Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kegelove vježbe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kegelove vježbe

    Znači bildanje pubičnog mišiča za jaču erekciju, odlaganje ejakulacije ... ima i neke zdravstvene benefite ...
    E sad u članku se navodi neke čudne vježbe i brojke koje su kontradiktorne body buildingu.
    Pre često se izvode (3 puta dnevno, svaki dan ) sa previše ponavaljanja .... al opet nije to biceps .... iako je i to mišić ko svaki drugi
    Ima netko kakve ideje?
    tu je članak : http://www.muskimagazin.com/2010/09/...icnu-erekciju/

  • #2
    Re: Kegelove vježbe

    Imas 16, ima par dana ga je neka cura prvi put stavila u ruku i sutra svima pricala da je mali pa si odlucia poduzet sta se moze? Gugla si arapsku muznju i svedsku pumpicu jelda?

    Comment


    • #3
      Re: Kegelove vježbe

      u školi su nas učili da postoje 3 tipa mišićnog tkiva.
      za pretpostaviti je da nisu svi mišići na tijelu isti.

      ja bi predložio svakome da se dočepa pichke, bilo kakve za početak. i onda se brusi zanat. odlaglacije ejakulacije i to.

      za mlohavu ćunu nemam savjeta
      Znoj štedi krv

      Comment


      • #4
        Re: Kegelove vježbe

        radio sam slične vježbe kad sam imao 15 godina jer sam htio duže jebat
        Ne sjećam se da su mi baš pomogle, više mi je tad alkohol pomagao oko trajanja

        Comment


        • #5
          Re: Kegelove vježbe

          Kolko ja znam ku*ac nije mišić, nego tkivo spužvaste građe pa onda ne možeš radit sklekove s njim jer on tak ne funkcionira

          Comment


          • #6
            Re: Kegelove vježbe

            Originally posted by crazy View Post
            radio sam slične vježbe kad sam imao 15 godina jer sam htio duže jebat
            Ne sjećam se da su mi baš pomogle, više mi je tad alkohol pomagao oko trajanja
            Ja san isto počea radit sa 10 godina jer san tia duže jebat.

            Comment


            • #7
              Re: Kegelove vježbe

              Originally posted by 50-kilas View Post
              Kolko ja znam ku*ac nije mišić, nego tkivo spužvaste građe pa onda ne možeš radit sklekove s njim jer on tak ne funkcionira

              Corpora cavernosa sadrži mišićna vlakna, a i ovim se vježbama vježbaju i drugi mišići koju sudjeluju u ejakulaciji, a povezani su i sa sfinkterom šupka. Dakle, jedini cilj ovih vježbi koliko vidim je dalji cumshot.

              Comment


              • #8
                Re: Kegelove vježbe

                Ovo su gluposti. Dopustite mi da vam objasnim neke stvari, obzirom da je medicina moje podrucje, iako bih radije opisivao zensko spolovilo.

                Osnovna gradja muskog spolnog organa se koncipira na dva dorzalno smjestena kavernozna tijela (corpora cavernosa penis) i ventralno postavljenog spuzvastog tijela penisa (corpus spongiosum penis). Na svojoj povrsini su omotani ovojnicom, tunica albuginea, koja se sastoji od dva sloja gustog vezivnog tkiva. Od albugineje odlaze nastavci trabekule (trabecule, koje sa kasnije granaju na kaverne, caverne) koji predstavljaju venske prostore, a koji su ujedno za vrijeme erekcije ispunjeni krvlju. Trabekule su obuhvacene glatkim misicima, te kontrakcijom tih misica se zapravo desavaju procesi na ovom mjestu.

                Glatki misici ne stoje pod kontrolom sopstvene volje, a to znaci da su inervirani od strane vegetativnog, odnosno autonomnog nervnog sistema kojeg cine simpatikus i parasimaptikus. Stimulacijom simpatikusa dolazi do erekcije, a parasimpatikusa do ejakulacije. Stoga ne postoje te vjezbe koje mogu utjecati na manipulaciju jednog ili drugog osim stvarnog podrazaja. Stovise, sama vjezba moze biti podrazaj za spolni cin.

                Ne obracati paznju na ove gluposti ni pod razno.
                Last edited by Argentum; 24-11-14, 22:56.

                Comment


                • #9
                  Re: Kegelove vježbe

                  Originally posted by Argentum View Post
                  Ovo su gluposti. Dopustite mi da vam objasnim neke stvari, obzirom da je medicina moje podrucje, iako bih radije opisivao zensko spolovilo.

                  Osnovna gradja muskog spolnog organa se koncipira na dva dorzalno smjestena kavernozna tijela (corpora cavernosa penis) i ventralno postavljenog spuzvastog tijela penisa (corpus spongiosum penis). Na svojoj povrsini su omotani ovojnicom, tunica albuginea, koja se sastoji od dva sloja gustog vezivnog tkiva. Od albugineje odlaze nastavci trabekule (trabecule, koje sa kasnije granaju na kaverne, caverne) koji predstavljaju venske prostore, a koji su ujedno za vrijeme erekcije ispunjeni krvlju. Trabekule su obuhvacene glatkim misicima, te kontrakcijom tih misica se zapravo desavaju procesi na ovom mjestu.

                  Glatki misici ne stoje pod kontrolom sopstvene volje, a to znaci da su inervirani od strane vegetativnog, odnosno autonomnog nervnog sistema kojeg cine simpatikus i parasimaptikus. Stimulacijom simpatikusa dolazi do erekcije, a parasimpatikusa do ejakulacije. Stoga ne postoje te vjezbe koje mogu utjecati na manipulaciju jednog ili drugog osim stvarnog podrazaja. Stovise, sama vjezba moze biti podrazaj za spolni cin.

                  Ne obracati paznju na ove gluposti ni pod razno.
                  Previse copy/paste teksta s kojim nista nisi pojasnio.
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kegelove vježbe

                    Ne znan, meni je poprilicno jasno sta je pjesnik htio reci...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kegelove vježbe

                      Originally posted by Premium.Better View Post
                      Previse copy/paste teksta s kojim nista nisi pojasnio.
                      Mnogo reči, da bi se objasnio quratz...

                      Nemoj slučajno neko da ga pita za opis snošaja...
                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kegelove vježbe

                        Originally posted by Dača View Post
                        Mnogo reči, da bi se objasnio quratz...
                        Ne bas. Ima tu mnogo vise anatomije i histologije, ali nema potrebe ici u detalje obzirom da ima vrlo inteligentnih clanova poput Premium Bettera.

                        Comment

                        Working...
                        X