometaši imaju "ok" noge pa ih ne rade u teretani right....

                Kolko već tako radiš, kako se osjecas nakon toga?
                Radiš po jednu seriju svake te vježbe, nabaci opterećenja dok radiš pa pokušaj, premda bi ja obične krančeve, leg raisove i ove za oblikuse malo podeblja za seriju-dvi
                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                Comment


                • #23
                  Re: Trbušnjaci - kako i kada?

                  Originally posted by Aquila_hr View Post
                  I nogometaši imaju "ok" noge pa ih ne rade u teretani right....

                  Kolko već tako radiš, kako se osjecas nakon toga?
                  Radiš po jednu seriju svake te vježbe, nabaci opterećenja dok radiš pa pokušaj, premda bi ja obične krančeve, leg raisove i ove za oblikuse malo podeblja za seriju-dvi
                  evo od jucer sam poceo po 2 serije radit
                  a osjecam se odlicno,uopce mi nije toliko tesko,najteza mi je zadnja vjezba

                  Comment


                  • #24
                    Trbušnjaci.

                    Što se tiče tjednog programa radim klasično pon,sri i pet..nego interesira me koliko često raditi trbušnjake?da li svaki dan kada treniram ili dva puta tjedno?moram priznat da me na kraju treninga još dokrajče trbušnjaci pa se pitam da nije možda kontraproduktivno kak vi radite?pozdrav

                    Comment


                    • #25
                      Re: Trbušnjaci.

                      Ja obicno ubacim kad treniram noge znaci radim noge 30min i onda 15min trbusnjaci - 1.tjedno to radim , al ako oces bas dobre trbusne radis 2-3 puta tjedno , i vise se obaziri na prehranu onda , sacekaj da ti neko iskusniji odgovori.
                      IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                      Comment


                      • #26
                        Re: Trbušnjaci.

                        Trbušnjake radiš 2 puta tjedno i ne sad po 20 min nego 5 min na ovaj način: Znači uzmeš tri vježbe koje su po tvome najbolje za trbušne mišiće i radiš ih određen broj ponavljanja ( oko 30ak) u četiri serije. Nema odmora niti između serija niti između vježbi, znači samo pumpaš, to ti traje odprilike 5 minuta, ali ih dokrajčiš.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Trbušnjaci.

                          Ako hoces velike i jake trbusnjake nemoj ih raditi previse cesto, dovoljno je 1-2 puta u sedmici. Ne bih se slozio sa tim da je dovoljno 5min, ja smatram da je 15 minuta neki minimum i to intenzivnog treninga. O trbusnjacima imas mnogo i mnogo tema, pa nadji.Sto se mene tice, radim ih 2 puta nedeljno obicno oko 20min, mada to je promjenljivo i ima rezultata.

                          Comment

                          Working...
                          X