Announcement

Collapse
No announcement yet.

vježbe za guzu - da li uopće mogu imati lijepu okruglu guzu koju mi genetika nije podarila?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: vježbe za guzu

    Originally posted by roletica View Post
    ali imam mišića drugdje po tijelu, čak i previše za moj ukus, ne bi mi se sviđalo da mi se poveća mišićna masa bilo kojeg drugog dijela tijela osim guze
    U ovom sportu ta se misicna masa tesko stjece nazalost pogotovo kod zena. Vidjet ces ako je budes radila.Tako da nemoj se brinuti.

    Comment


    • #17
      Re: vježbe za guzu

      Evo me
      Vježbam intenzivno, čak sam i dobila neku blagu upalu mišića jer sam napravila hrpetinu čučanj-iskoraka pa mi se čini da djeluje. Ima li svrhe da stavljam utege oko nogu kad radim izbačaje prema nazad s nogom (ako znate na što mislim)?
      A prehrana - ja sam mesno-mliječni tip koji tu i tamo pojede neku palačinku, tako da što se toga tiče ja sam dobro opskrbljena... ali sad da ću jesti više kalorija nego što potrošim - neću

      A slika, eh, ako mi guza bude izgledala kao ova na slici jednog dana, onda vam stavim sliku iz svih kuteva :P

      Comment


      • #18
        Re: vježbe za guzu

        stavi utege.

        http://www.youtube.com/watch?feature...FYhtnEA#t=100s ova ti e jako dobra vezba za guzu.
        ako vec ides u gym onda na Hack mashinu prekrsti noge idi dolje dok ne osetis Streching u jedni deo gluteousa , napravi par ponavljanja poslje toga prekrsti drugu nogu i napravi isto tolko ponavlanja
        I live for BODYBUILDING

        Comment


        • #19
          Re: vježbe za guzu

          Originally posted by roletica View Post
          Evo me
          Vježbam intenzivno, čak sam i dobila neku blagu upalu mišića jer sam napravila hrpetinu čučanj-iskoraka pa mi se čini da djeluje. Ima li svrhe da stavljam utege oko nogu kad radim izbačaje prema nazad s nogom (ako znate na što mislim)?
          A prehrana - ja sam mesno-mliječni tip koji tu i tamo pojede neku palačinku, tako da što se toga tiče ja sam dobro opskrbljena... ali sad da ću jesti više kalorija nego što potrošim - neću

          A slika, eh, ako mi guza bude izgledala kao ova na slici jednog dana, onda vam stavim sliku iz svih kuteva :P
          Jedno pitanje-Kako mislis nabaciti misice na guzu ako neces uzimati vise nego sto potrosis? Jedino ako imas i previse mesa

          Comment


          • #20
            Re: vježbe za guzu

            @roletica....mozda nepotrebno mislis da ako si u suficitu da ces se udebljati i usaliti puno - to uopste nije potrebno, mozes i biti u laganom suficitu i sve to fino izgraditi, pa da defku odradis da goris..

            Originally posted by TheShadow View Post
            stavi utege.

            http://www.youtube.com/watch?feature...FYhtnEA#t=100s ova ti e jako dobra vezba za guzu.
            ako vec ides u gym onda na Hack mashinu prekrsti noge idi dolje dok ne osetis Streching u jedni deo gluteousa , napravi par ponavljanja poslje toga prekrsti drugu nogu i napravi isto tolko ponavlanja
            upravo, jako dobra vjezba samo nemoj da te prepadne sto ovaj ovoliko stavlja, smao ukucaj na YT naziv i vidi kako cure rade
            Originally posted by Viper View Post
            Jedno pitanje-Kako mislis nabaciti misice na guzu ako neces uzimati vise nego sto potrosis? Jedino ako imas i previse mesa
            ako nista, pocetnik je...kao takva ''sve je moguce'' i sigurno ce bolje izgledati ako dize bez suficita nego ako ne dize bez suficita
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • #21
              Re: vježbe za guzu

              Kao sto je reko TripleZ nemoj tolko da si stavila hahhaha ovaj je King Kong hahah. Vidi cure kako rade ili mozes i njega gledat ali nemoj tolko. Kad od podu podignes gore zastani 2-3sec, stegni gluteuse i spusti dolje

              +SAVET: Zamotaj sipku sa krpu ili neki sunger ako ne zelis da te boli tamo gde ce da ti stoje sipka.
              I live for BODYBUILDING

              Comment


              • #22
                Re: vježbe za guzu - da li uopće mogu imati lijepu okruglu guzu koju mi genetika nije podarila

                @TripleZ zašto on koristi ovaj hvat, šta se time postiže??
                ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                Comment


                • #23
                  Re: vježbe za guzu - da li uopće mogu imati lijepu okruglu guzu koju mi genetika nije podarila

                  Originally posted by Megara View Post
                  @TripleZ zašto on koristi ovaj hvat, šta se time postiže??
                  bolji mu je hvat
                  odnosno, "zaključa" šipku i kasnije mu podlaktice otkazuju

                  Comment


                  • #24
                    Re: vježbe za guzu - da li uopće mogu imati lijepu okruglu guzu koju mi genetika nije podarila

                    Valjda ne otkazuju? Misliš postiže veću sigurnost, stabilnost, da mu ne klizi iz ruku? Nisam nikad probala ovaj hvat..
                    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                    Comment


                    • #25
                      Re: vježbe za guzu - da li uopće mogu imati lijepu okruglu guzu koju mi genetika nije podarila

                      Nema tu vjezbe za ovo ili vjezbe za ono, tu se tocno zna sta se radi, logicno je da se kardijom ne moze tijelo previse oblikovati, kardio je tu samo da ubrza proces skidanja masti i nabija kondiciju, a sto se guze tice tak je iz aviona jasno da se za to treba squatati i squatati i imati strpljenja... i ja bi rado htio da mi biceps skoci od plivanja ili trčanja , ali ne to tako ne funkcionira.
                      Wenn schon, denn schon!

                      Comment


                      • #26
                        Re: vježbe za guzu - da li uopće mogu imati lijepu okruglu guzu koju mi genetika nije podarila

                        Originally posted by Megara View Post
                        @TripleZ zašto on koristi ovaj hvat, šta se time postiže??
                        klasika hvat, ne znam kako ti inace drzis ?


                        nece hvat bas imati veze s aktivacijom glutes-a, ovdje samo gledas kako si stabilniji i sigurniji
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #27
                          Re: vježbe za guzu - da li uopće mogu imati lijepu okruglu guzu koju mi genetika nije podarila

                          Znaci nesto u poslednje vreme YT zeza. Cilj nije mi bio za full njegov trening nego za vjezbu koja se zove Weighted Pelvic Thrust. A hvat koj koristi za DL je kad dizes velike kilaze onda ona ruka koja ti je slabija ide podhvat a ona jacija nadhvat stim se postize sigurnij hvat na sipku da ti u toku izvodjenje vjezbe ne klizne pa padne ili da ti ne vibrira kad se mucis na zadnjih nekoliko ponavljanja.
                          I live for BODYBUILDING

                          Comment


                          • #28
                            Re: vježbe za guzu - da li uopće mogu imati lijepu okruglu guzu koju mi genetika nije podarila

                            Originally posted by TheShadow View Post
                            Znaci nesto u poslednje vreme YT zeza. Cilj nije mi bio za full njegov trening nego za vjezbu koja se zove Weighted Pelvic Thrust. A hvat koj koristi za DL je kad dizes velike kilaze onda ona ruka koja ti je slabija ide podhvat a ona jacija nadhvat stim se postize sigurnij hvat na sipku da ti u toku izvodjenje vjezbe ne klizne pa padne ili da ti ne vibrira kad se mucis na zadnjih nekoliko ponavljanja.
                            aha, pa i ja pricam o weighed pelvic trust ono na 1:40


                            megara mozda misli na DL, u tom slucaju pogledaj ovaj link ovdje sam objasnio
                            http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post932056
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #29
                              Re: vježbe za guzu - da li uopće mogu imati lijepu okruglu guzu koju mi genetika nije podarila

                              Originally posted by Megara View Post
                              Valjda ne otkazuju? Misliš postiže veću sigurnost, stabilnost, da mu ne klizi iz ruku? Nisam nikad probala ovaj hvat..

                              nema "ne"
                              kasnije mu otkazuju
                              na ostalo da

                              Comment


                              • #30
                                Re: vježbe za guzu - da li uopće mogu imati lijepu okruglu guzu koju mi genetika nije podarila

                                ahaaa, pa vidim i ja da pričamo o različitom..! ja sam otvorila ovaj klip gdje radi DL, koristim 'double overhand' i ne zamaram se ovim vašim jedna nathvat- jedna pothvat :P
                                ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                                "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                                Comment

                                Working...
                                X