Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li raditi noge svaki dan ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Da li raditi noge svaki dan ?

    Originally posted by Dača View Post
    Obaška, ako su genetski noge mršave, protiv toga se efikasno može samo hemijom i to do određene granice...
    Znam ljude nakemijane par godina, vrhunski izgled cilo tijelo, al list zaostaje ajme. Ono od 10 naturalaca 7 ima bolji od nakemijanog pojedinca s problemom takvim. Meni su listovi isto ajme, kvad/loza to se da nabit, cucnjevi do mile volje, al list ...

    https://www.youtube.com/watch?v=56MZjPykQ7A

    Comment


    • #17
      Re: Da li raditi noge svaki dan ?

      Originally posted by Svitogor View Post
      Znam ljude nakemijane par godina, vrhunski izgled cilo tijelo, al list zaostaje ajme. Ono od 10 naturalaca 7 ima bolji od nakemijanog pojedinca s problemom takvim. Meni su listovi isto ajme, kvad/loza to se da nabit, cucnjevi do mile volje, al list ...

      https://www.youtube.com/watch?v=56MZjPykQ7A
      SLažem se... Viđao isto...

      Valjda to zavisi i kako hodaš... Obično likovi koji su niži, forsiraju hod "na prstima", tj gaze više prednjim delom tabana i to im nekako utiče na listove... S druge strane, oni koji su visoki (ili bar višlji), gaze ravno i imaju jače tetive, umesto lista...

      To sam ja sebi tako objasnio...
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • #18
        Re: Da li raditi noge svaki dan ?

        Originally posted by Dača View Post
        Može da ih radi i svaki dan ako hoće....


        Ali ako misli da "udeblja noge", onda ne verujem da će tako postići rezultate...

        Mi ipak ovde govorimo o devojčici koja najverovatnije pojma nema ni kako trenirati, ni kako jesti... Još ako to sve radi učestalo, onda to samo povećava mogućnost kontraefekta...

        Ako hoće da udeblja noge, onda to znači "masa", a to opet znači trening sa maksimalnim težinama... Teško da će moći odraditi više od jednog treninga nedeljno...
        Ne govorimo o djevojcici koja najvjerovatnije nema pojma ni kako trenirati.Naime trenira kao i ja ,imamo iste treninge ,samo ona uradi noge 2 puta sedmicno . Naravno ja radim s vecim tezinama , pijem suplementaciju i zdravo se hranim,dok ona sve isto radi samo bez suplementacije.Radi noge ponedjeljkom i cetvrtkom s maximalnim tezinama .

        Comment


        • #19
          Re: Da li raditi noge svaki dan ?

          Dačina ova ima logike isto. btw - Ja iman teoriju o listovima.

          Ocito je da listvi reagiraju bolje na dinamicko opterecenje. Evo ovako, znan po sebi.
          1. Ja kad bi napravija 5 serija na onoj masini na list pa iza toga list radija na smith mašini zabolili bi me momentalno. Poceli bi i grcevi, al sutra nebi me nesto bolili. E al kad bi isa trcat i trudija se bar da 2 ipo km prvih od toga trcin na prstima, listovi bi me ubijali 3 dana iza toga.
          2. A i kad usprediš trkača sprinta i maratonac. Maratonac ima šugave listove, a sprinter listine. Zato jer se sprint trci na prstima, a maraton više na punu stopalo

          Očito je funkcija lista više da amortizira skok, a ne za neka podizanja spora na prste (za to su tetive tj. nece ti list narast od toga). I po meni najbolja vjezba za list su šprintevi, ili trcanje na uzbrdicama, a ne neka kurceva spora podizanja na prste tipa donkey calf ovo ono.

          ILi stavi 100 kila na ledja i skači druze i dočekuj se na prste.
          Last edited by Bobby Sands; 31-05-14, 14:38.
          ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

          Comment


          • #20
            Re: Da li raditi noge svaki dan ?

            Originally posted by Dača View Post
            SLažem se... Viđao isto...

            Valjda to zavisi i kako hodaš... Obično likovi koji su niži, forsiraju hod "na prstima", tj gaze više prednjim delom tabana i to im nekako utiče na listove... S druge strane, oni koji su visoki (ili bar višlji), gaze ravno i imaju jače tetive, umesto lista...

            To sam ja sebi tako objasnio...
            Dosta veliku ulogu ima i to da li si trenirao/treniraš nogomet/košarku/rukomet ili tako neki sport... Pod to trenirao mislim učestalo ne neke gluposti tipa jednom tjedno/mjesecno trening

            Comment


            • #21
              Re: Da li raditi noge svaki dan ?

              Originally posted by Bobby Sands View Post
              Maratonac ima šugave listove a sprinter listine.
              Mislim da to nije zbog načina trčanja prijatelju Probaj ti trčat kolko maratonac trči pa ćeš vidjet hoće ti sam biti listovi mali il ces u globalu bit nikakav...Biti maratonac je više kolko sam skužio lifestyle... Evo jedna slikica koja pokazuje razliku

              Comment


              • #22
                Re: Da li raditi noge svaki dan ?

                Originally posted by gagecxxx View Post
                Ne govorimo o djevojcici koja najvjerovatnije nema pojma ni kako trenirati.Naime trenira kao i ja ,imamo iste treninge ,samo ona uradi noge 2 puta sedmicno . Naravno ja radim s vecim tezinama , pijem suplementaciju i zdravo se hranim,dok ona sve isto radi samo bez suplementacije.Radi noge ponedjeljkom i cetvrtkom s maximalnim tezinama .
                Onda je sve jasno i dva dobra treninga nogu i dupeta za zensku tjedno su sasvim dovoljna. U meduvrimenu more malo kardia udarat na steperu kako bi se detaljnije istonirale noge i to je to.

                Comment


                • #23
                  Re: Da li raditi noge svaki dan ?

                  listove treba maltretirati da bi rasli http://www.building-body.com/Program...mrze-rast.html

                  Comment


                  • #24
                    Re: Da li raditi noge svaki dan ?

                    ako je nesto lako nabildati to su noge..

                    radis cucanj 2-3 tjedno i deadlift 1-2 tjedno npr 5x5 program, velike kilaze i one rastu.

                    moje viđenje baš pošto je početnica da moze komotno 3 put tjedno noge raditi( i više al nema potrebe ) bez beda jer niti nezna stimulirat misic, a i treninzi nece biti na nivou nekoga tko trenira duze vrijeme.

                    3 x tjedno ftw...squat deadlift hip thrust iskoraci i tvoja cura ce biti zadovoljna napretkom.
                    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                    Youtube:

                    Primjer treninga snage/hipertrofije
                    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                    Sve o prehrani
                    Sve o treningu

                    Comment


                    • #25
                      Re: Da li raditi noge svaki dan ?

                      ne znam jeste primijetili ali debeli ljudi uvijek imaju jake listove.

                      valjda zato jer ih rade svaki dan a uvijek su u suficitu
                      Znoj štedi krv

                      Comment


                      • #26
                        Re: Da li raditi noge svaki dan ?

                        Haha kingpin citas mi misli. Udebljajte se ko prasci i hodajte

                        @daca: radi noge cesce

                        Sent from my H30-U10 using Tapatalk
                        "What the mind believes the body achieves."

                        Comment


                        • #27
                          Re: Da li raditi noge svaki dan ?

                          Originally posted by kingpin View Post
                          ne znam jeste primijetili ali debeli ljudi uvijek imaju jake listove.

                          valjda zato jer ih rade svaki dan a uvijek su u suficitu
                          Prije ne znam valjda od nosenja i amortiziranja tolike tezine ?

                          Ja imam ogromne potkoljenice i natkoljenicu,dosta se stanjilo otkako mrsavim,ali i dalje je velika,i brate mili nece da ide mast odatle..
                          http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                          BB AND THIS !

                          Comment


                          • #28
                            Re: Da li raditi noge svaki dan ?

                            Originally posted by bot1950 View Post
                            Haha kingpin citas mi misli. Udebljajte se ko prasci i hodajte

                            @daca: radi noge cesce

                            Sent from my H30-U10 using Tapatalk
                            Ha, lako je to reći.... Nisam siguran da mogu češće... Sad ih radim na svaki peti dan. Za dve sedmice tri puta...

                            Radio sam ih u petak. Razvalio. Upala je još uvek prisutna i nisam sposoban da ih radim već danas ili sutra...

                            Baš sam sad gledao i upoređivao neke razlike u obimu za 5 meseci...

                            Butinu sam povećao za 2,5 cm. Biceps 0,5 cm. Podlakticu čitavih 1,5 cm. List 0 cm.

                            Kilaža mi je veća za 0,5 kg, a sve vreme sam se borio da skinem masne naslage u predelu stomaka i grudi...

                            Možda nije neki pomak, ali ja sam skoooooro pa zadovoljan, sam sa listovima....
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • #29
                              Re: Da li raditi noge svaki dan ?

                              ista stvar i samnom, više ne mogu naći normalne hlaće zbog buta a list kao prvog dana ako ne i manji zbog silnih kardija tokom godina.
                              simetrije je opako narušena. definitivno ne ide bez kemije
                              Znoj štedi krv

                              Comment


                              • #30
                                Re: Da li raditi noge svaki dan ?

                                meni isto problem mali listovi,do prije mjesec dana sam radio 1 put tjedno noge sada dva puta,ali listovi se ne pomiću :/ vjerovatno zgob kardia jer trcem po 6-7 km..Neznam dali se vožnjom bicikele dobivaju listovi jer ih baš osječam dok se vozim uz brijeg?

                                Comment

                                Working...
                                X