Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vježbe za tanke ruke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vježbe za tanke ruke

    Imam ful tanke ručice, oduvijek je tako jer imam metabolizam ko galeb + visok sam 192.
    Ne idem u teretanu (još) jer imam previše obaveza.
    Jučer sam kupio od frenda neke utege pa bi malo probao kod kuće kad imam vremena sa vježbama.

    Gledao sam po forumu al nisam baš našao nešto konkretno pa ako mi tko može preporučiti neke vježbe.
    Video je uvijek i više nego dobrodošao.

    Unaprijed hvala, lulz

    DSC01353.JPG

  • #2
    Re: Tanke ručice

    Pa odmah da ti kažem da ti, s obzirom da do sad nisi vježbao, ruke uopće nisu loše. Visok si i imaš dugačke ruke, ali su čak lijepo izdefinirane i vidi im se nekakav potencijal.

    E sad, program isključivo za ruke ti nema smisla raditi i nitko ti neće na tu temu ništa pametno napisati jer, vjeruj, vježbajući biceps pregibe i triceps ekstenzije nećeš razviti impresivne ruke. Tijelo radi kao jedan organizam i ako želiš velike ruke, moraš vježbati cijelo tijelo. Zato malo prošvrljaj po forumu i potraži neki program koji ti se čini da bi ti se uklapao u tjedni raspored i počni po njemu vježbati. Fokusirati se na ruke nemaš, u ovom trenutku, nikakve potrebe.
    Originally posted by magarac
    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
    dzaba mu sve

    Comment


    • #3
      Re: Tanke ručice

      Inace radim na gradevini skoro cijeli zivot tako da po pitanju misicne mase izgledam bolje nego vecina njih koji treniraju vec neko vrijeme. Samo sto sam genetski takav da mast ne ide na meme, sta god da jeo.

      Comment


      • #4
        Re: Tanke ručice

        Moraš jest više

        Comment


        • #5
          Re: Tanke ručice

          jedes nedovoljno/potrazi slike od clana wtf i pokusaj kopirat njegove obroke na mjesec dana pa ces vidit kako ide masa gore
          MYPROTEIN

          Comment


          • #6
            Re: Tanke ručice

            Originally posted by lulz View Post
            Inace radim na gradevini skoro cijeli zivot tako da po pitanju misicne mase izgledam bolje nego vecina njih koji treniraju vec neko vrijeme. Samo sto sam genetski takav da mast ne ide na meme, sta god da jeo.
            Visina 193 / Tezina 80 kg kazes?
            Ja se pitam, koje mišične mase i tko je ta večina i kako li tek oni onda izgledaju??
            Svoju genetiku sigurno jos nisi upoznao jer nisi se ozbiljno uhvatio posla da bi mogao hvaliti ili kritizirati svoju genetiku.
            Kako rece Corry, trpaj, trpaj pa trpaj. I treniraj. Jer bez treninga je trpanje bezvrijedno.
            Onda se javi za 3 mjeseca nakon sto si 2160 sati trpao hranu u sebe i trenirao 100 sati i onda nam pricaj price
            Ili se nastavi tješiti kako si bolji od vecine dok ce drugi teziti biti bolji od manjine.

            Comment


            • #7
              Re: Tanke ručice

              Originally posted by WTF View Post
              Visina 193 / Tezina 80 kg kazes?
              Ja se pitam, koje mišične mase i tko je ta večina i kako li tek oni onda izgledaju??
              Svoju genetiku sigurno jos nisi upoznao jer nisi se ozbiljno uhvatio posla da bi mogao hvaliti ili kritizirati svoju genetiku.
              Kako rece Corry, trpaj, trpaj pa trpaj. I treniraj. Jer bez treninga je trpanje bezvrijedno.
              Onda se javi za 3 mjeseca nakon sto si 2160 sati trpao hranu u sebe i trenirao 100 sati i onda nam pricaj price
              Ili se nastavi tješiti kako si bolji od vecine dok ce drugi teziti biti bolji od manjine.
              potpisujem

              Comment


              • #8
                Re: Tanke ručice

                Originally posted by lulz View Post
                Inace radim na gradevini skoro cijeli zivot tako da po pitanju misicne mase izgledam bolje nego vecina njih koji treniraju vec neko vrijeme. Samo sto sam genetski takav da mast ne ide na meme, sta god da jeo.

                http://www.24sata.hr/zdravlje/geneti...-vjezbu-240966
                ... nijedan rezultat nemoze doc preko noci tako ni ovi sto kao sto kazes neko vrijeme treniraju- doci ce i njihovi rezultati... pogledaj slike ovi tu momaka i cura na forumu ( meni su oni motivacija) i pogledaj koliko su posveceni vijezbanju i prehrani vecina njih imaju skolu ili posao, obtelj(zenu,djecu,muza) pa opet sve stignu ali znas sto nemaju? pa nemaju IZGOVORE!!... genetika ti igra ulogu samo 7%!
                Nije sramota past vec ostat lezat!

                Comment


                • #9
                  Re: Vježbe za tanke ruke

                  Ja također imam isti problem samo što su u mene ruke malo šire od njegovih ali nije to to kad se skine i pogledam ruke mi izgledaju užasno , mnoge osobe u teretani gdje ide m mi kažu da se posvetim više tricepsima da bi raširio ruku , tako da bi volio da mi neko i ovdje da savjet a što se tiče ishrane jedem 6-7 puta dnevno kao bolestan

                  Comment


                  • #10
                    Re: Vježbe za tanke ruke

                    Originally posted by Fejza View Post
                    Ja također imam isti problem samo što su u mene ruke malo šire od njegovih ali nije to to kad se skine i pogledam ruke mi izgledaju užasno , mnoge osobe u teretani gdje ide m mi kažu da se posvetim više tricepsima da bi raširio ruku , tako da bi volio da mi neko i ovdje da savjet a što se tiče ishrane jedem 6-7 puta dnevno kao bolestan
                    Ne mozes imat VELIKE ruke ako si mrsav... eto ja sam se isto prije mucio, al kad sam dobio kila i poceo radit osnovne vjezbe izgledalo je puno bolje... nikakvi tricepsi i bicepsi ti nece pomoc ako se ne udebljas.
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • #11
                      Re: Vježbe za tanke ruke

                      Originally posted by Fejza View Post
                      Ja također imam isti problem samo što su u mene ruke malo šire od njegovih ali nije to to kad se skine i pogledam ruke mi izgledaju užasno , mnoge osobe u teretani gdje ide m mi kažu da se posvetim više tricepsima da bi raširio ruku , tako da bi volio da mi neko i ovdje da savjet a što se tiče ishrane jedem 6-7 puta dnevno kao bolestan
                      Pusti mnoge osobe, radi osnovne vježbe, prije svega čučanj i mrtvo.

                      Daj nam napiši tu bolesnu prehranu, siguran sam da to nema ni B od bolesti.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Re: Vježbe za tanke ruke

                        kladim se da je to ona tipična početnička prehrana s kojom ni ptice nemožeš nahranit

                        Comment


                        • #13
                          Re: Vježbe za tanke ruke

                          Originally posted by Fejza View Post
                          Ja također imam isti problem samo što su u mene ruke malo šire od njegovih ali nije to to kad se skine i pogledam ruke mi izgledaju užasno , mnoge osobe u teretani gdje ide m mi kažu da se posvetim više tricepsima da bi raširio ruku , tako da bi volio da mi neko i ovdje da savjet a što se tiče ishrane jedem 6-7 puta dnevno kao bolestan
                          ... moj dragi je 07.04.2013. na 178 imao 73 kg a ruka mu je bila desna 30.7 cm a lijeva 30.3. cm i on je govorio da jede ajmee meni,a da su mu ruke mrsave i da nikako da se nadeblja da je on takav i genetika i bla bla bla...tj IZGOVORI I IZGOVORI i jos malo IZGOVORA... tada je od male pizze mogao pojest tri komada i sit ili bi mogao cijelu ali poslije nebi nista jeo eventualno cokolade... a boks je trenirao od 2002.god 6 dana u tijednu je imao treninge
                          a 1.3.2014 ima 91.7 kg i ruka 35.2 desna a lijeva 34.9 i sada naruci jumbo pizzu i meni kaze aj dok ja ovo pojedem napravi mi palacinke s nutelom i orasima (da negledam dok jede jer ja ne jedem pizze)... prije NIKAD nije doruckovao a sad smaze 350 g zobeni u to nabaca wheya, orasasti, grozdica, bananu, krekera izdrobi i prije je na posao uzimao sendvic u dvije kajzerice sad 0.5 kg pileci prsa, 150 g rize i zelenu salatu i kuka kad dode kuci hoce li brzo rucak ...
                          Moze se samo iskljucite kukanje i jedite!!
                          Last edited by SLAVA86; 03-03-14, 09:21.
                          Nije sramota past vec ostat lezat!

                          Comment

                          Working...
                          X