Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nešto "iskoči" kod Leg Press-a - da li leg press sprava stvarno loša za kralježnicu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nešto "iskoči" kod Leg Press-a - da li leg press sprava stvarno loša za kralježnicu?

    Pozdrav svima!
    Normalni dan u teretani, radile su se noge i na red je došla Leg Press sprava. Ne volim inače pretjerivati s opterećenjem na toj spravi, razlog je taj što imam neku čudno pojavu da mi pod maloo jačim intenzitetom u području kuka ili zdjelice (neznam već šta to dođe, mutav sam) "iskoči" nešto. Nema nikakve prisutne boli kod ovoga, nego ko da taj dio tijela želi reći "evo namješteno, sad možeš počet radit"

    Zanima me da li ima nekog ovdje sa sličnim problemom, možda neka vaša iskustva sa spravom i ono najbitnije: "da li leg press sprava stvarno loša za kralježnicu?"

  • #2
    Re: Nešto "iskoči" kod Leg Press-a - da li leg press sprava stvarno loša za kralježnicu?

    Pa kod leg pressa mi se uvijek nekako najlakše savine donji dio leđa. Ne puštam spravu da mi skroz "padne" i da napravim puni pokret nego ju zaustavim 5-10 cm ranije nego što bih mogao da zaustavim to savijanje donjih leđa.
    Originally posted by magarac
    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
    dzaba mu sve

    Comment


    • #3
      Nožni potisak - zabranjena vježba?

      Negdje sam naišao ako se ne varam da je to čak bilo i na ovom forumu da navedena vježba može oštetiti donji dio kralježnice. Da li je to istina i može li netko pojasniti na koji način?

      Comment

      Working...
      X