Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mrtva,cucnjevi sa tezinom i ramena? Da ili ne?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mrtva,cucnjevi sa tezinom i ramena? Da ili ne?

    oVAKO LJUDI JA SAM OVDJE NOVI!Imam 14 godina 66 kg i visok sam oko 180!Pa sad da vas pitam jedan prijatewlj koji bilda vec duze vrijeme rekao da nesmijem raditi mrtva i cucnjeve s tezinom zbog pritiska na donji dio leda pa sam ja proucavao i saznao da je to istina jer sam jos u fazi razvoja!No mislio sam vas pitat sta mislite bili trebao poceti raditi ramena prije 16 ili 17 godine makar sa manjim tezinama cisto da ih ne zapustim!Sad idem u teretanu no prije nje sam kod kuce 3 ili 4 mjeseca radio bodyweight vjezbe(zgibovi,sklekovi,trbusnjaci,cucnjevi)!

  • #2
    Re: Mrtva,cucnjevi sa tezinom i ramena? Da ili ne?

    Slobodno mozes raditi sve vjezbe samo PAZI NA TEHNIKU!!! Ovo PAZI NA TEHNIKU dobro zapamti i neces imat nikakvih problema cak ce ti sve te vjezbe i pomoci u razvoju. Zamoli nekoga da te pravilno poduci kako izvodit vjezbe i puno citaj-bar informacija ima na svakom koraku (ali opet ne treba vjerovat ni svemu sto procitas) E i zapamti da nikad nemoj dizat utege da bi se dokazivao ili sl. nego samo da bi pogodio misic na najbolji moguci nacin.
    Max-iranja i tome sl ti nebi preporucio jer tu se poprilicno povecava mogucnost ozljede-ovo ostalo samo sibaj
    MYPROTEIN

    Comment


    • #3
      Re: Mrtva,cucnjevi sa tezinom i ramena? Da ili ne?

      Slobodno mozes (i pozeljno je) radit sve te vjezbe, samo ko sto ti je Corry rekao, pazi na koji nacin ih izvodis, gledaj da ih pravilno izvodis i nemas frke od bilokakvih ozljeda...

      I da, prijatelj ti prica bajke, nemoj vjerovat takvim pricama tipa da bodybuilding utječe na rast ili da su proteini stetni za organizam i takve slicne gluposti jer u njima nema niti 1% istine...
      Last edited by knightrider; 10-07-13, 13:02.
      Wenn schon, denn schon!

      Comment


      • #4
        Re: Mrtva,cucnjevi sa tezinom i ramena? Da ili ne?

        A od kada ti vjezbas izgleda da si iskusan!Sto mislis s koliko kg bi trebao pocet mrtva i cucnjeve,i jeli dovoljno 8 kg za ramena?

        Comment


        • #5
          Re: Mrtva,cucnjevi sa tezinom i ramena? Da ili ne?

          Al meni prijatelj ne prica o tome kako su proteini stetni i kako to utjece na ast vec da meni kosti nisu jos dovoljno razvijene te da bi mi se mogla iskrivit kicma budem li to nepravilno radio!A posto i mrtva i cucnjevi pogadaju donji dio leda koji sam ja dosad jednom radio i to lednjake na spravi!

          Comment


          • #6
            Re: Mrtva,cucnjevi sa tezinom i ramena? Da ili ne?

            Pa prilagodi si tezinu, vidis koliko mozes dici i s tolko radis i nemoj forsirat s tezinama koje nebres dici vise od 5 puta, kreni s laganijima, isprobavaj nemoj pretjerivat, gledaj na tehniku izvodjenja i nemas brige.
            Wenn schon, denn schon!

            Comment


            • #7
              Re: Mrtva,cucnjevi sa tezinom i ramena? Da ili ne?

              Originally posted by Ivan KoŁobarić View Post
              Al meni prijatelj ne prica o tome kako su proteini stetni i kako to utjece na ast vec da meni kosti nisu jos dovoljno razvijene te da bi mi se mogla iskrivit kicma budem li to
              nepravilno radio
              !A posto i mrtva i cucnjevi pogadaju donji dio leda koji sam ja dosad jednom radio i to lednjake na spravi!
              Pa možeš i nogu slomiti ako budeš nepravilno trčao.
              Možeš raditi sve vježbe, ali nemoj ići na maksimalne težine. Radi desetak ponavljanja pravilnom tehnikom i nemaš problema.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: Mrtva,cucnjevi sa tezinom i ramena? Da ili ne?

                Ok hvala vam svima!A mogu li se ramena potisnut prema dolje ako budem vjezbao s vecim tezinama

                Comment


                • #9
                  Re: Mrtva,cucnjevi sa tezinom i ramena? Da ili ne?

                  Ne mogu se potisnuti prema dolje. Pa nisi od žvakače gume bokte.
                  Originally posted by magarac
                  pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                  dzaba mu sve

                  Comment

                  Working...
                  X