Announcement

Collapse
No announcement yet.

Plan treninga i pomoc

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Plan treninga i pomoc

    pozdrav ekipa evo zanima me ako mi ko moze rec kad se piju suplementi za dobivanje "mase" da li se radi i program treninga za masu ili za definiciju

  • #2
    Re: Plan treninga i pomoc

    Moras nam prvo reci koji si "suplement za dobijanje mase" uzeo , da znamo s cime imamo posla,
    ja sam to jednom pio,osjecao sam tacno kako se proteini ugradjuju u tijelo i pocinju gradit ogromno misicno tkivo i poceo sam bujat naglo, pa mi to bilo bezveze pa sam odustao,
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #3
      Re: Plan treninga i pomoc

      Čitaj forum!

      Comment


      • #4
        Re: Plan treninga i pomoc

        optimum nutrition serious mass iman ti 203cm i 86kg da se sta brze nabijem masu samo me zanima da li radit trening za masu ili definiciju ja bi volia dobit 10kg haha

        Comment


        • #5
          Re: Plan treninga i pomoc

          Originally posted by alaKrity View Post
          optimum nutrition serious mass iman ti 203cm i 86kg da se sta brze nabijem masu samo me zanima da li radit trening za masu ili definiciju ja bi volia dobit 10kg haha
          -drug, u prevodu sa engleskog serious mass kao sto i sam znas znaci ozbiljna masa, tako da je to ono sto mozes ocekivati od tog produkta, ! ! !

          -eh sad 10 kg misica ces dobit ako popijes 10 kg toga, sto je i logicno zar ne ? radi treninge za masu,tj masivne treninge 3 x dnevno u teretanu


          -covjece pa procitaj sta bolan, nemogu da vjerujem kako si takav lijen, odma se vidi na tebi da bi volio da sjedis kod kuce i pijes tu ozbiljnu massu i da rastes
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment


          • #6
            Re: Plan treninga i pomoc

            - super
            - okej
            - pa to bi bilo okej kad bi se ja deblja tako lako haha lako cu ja za definiciju OCU KILE !

            Comment


            • #7
              Re: Plan treninga i pomoc

              Originally posted by alaKrity View Post
              - super
              - okej
              - pa to bi bilo okej kad bi se ja deblja tako lako haha lako cu ja za definiciju OCU KILE !
              Onda se uvati posla, moljkanje i cmizdrenje po forumu neće donit kile, sređena prehrana, suficit i trening hoce. Nema čarobnog štapića za kile
              Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

              Comment


              • #8
                Re: Plan treninga i pomoc

                jesi ti možda onaj što je već imao slična pitanja, pa su ti rekla da moraš JESTI, neda mi se tražit te postove...

                ako nisi, MORAŠ JESTI, kao najvažnija stvar za dobit masu!!!

                JESTI, JESTI I JESTI, naravno i trenirati žestoko i odmarati!!!
                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                Fak me, right?

                Comment


                • #9
                  Re: Plan treninga i pomoc

                  Tužan sam kad vidim ovakve teme.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment

                  Working...
                  X