Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vežbe za leđa, a da ne stavljam teret na njih jer sam i ovako tezak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vežbe za leđa, a da ne stavljam teret na njih jer sam i ovako tezak

    Pozz,imam problem....osetim vec dosta vremena bol u leđima između lopatica,pa se bojim da me ne pocnu boliti i dole.Inace nemam nesto razvijena leđa.tj da su jaka a imam 15 god.Gornji deo leđa mi je onako i jak i njega vežbam,hteo sam juče raditi mrtvo dizanje za leđa ali su mi rekli da ne radim da nije dobro.Jel mi moze neko dat neke vezbe predlozit za leđa..a da ne stavljam teret na njih jer sam i ovako tezak.Pozz

  • #2
    Re: Vežbe za leđa

    Joj mrtvo dizanje lose za ledja, ko ti to rece bogati??
    Lose je jedino ako imas krivu tehniku izvodjenja nista drugo, jedna od najboljih vjezbi.
    A sto se tice bolova sta si radio pa te bole ledja, ako nista odmori se malo vidi hoce li proci.

    Comment


    • #3
      Re: Vežbe za leđa

      tako je mrtvo dizanje je jedino lose cak i opasno ako se krivo izvodi ali tako i svaka vjezba u teretani ako se krivo izvodi je opasna,

      Comment


      • #4
        Re: Vežbe za leđa

        Originally posted by SF90X View Post
        Pozz,imam problem....osetim vec dosta vremena bol u leđima između lopatica,pa se bojim da me ne pocnu boliti i dole.Inace nemam nesto razvijena leđa.tj da su jaka a imam 15 god.Gornji deo leđa mi je onako i jak i njega vežbam,hteo sam juče raditi mrtvo dizanje za leđa ali su mi rekli da ne radim da nije dobro.Jel mi moze neko dat neke vezbe predlozit za leđa..a da ne stavljam teret na njih jer sam i ovako tezak.Pozz
        cim imas neke bolove znaci da nisi radio pravilno,nisi neku vjezbu pravilno izveo.. a vjezbe za ledja http://www.google.ba/url?sa=t&rct=j&...P6mZ2OO67_A_1w
        Last edited by ivandossantos94; 24-03-13, 13:50.

        Comment

        Working...
        X